Şimdi Ara

Şikenin Belgeseli Çıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: zurna

yapılsın tabi.
    bizde mahkemeye verir tazminat alırız.

Platini'yi, Infantino'yu, UEFA'yı verdiğiniz gibi mi?

siz versenize.
    adamlar bizim yerimize size davetiye gönderdiler.
    ama Tr de şampiyonluğunuz tescil edilmiyor.
    size göre uefa adaletli - Tr adaletsiz.
    5 Mayıs 1996'da nasıl şampiyonluğu son maçta kaybetmeyi hazmettiyseniz.
    bunu da hazmedeceksiniz.
    ister bağıra bağıra ister çağıra çağıra.
  • quote:

quote:

quote:

yapılsın tabi.
    bizde mahkemeye verir tazminat alırız.

Platini'yi, Infantino'yu, UEFA'yı verdiğiniz gibi mi?

siz versenize.
    adamlar bizim yerimize size davetiye gönderdiler.
    ama Tr de şampiyonluğunuz tescil edilmiyor.
    size göre uefa adaletli - Tr adaletsiz.
    5 Mayıs 1996'da nasıl şampiyonluğu son maçta kaybetmeyi hazmettiyseniz.
    bunu da hazmedeceksiniz.
    ister bağıra bağıra ister çağıra çağıra.

Valla biz zaten davanın takipçisiyiz. Şu an CAS'a ön başvuruyu yaptık.

Sizin yöneticilerinizin medyaya "UEFA'ya dava açacağız, Platini'ye dava açacağız" deyip kulaklarının üzerine yatması gibi bir yol izlemiyoruz. Emin ol zamanı geldi mi UEFA'yı da dava ederiz, şüpheniz olmasın. Sizin CAS davanıza benzemez anlayacağınız.

• Konunun adını sözde şike olarak değiştirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum sözde şikenin savcilari bile duman oldu.

Bu ancak komedi belgeseli olur

• şu şike yapmayan takımların taraftarlarına bak hele

• Fenerliler gene kaptı GP'yi.

• Anlasilan paralellerin almanyaya kadar kolu varmis.
    Durum vahim

• Ulan bütün dünya biliyor platinin Türkiyede bavulu parayla doldurup geri döndüğünü..şike örtbas edildi..

zengin olunca herşey serbest anasını sattımın dünyasında

Adamlara helal olsun juventus bile küme düşürüldü fenerbahçeye bişey olmadı

O yüzden fenerbahce > juventus

• Boyundan büyük laflar etme. O lafın üzerine dava açsam ceza alırsın.

Sportif yargılama üzerinden konuşursak sportif yargılamayı UEFA Disiplin Kurulu yaptı, cezayı yapıştırdı, UEFA Tahkim, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi'ne de sizin yönetim tescil ettirdi. Yani şikeden ceza almış ve bunu her yere tescil ettirmiş bir klüpsünüz. Beni başka ekleyeceğim birşey yok. Arzu edersen CAS gerekçeli kararından birkaç bukle paylaşırım.
  • Ünal Aysal ve Sadri Şener o dönem Platini'ye rüşvet vermemişse ben de bir şey bilmiyorum.Platini'nin ne mal olduğu ortada.
  • quote:

Boyundan büyük laflar etme. O lafın üzerine dava açsam ceza alırsın.

Sportif yargılama üzerinden konuşursak sportif yargılamayı UEFA Disiplin Kurulu yaptı, cezayı yapıştırdı, UEFA Tahkim, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi'ne de sizin yönetim tescil ettirdi. Yani şikeden ceza almış ve bunu her yere tescil ettirmiş bir klüpsünüz. Beni başka ekleyeceğim birşey yok. Arzu edersen CAS gerekçeli kararından birkaç bukle paylaşırım.

Bir de bu trend çıktı bu aralar. Mahkemeye veririm Ben de seni vereyim iftiradan ?

Sportif yargılama falan da olmadı ayrıca. Her şey sahte deliller üzerinden, sportif bir yargılama olmaksızın paralelin oluşturduğu deliller sayesinde verildi o cezalar. Fenerbahçe paralel yapı sayesinde parça pinçik edilirken " güveniyorum türk adaleti re rö rö " ama paralel dağılıp Fenerbahçe aklanınca " Pöf size uefa ceza verdi mahkemelere güvenmiyos " Hadi ordan. Siz kendinizi kandırın. Kupa müzede. Gelip görmek istersen de gelebilirsin. Viyadükte falan sıkmazlar otobüsüne.

• Ayrıca kendi içlerinde bile patlamış, başkanları futboldan men yemiş ve kara para aklayan adamların verdiği karara güvenen yok. Önce kendi içlerindeki şikeyi halletsinler, sonra başka ülkelere el atarlar. Bariz Lyon maçında yapılan bir şike varken delil olarak " hakeme sorduk bir şey yok " diyerek kendi ülkesinin takımını koruyan Platini değil miydi ? Madem hakemin raporuna bakılıyor neden bizim maçlara da bakmadılar ? Aziz Yıldırım ne derse çıktı. Kaçıcak dediler ama diyenler şimdi kaçışlarda. UEFA çatırdayacak dedi burada ki troller " kakakakaka kikiki " diye gülüyordu. Ne oldu ? Istediğiniz kadar uğraşın o kupayı ALAMAYACAKSINIZ. Şimdi istediğiniz gibi sitenize yazabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Ünal Aysal ve Sadri Şener o dönem Platini'ye rüşvet vermemişse ben de bir şey bilmiyorum.Platini'nin ne mal olduğu ortada.

aynen aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Boyundan büyük laflar etme. O lafın üzerine dava açsam ceza alırsın.

Bir de bu trend çıktı bu aralar. Mahkemeye veririm Ben de seni vereyim iftiradan ?

Sportif yargılama falan da olmadı ayrıca. Her şey sahte deliller üzerinden, sportif bir yargılama olmaksızın paralelin oluşturduğu deliller sayesinde verildi o cezalar. Fenerbahçe paralel yapı sayesinde parça pinçik edilirken " güveniyorum türk adaleti re rö rö " ama paralel dağılıp Fenerbahçe aklanınca " Pöf size uefa ceza verdi mahkemelere güvenmiyos " Hadi ordan. Siz kendinizi kandırın. Kupa müzede. Gelip görmek istersen de gelebilirsin. Viyadükte falan sıkmazlar otobüsüne.

Bak bak,tipe bak.
    Sportif yargılama, dünyanın en bağımsız ve tarafsız spor mahkemesi, yanı CAS tarafından gerçekleştirilmiş olup, sonucunda Fenerbahçe yöneticileri suçlu bulunmuş ve UEFA'nın cezası mecburen onanmıştır.Mecburen diyorum çünkü, CAS, yetki sahibi olsaydı verilen 2 yıllık cezayı daha da arttıracaktı.

Mamafih, Fenerbahçe yöneticilerinin yerel mahkemelerde, ceza hukukunda yeniden yargılama neticesinde beraat etmelerinin nedeni, ne sahte delillerdir, ne de kurulmuş herhangi bir kumpastır.Zira hiçbir delil sahte olmayıp, her delili de sanık kişiler kabul etmiş ve kabul ettikleri neticesinde de bu delillere karşı savunma yapma yoluna gitmişlerdir.Buna karşılık, mahkeme, tartışmaya acık bir karar vererek, mevcut sanıkların hukuki zeminde kalınmayarak dinlenildiğine, dolayısıyla bu dinlemelerin delil olarak kullanılmasının ceza hukukunda doğru olmayacağına kanaat getirerek,sanıklara beraati kararı vermiştir. Ancak,spor hukukunda,ülkelerin yerel ceza hukukundaki gibi delillerin ne şekilde toplanması gerekliliğine dair herhangi bir kısıtlayıcılık & sınırlayıcılık bulunmadığından, sahte olmadığı sürece her delil dikkate alınır,incelenir ve varsa yanlış bir durum,gerekli işlemler süratle yerine getirilir.

• Arkadaş şike 2010-2011 sezonunda yapıldı, geldik 2016 yılına hala ilk günkü yalanları, safsataları gerçekmiş gibi anlatanlar, inananlar var.

Tapeler uydurmaymış, delil yokmuş vs...

O tapeler uydurma ise mahkemede yöneticileriniz niye kabul etti? O tapelerin ses kayıtları mahkemede dinletilmeye başlanınca Şekip M. ve İlhan E. niye tamam hakim bey gerek yok dinletmenize dediler. O tapeler uydurmaydı da ses kayıtlarının tüm sanıklara verilmesine neden kendi yöneticileriniz özel hayat sebebiyle karşı çıktı?

O tapeler uydurma, deliller yalandı da mahkemede, UEFA'da, CAS'ta bizi yalan tape, delil yüzünden yargılayamazsınız diye niye savunma yapmadı yöneticileriniz, avukatlarınız?

O tapeler uydurma, deliller yalandı da başkanınız niye aşağıdaki savunma komedisine imza attı.

sanık aziz duruşmadaki savunmasında;“bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk” şeklinde esasen tam da açıklanamayan/anlaşılmayan bir beyanda bulunmuştur

Yukarıdaki savunmayı başkanınız Aziz Yıldırım yaptı. Artık yok tapeler uydurma, deliller yalan, AY mahkemede tüm iddiaları bir bir çürüttü vs. masalları ile bize gelmeyin. Açın bir mahkemenin gerekçeli kararını, CAS'ın gerekçeli kararını okuyun ondan sonra gelin fikir beyan edin.

Neyse son sözüm, UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi sonucu FB yöneticilerinin maçları manipüle ettiği, şike yaptığı sabittir. Tarihinize bu leke sürülmüştür ve ilelebet çıkmayacaktır.

• Şike dediğiniz takım mahkemede aklandı kupada müzede lazım olursa Kadıköye bekleriz. He bu arada avrupa men ediyormuş sizi gerçi sizin için pek sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Şike dediğiniz takım mahkemede aklandı kupada müzede lazım olursa Kadıköye bekleriz. He bu arada avrupa men ediyormuş sizi gerçi sizin için pek sorun olmaz

Hangi mahkeme, hükümetin verdiği sözle kurulan şu 2. mahkeme mi ?

Siz aklanmadınız, AK-landınız bilmem anlatabildim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efendi Kaptan

quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Şike dediğiniz takım mahkemede aklandı kupada müzede lazım olursa Kadıköye bekleriz. He bu arada avrupa men ediyormuş sizi gerçi sizin için pek sorun olmaz

Hangi mahkeme, hükümetin verdiği sözle kurulan şu 2. mahkeme mi ?

Siz aklanmadınız, AK-landınız bilmem anlatabildim mi ?

yok o mahkeme değil, savcıları ermenistana kaçan mahkeme var ya hani o anlatabildim mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.