Şimdi Ara

Sık Sık Tuvalete Gitmek ve Bir Şey Akıyormuş Hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba.Konu biraz uzun olucak ama lütfen okuyun sıkılmazsınız.Merhaba ben 16 yaşında bir erkek bireyim.Ben şu anda memleketteyim ve burası gündüzleri ve geceleri çok soğuk.Bende son 2 haftadır yaklaşık 6 7 defa dini adı ihtilam halk adı rüyalanma tıp adını bilmediğim bir olay yaşadım.Bu yüzden her gün banyo yapmak zorunda kaldım ve bu yarı ıslak yarı nemli halimle dışarı çıktım.Ayriyaten geldiğim yer çok sıcaktı(Antalya) burası ise çok soğuk yani hava değişimi oldu fakat ben hep sıfır kol giyiyorum.Şimdi gelelim asıl konumuza eğlence olsun diye çıkardım 1 halıyı dışarıya uzun saplı fırça ile halıyı temizliyorum her fırçayı itelediğimde sanki karın bölgemin biraz altından penise bir şey akıyormuş hissi oluyordu tam 30 dk boyunca bu his oldu ve ben bu 30 dkda 3 defa tuvalete gittim.Ve her yerim ıslandı yıkarken.Sonra akşam yattığımda nerdeyse hiç tuvalete gitmeyen ben (en fazla 1 kere) tam 5 defa gittim ve hepsinde de idrar geldi.. Gündüzleride en fazla 3 4 defa giden ben yaklaşık 9 10 defa gittim.Şu anda bu 4. Gün şu anda sanki biraz daha azaldı ama yinede bu sıkıntı var.Ayrıca tuvaletimi yaptıktan sonra sanki bir şey penisin ucuna geliyor fakat çıkmıyor.Tuvaletimi yaptıktan hemen sonra tuvaletim gelmiş hissi oluyor fakat gitmezsem kayboluyor.Ayrıca eğerki ben bu rahatsızlığımı hatırlarsam hemen tuvaletim geliyor fakat hatırlamazsam veya aklıma gelmezse sıkıntı yok. Ayrıca idrar yaparken bir batma veya yanmada yok.Prostat olmadığını düşünüyorum.Dediğim gibi aniden o anda oldu. Günde 3 defa dondurma yiyorum ayrıca 2 3 tanede buz olan şeyler var onları yiyorum.Annemlere sorduğumda üşütmüşsündür dedi fakat ben biraz şüpheliyim.Ayrıca bugün yine rüyalandım ve ıslaklık hemen kurumuştu acaba şu prostat sıvısı olabilir mi hani prostat sıvısı akıntısı oluyor ya birazda idrardan sonra o penisin ucuna gelen sıvıda azalmıştı ama şu anda hala eskisi gibi.Acaba gerçekten üşütme midir? Ne yapmam lazım? Sizce problem nedir? Doktara en kısa zamanda gideceğim.Değerli vaktinizi bana ayırdığınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İdrar yolu enfeksiyonu olabilir git bir doktora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.