Şimdi Ara

ŞİKE İDDİALARI VE GÖZALTILAR - ANA KONUSU (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.739
Cevap
3
Favori
120.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brothers of Metal

link isteyenler pm atsın

link ölmüş pm atmayın arkadaşlar.
  • bu fener hala düşmedi mi yahu?
    30 puanla düşecek falan lafları da duydum nedir onlar? düşecek mi en azından?
  • Ahmet Çelebi'nin ifadesini okuyorum şuana kadar bir fire vermiş. Gerçi henüz 7. sayfadayım.
  • İfadeler doğru galiba , TC kimlik numaralarını sorguladığımda tuttu hepsinin.
  • Ben Aziz Yıldırım'ın ifadesini okuyana kadar soruşturma biter zaten.
  • Yürütülen bir soruşturma kapsamında Sayın Bülent Tulun'un tanıklığına ihtiyaç duyulmuştur. Gerek Sayın Bülent Tulun gerekse Galatasaray Spor Kulübü, Emniyet ve Savcılığa her türlü yardımı yapmaktadırlar.

Bu bağlamda Sayın Bülent Tulun, Florya tesislerinde emniyet mensuplarıyla biraraya gelmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü
  • 2006 yılındaki Fenerbahçe-Denizlispor maçı için teşvik primi iddiası varmış.

Biri yenemezse şampiyon olamuyor, diğeri yenemezse bank asya yolu görünüyor...

Neyin teşviği bu?
  • kulüple alakalı değil...

kulübün iç işleri...

arama değil biz davet ettik...

dedi yönetici sedat doğan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kharoon

ŞİKE İDDİALARI VE GÖZALTILAR - ANA KONUSU

Beyin bedava...

Az önce yazdım ama konu silinmiş, tekrar yazayım.

Bu çocuğu ciddi sıkıntıları var, fazla üstüne gitmeyin. Bugün yazdıkları nedeniyle 4 gün ceza yer, üstüne de bölüm cezası alır. Uzaklaştırılması bitince bölüm cezası aldığını farkedip 2-3 küfür eder adminlere, tez zamanda çizerler. Uğraşılmaya değecek, ya da ciddiye alınacak biri değil.

http://forum.donanimhaber.com/m_51282738/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51318122

• fenerliler başka biri daha suçlu olunca kendilerinin suçu azalıyor sanıyor heralde kaldıki bizim için bi durum söz konusu değil şu an.
  • bülent tulunu zaten sevmiyordum... kesin şutlanmalı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmyrneGe

2006 yılındaki Fenerbahçe-Denizlispor maçı için teşvik primi iddiası varmış.

Biri yenemezse şampiyon olamuyor, diğeri yenemezse bank asya yolu görünüyor...

Neyin teşviği bu?

denizli düşmemek için keninden teşvikli çıkıyor zaten ayrıca appiahın top direkten döndü, direğede mi teşvik verdik? kaçtane gol kaçırdılar, fenerli topçularımı bağladık?? maç 16dk uzadı, hakeme kim ne verdi.. yada 16dk uzamasına kimler neden oldu?

• Şu ifadeleri yeni okuyorum. Diğerlerini bilmem de Aziz Yıldırım'ın belgesi tamamen uydurma. Dikkat ederseniz telefon konuşmalarında bariz bir şekilde "R" harflerini söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Şu ifadeleri yeni okuyorum. Diğerlerini bilmem de Aziz Yıldırım'ın belgesi tamamen uydurma. Dikkat ederseniz telefon konuşmalarında bariz bir şekilde "R" harflerini söylüyor.

of of of of yaaapma bunu yaaapma
  • kimde var şu dosyalar bir pm atabilirlermi acaba arkadaşlar rica etsem :)
  • 2007 yılında bülent tulun un görevi neydi ?(yönetim kurulundamıydı)
  • ahahah bu arada sabah başlık atan siteler Galatasaray da şike şoku diye şimdi bakıyorum hepsi değiştirmiş linkleri hurriyet direk kaldırmış verdiği haberi ahahahahah
  • burada seviniyoruz,gülüyoruz falan ama erken sevinmemek lazım.benim aklımdaki soru,madem klübün iç işiydi,maliyetle alakalıydı.neden şikeyi yöneten organize suçlar ekibi geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

burada seviniyoruz,gülüyoruz falan ama erken sevinmemek lazım.benim aklımdaki soru,madem klübün iç işiydi,maliyetle alakalıydı.neden şikeyi yöneten organize suçlar ekibi geldi?

+1905

ayrıca klubün içişleriyle falan alakalı bir mevzu değilmiş bizzat savcı mehmet berkin talimatıyla arama yapılıyormuş ... şike operasyonu kapasmında ...twitterde şuan haberler düşüyor ... bülent tulunu oldum olası hazetmedim ...derhal kluple ilişiği kesilmeli
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.