Şimdi Ara

Şikenin Belgeseli Çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aziz Yıldırım'ın tarla savunmasını koyacaklarmış. Hani şu herşeyi çürüttüğü meşhur savunma. Aşağıda iletiyorum tekrar.

bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Neden alman gazeteci bu almanlar bizim ülkemizden ne istiyor şike var ya da yok demiyorum bu belgeselin amacı şikeden daha çok siyasi

3. havalimanını kıskanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Neden alman gazeteci bu almanlar bizim ülkemizden ne istiyor şike var ya da yok demiyorum bu belgeselin amacı şikeden daha çok siyasi

Hayır Beşiktaş Jimnastik Kulübünün önünü kesmek istiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Hayır Beşiktaş Jimnastik Kulübünün önünü kesmek istiyorlar.

Sen farklı duyum almışsın.
    Ama havalimanı büyük etken almanların her şeyimize karışmasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

Aziz Yıldırım'ın tarla savunmasını koyacaklarmış. Hani şu herşeyi çürüttüğü meşhur savunma. Aşağıda iletiyorum tekrar.

bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=aziz%20y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m%20beraat%20etti

• bu belgeseli fransızlardan beklerdik
  • herkes inanmak istediği gibi inanıyor kimseye bir şey anlatamazsın allaha şükür şike yapmadığımız türk mahkemeleri tarafından kanıtlandı öyle böyle bu dava çöktü ama ne çok isterdiniz dimi fenerbahçenin küme düşürülmesini böyle bi leke almasını siz bekleye durun
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Adli yargıda Fenerbahçe'nin yargılandığını zannedenlere ne desek boş? Adli yargılamada kişiler yargılanış ve yeniden yargılama denen saçmalıkla beraat ettirilmişlerdir.

Fenerbahçe ise yapılan sportif yargılamada cezalandırılmıştır. Üstelik sportif yargılamada yöneticileriniz de ceza almıştır. Aşağıyı dikkatle okursan anlarsın diye düşünüyorum.

MEHMET ŞEKİP MOSTUROĞLU'nun 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor-Trabzonspor müsabakasında müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

İLHAN YÜKSEL EKŞİOĞLU'nun, 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor- Trabzonspor, 07.03.2011 günü oynanan Gençlerbirliği-Fenerbahçe, 15.05.2011 günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü müsabakalarında, müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca takdiren 3 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

CEMİL TURHAN'ın, 15.05.2011 günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü müsabakasında, müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ayrıca UEFA Disiplin Kurulu, UEFA Tahkim Kurulu FB'yi cezalandırmış, CAS bu cezaları onamış ve sportif yargılama sonlanmıştır.

• 1881 kullanıcısına yanıt
    He valla çok doğruyu noktaya parak bastın. Onun için bizimkiler de 3. havalimanı finansmanı için Alman bankalara kredi başvurusunda bulunuyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

Adli yargıda Fenerbahçe'nin yargılandığını zannedenlere ne desek boş? Adli yargılamada kişiler yargılanış ve yeniden yargılama denen saçmalıkla beraat ettirilmişlerdir.

Fenerbahçe ise yapılan sportif yargılamada cezalandırılmıştır. Üstelik sportif yargılamada yöneticileriniz de ceza almıştır. Aşağıyı dikkatle okursan anlarsın diye düşünüyorum.

MEHMET ŞEKİP MOSTUROĞLU'nun 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor-Trabzonspor müsabakasında müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

İLHAN YÜKSEL EKŞİOĞLU'nun, 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor- Trabzonspor, 07.03.2011 günü oynanan Gençlerbirliği-Fenerbahçe, 15.05.2011 günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü müsabakalarında, müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca takdiren 3 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

CEMİL TURHAN'ın, 15.05.2011 günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücü müsabakasında, müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ayrıca UEFA Disiplin Kurulu, UEFA Tahkim Kurulu FB'yi cezalandırmış, CAS bu cezaları onamış ve sportif yargılama sonlanmıştır.

yav he he uefanın başı fifanın başı usülsüzlükle suçlanıp ömür boyu men edilmek üzereler sen bana bunlarımı delil gösteriyosun sahte deliller üzerinden bu kararları vermeleri doğal ama allaha şükür aklandık o şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal kim nasıl inanmak isterse inansın kupa müzemizde duruyor

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Doğru o adamlar zaten dürüst olsalardı, Fenerbahçe'yi küme düşürmeleri gerekirdi. Adamların dürüst olmadığının en büyük kanıtı da klüplerle ilgili kararı açıklayıp, kişilerle ilgili kararı 2 yılı geçmesine rağmen açıklamamalarıdır. İnşallah adam gibi sorgulanır, yargılanırlar da herşey açığa çıkar. Kişilerle ilgili kararın neden açıklanmadığı, bu süreçte UEFA'ya sponsor olan firmaların neden sponsor oldukları vs.. ortaya çıkar....
  • bu güzel olmuş bir kere daha şikecileri hatırlayacaklar!!
  • Ağlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Ağlayın.

+19o7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkınca haber verin

• Şike Belgeseli Almanya'da Festivalde Yayınlanacak

Almanya’nın prestijli belgesel filmler yarışmasına, Türkiye’deki şike olaylarını anlatan belgeselin kabul edildiği bildirildi. Yarışma jürisi söz konusu belgeselin festival kapsamında yarışmaya katılabileceğine karar verdi. Belgeselin bir bölümü de Trabzon’da çekilmişti.

Alman gazeteci Benjamin Best tarafından hazırlanan "Dirty Games" isimli belgeselin fragmanı bir süre önce yayınlanmıştı.Dünyadaki Spor oyunlarının kirli tarafının gösterildiği belgeselde Türkiye'deki şike olayları da yerini alıyor. Belgeselin ilk tanıtım videosunda Aziz Yıldırım'a da yer verilmişti.

29 Ocak 2016 tarihinde Almanya’nın Landsberg am Lech kentinde ilk gösterimi yapılacak olan şike belgeselinin izleneceği sinema salonunun önünde, Almanya’daki bordo-mavili gurbetçi taraftarlar da gösterilerde bulunmak üzere hazırlıklarını yaptı. Bu arada, belgesel için piyasa sürülen biletlerin çoğu da tükendi.

Hadi hayırlısı.

• yapılsın tabi.
    bizde mahkemeye verir tazminat alırız.
  • 3 hafta kalmış hadi hayırlısı
    Gişe rekoru kırmasını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zurna

yapılsın tabi.
    bizde mahkemeye verir tazminat alırız.

Platini'yi, Infantino'yu, UEFA'yı verdiğiniz gibi mi?
  • biz şike yapmadık diye zaten ancak bu ülke de avutabilirler kendilerini. Zaten nasıl aklandıklarını da bizim gibi kendileri de biliyor. Bütün dünya'ya nasıl nam saldıklarının kendilerinin de farkında ama dile varamıyor itiraf etmek..

Buraya da gelir inş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.