Şimdi Ara

Silah Sesini Kısıp Ayak Sesini Açmak ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ayak seslerini duymak için sesi açıyorum ama silah sesleri başımı ağrıtıyor. silahı kısıp, ayak seslerini açma gibi bir şansım yok mu ?

• NO
  • Öyle birşey olsa iyi kulaklık alan olmazdı hocam :) keşkede olsaydı iyi olurdu :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şu keleşle deagle yüzünden ses kasılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Öyle birşey olsa iyi kulaklık alan olmazdı hocam :) keşkede olsaydı iyi olurdu :p

iyi kulaklıkla alakası yok dostum. cloud 2, g930, steelseries siberia hepsiyle oynadım hepsiyle de rahatsız etti.

ilk 10 dakika falan sorun yokta bir zaman sonra yüksek seste awp vuruşları falan baş ağrıtıyor. mikrofonla konuşanlar bile rahatsız ediyor, kısınca da ayak seslerini doğru düzgün duyamıyorum.
  • valla kulaginda sikinti olabilir. silah seslerinden hic rahatsiz olmadim. ayak seslerini ve konusma seslerini duyma konusunda da sorun yasamiyorum

• silah sesinden nasıl rahatsız oluyorsunuz? oyunun ana sesini kısın 20-30 civarına alın. ayak sesi duyamadığınız için ana sese abanıyorsunuz ama ilgisi yok. 20-30 civarı ana seste adamın nerde awp scope açtığını bile kestirebiliyorum. snopy kulaklığınız varsa o sizin derdiniz.

awp sesi ve flash hariç her türlü ses kasarsın ortalama üstü bi kulaklığın varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L337 -- 5 Mart 2016; 11:36:33 >
  • yeni başlık açmamak için bu başlığı kullanayım dedim. dikkat etmişseniz karşı taraf nade atarken bazen ses veriyor bazen vermiyor. bu rasgelesel bişey mi yoksa nade tipine veya harekete (ayakta, çömelme, strafe ve atarken ki hız) mi bağlı? cs:go veteranlarından cevap bekliyorum :)
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    flaşlarin ve smokeların pimini cektiklerinde duyuluyorda molotof ve bombayi bilemiyorum.

• bendede aynı durum oluyor silah sesinden ve mikrofondaki konuşma seslerinden rahatsız oluyorum
  • mikrofon için voice_scale 1 dir normalde, onu 0.x gibi bir değer yapın
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    yok, hiç bir bombada pim çekildiğinde ses gelmiyor bundan eminim. bombayı fırlatırken bazen ses veriyor bazen vermiyor bunun bişeye bağlı olup olmadığını soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L337

silah sesinden nasıl rahatsız oluyorsunuz? oyunun ana sesini kısın 20-30 civarına alın. ayak sesi duyamadığınız için ana sese abanıyorsunuz ama ilgisi yok. 20-30 civarı ana seste adamın nerde awp scope açtığını bile kestirebiliyorum. snopy kulaklığınız varsa o sizin derdiniz.

awp sesi ve flash hariç her türlü ses kasarsın ortalama üstü bi kulaklığın varsa.
    20-30 ana ses ile awp nerde scope açmış kestirebiliyorum diyorsunuz ama windows üzerinden ses kaça kadar açık bunlar birbiriyle orantılı şeyler zaten.
    Bu şekilde bir kıyaslama vermeniz doğru değil.
  • I_can kullanıcısına yanıt
    Bende windows sesi %50 de iken oyun da volume 0.25
    Silah seslerinden bende çok rahatsız oldum zamanında sonra ayarlarla oynaya oynaya değiştirdim. G430 kulaklığım var bunun 7.1'i DTS çekip First Person Shooter'a ayarladım. Oyun içi de 5.1'e çektim çünkü 7.1 değil 5.1 destekliyor CSGO. Böylesi daha iyi oldu oyunu direkt size veriyor ve silah sesleri diğer ayak sesidir vs. sesleri manipüle etmiyor.
  • ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Logitech G930 kullanıcısıyım ben. Kulaklığın surroun ayarları açık csgo da 5.1 seçili ama silah sesleri aşırı yüksek ve yankılı geliyor. surround kapatınca daha sakinleşiyor ama ses çevreselliği çok azalıyor. Aynı kulaklık ile valorant oynuyorum. Orda ki ayak sesleri ve silah sesleri çok dengeli saatlerce oynasam bile rahatsızlık hissetmiyorum.
  • I_can kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bir nebze azalttım gibi ama psikolojik de olabilir maalesef csgo silah sesleri çok rahatsız edici özellikle ak47

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.