Şimdi Ara

Sigortam.net nasıldır ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar 17 model aracıma kasko yaptırmak istiyorum sigortacılar ile görüştüm bugün bir tanes 1.700 tl fiyat verdi ama sigortam. net de bin lira civarı çıktı sigortam.net nasıldır burdan kasko yaptıran oldumu olumlu olumsuz yanları varmıdır ??
    tecrübeli arkadaşlar fikirlerini söylerse sevinirim...
    herkese kazasız belasız sürüşler....

• sigorta acentesi sahibiyim, tavsiye etmem çünki hasar danışma servisleri yok, Sigortacının değeri hasarda belli olur.
    Özelden bilgileri atarsanız birde ben bakayım fiyat.
  • Herhangi bir konuda bilgi almak istediğinizde ulaşabiliyorsunuz.Yardımcı da oluyorlar.Tabii sadece bilgi konusunda.

Önemli olan acente değil sigorta şirketi Benim şirket Sompo Japan.Neredeyse hiçbir zaman ulaşamıyorum.Hafta içi mesai saatleri arası çalışıyorlar.Hafta sonu cumartesi öğlene kadar bile yoklar.Ulaştığın zaman da hiçbir işe yaramıyorlar.Servisleri de öyle eksperleri de.Haklı olduğum kaza da bile haksız çıkardılar.

Ama burada acente olan bazı arkadaşlar var.Hakikaten hakkını veriyorlar.Onlar istisna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben taraik sigortası için teklif almıştım 1200 tl çıkardılar hemen telefon açıp bu teklif bugün için geçerli acil yaptırın dediler bende yaptırmadım acenteye gittim 700 tl dedi ona yaptırdım kazıklıyorlardı
  • Merhaba,
    Poliçe tekliflerini yazılı olarak aldıktan sonra teminatları ve primleri mukayese etmenizi tavsiye ederim. Sigorta poliçesinde esas olan size sunulan teminatlardır. İhtiyaçlarınıza göre teminatları belirledikten sonra primleri değerlendirmek daha uygun olacaktır.
    Poliçe teminatlarını ve muafiyetlerini size en iyi şekilde açıklayabilecek olan ise acentenizdir.
    Sonuç olarak her satış kanalı size aynı şirketin poliçe teklifini sunmaktadır.
    Kazasız günler dileriz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 19 Mayıs 2020; 2:9:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

.
    neden neden neden ????
  • güney-666 G kullanıcısına yanıt
    hocam uzun uzun anlatmayalım sen boşver acentadan al sigortanı..ok..yok ben yapacagım dıyorsan yap sonra problem yaşarsan biz burda değiliz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.