Şimdi Ara

Sigortam360'ta A aracı yerine B, B aracı yerine A aracı girilmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 23 Nisan Salı günü bir kaza geçirdim, neyse ki kimseye bir şey olmadı. Neyse tutanakları tuttuk ustaya götürdük aracı eksper baktı.

Bugün sigorta360.com üzerine kaza tespit tutanağı girilmiş DEĞERLENDİRME aşamasında olarak görünüyor, ancak bir sıkıntı var tutanakta her şey doğru olmasına rağmen sisteme A aracına benim bilgilerimi B aracına ise karşının bilgilerini girmişler. Tutanakta ise tam tersi ben B tarafını doldurdum karşı A tarafını doldurdu ve tutanakta her şey doğru. Ama gelgelelim sistemde A aracı kısmında ben B kısmında karşı görünüyor. Sigortacıma söyledim tramerden sonuç çıksın itiraz hakkımız var dedi yani yanlış karar çıksa bile bundan dolayı itiraz edebileceğiz gibi ama size de sormak istedim bunu yaşayan oldu mu? Bu bir sorun teşkil eder veya yanlış karara sebep olur mu? Bana çarpan araç soldan geldiği için kusurlu çıkması gerekiyor ama araçları karıştırıp kusuru bana yazarlar diye korkuyorum

• Merhaba ,

bazen bu şekilde hatalar yapıyorlar. Sigortacınız takipçi olursa düzeltilebilir bir durum.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Şu an sigortacımın yapabileceği bir şey var mı? Yoksa sonuç çıkmasını mı beklememiz gerek?
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Şirket ile iletişime geçebilir daha iyi olur hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.