Şimdi Ara

Sil süpür gece 5 gb internet çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
137.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu zamana kadar bir kere haftalık 5 gb çıkmıştı dün bir kazıdım gece 5 gb çıktı. Gittikçe internet paketleri artıyor gibi. 6G gelirse aylık 20 gb mobil tarifeyi ucuza verirler heralde.

Sil süpür gece 5 gb internet çıktı

• bana bir hafta 100 dakika obur haftada 1gb waapsam surekli boyle sans yok zaten bendeki dakikayi bitiremuyorum bide dakika veriyor waapsapida kullanmiyorum pek
  • cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    Bana sınırsız dakika verse yine kullanmıyorum. Kendi ücretli paketimin bile çeyreğini kullanmadan ay bitiyor. Aslında 100dk ve 20 gb paketi çıksa süper olur. 30 liraya iyi satarlar.
  • Sil süpür cuma gününe alınmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Sil süpür cuma gününe alınmadı mı?
    Bir hattımı cumaya bir hattımı çarşambaya aldılar.
  • Whatsapp sınırsız paketim var ve bana 1 gb whatsapp çıktı. Bi de çok şanslıymışım öyle diyolla
  • AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    Paketimde var hiç bitirdiğimi görmedim. Whatsapptan devamlı video gönderenler için iyi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolaBoynumaReis

Paketimde var hiç bitirdiğimi görmedim. Whatsapptan devamlı video gönderenler için iyi bişey
    Ama whatsapp üzerinden gif araması yaparsan kotadan gidiyor. Bir kere internet bitti whatsapp hariç tüm uygulamaların internet iznini kısıtladım, bir iki gif seçip gönderdim faturaya yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Ama whatsapp üzerinden gif araması yaparsan kotadan gidiyor. Bir kere internet bitti whatsapp hariç tüm uygulamaların internet iznini kısıtladım, bir iki gif seçip gönderdim faturaya yazmış

Alıntıları Göster
    Sesli ve videolu arama whatsapp paketinden düşmüyor ama videoları gönderirken düşüyor.
  • Ben hattimi tasidim 1 hafta once acildi ama halen silsupur yok beyler ne zman gelir banada bilgisi olan varmi?
  • Bu internet paketleri ne öyle kaç tane paket var
  • İlk zamanlar iyiydi de simdi paso dk filan cıkıyor
  • İki hafta geçince aktif oluyor. Mh ile görüştüm.
  • Peki tesekkurler😊
  • Ben tesekkur ederim.
  • Gece dediği saat kaçla kAç arası hocam ya. Banada 10 gb verdi ama hiç düşmüyo hediyeden. Kendi netimden yiyo
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Telefonu komple kapat aç hocam bazen oluyo öyle şeyler
  • Banada anca dakika cikyor
  • 20 gb data hattım var, ona da sürekli dakika veriyor. Hanıma bana ve data hattıma son sil süpürde gece 5 er gb net vermişti.

Bir kardeşimiz yazmıştı en az hangisi kullanılmışsa onunhediye veriyor diye, takip ettim gerçekten de kaç haftadır en az kullandığım şeyi hediye veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 29 Ocak 2019; 22:32:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.