J

Teğmen
26 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri

samsung galaxy m31s telefon almıştım kutunun içinden 20 tl lik dandik bi kulaklık çıktı telefonu 2 yıl garanti diye satıyorlar sonuçta telefonda birlikte kutunun içinden çıktı yanı kulakluğında 2 yıl garantisi var ilk hafta bozuldu garantiye gönderdim yenisini verdiler gene bozuldu gene gönderdim gene bozuldu gene gönderdim 5. kezden sonra adamlar bıkmış olsa gerek bluetooth kulaklık gönderdiler bedevaya bluetooth kulaklığım oldu

yol kenarlarına park eden arabalara fiş kesip para alıyorum merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz.

27 yaşındayım bu yaşıma kadar kendimiz otel işletiyorduk küçük bi apart otelde ailecek işletiyorduk pandemiden dolayı turizm kötü gitti oteli kapatmak zorunda kaldık yarın bir fabrikada işe başlayacağım yabancı yanında emir altında çalışmaya hiç alışkın değilim benim açımdan çok zor olacak tavsiyeleriniz nelerdir

şimdi adam bi laf eder ben kaldıramam işimi yaptığım halde beğenmez falan

27 yaşındayım bu yaşıma kadar kendim otel işletiyordum pandemiden dolayı oteli kapattım yarın bir fabrikada işe başlayacağım ilk kez el işinde çalışacağım baya zor olacak tavsiyeniz nedir şimdi adam bi laf eder ben kaldıramam el işi derken yabancı yanında çalışmayı kastediyorum organ olan el değil dikiş mikiş değil yani

otel kirayıdı mal sahibine devrettim

iş başvurusu yaptım iki gün deneyelim dediler yaparsan işe başlarsın dediler pazartesi salı deneyecekler tavsiyeleriniz nedir zor mudur bu iş yapan var mı

çok merak ediyorum hala tv izleyen genç var mı en son ne zaman izlediniz ben elime en son kumanda alalı 5 yıl olmuştur herhalde filmlere dizilere ve haberlere hep internetten bakarım

500 gr külçe gümüş almayı düşünüyorum

Yüksekokulumuz 1994 yılında Arıcılık programı ile eğitim öğretime başlamıştır. 1995 yılında Harita ve Kadastro, Makine, Resim Konstrüksiyon programları açılmıştır. 2005-2006 öğretim yılı bahar yarıyılı sonunda okulumuz fiziki yetersizlik ve öğrenci azlığı gibi nedenlerden dolayı Selçuk Üniversitesinin teklifi ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının Kararı ile kapatılmıştır. Yüksekokulumuz 2011 yılında Üniversitemizin Senato Kararı ile buna müteakip Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığının 25.05.2011 tarihli Kararı ile Harita ve Kadastro, Dış Ticaret Programları tekrar açılmıştır. 2012 yılında Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının kararı ile İş Sağlığı ve Güvenliği programı, 2015 yılında Bankacılık ve Sigortacılık programları açılmış ve her iki program da 2016-2017 akademik yılında öğrenci kabulüne başlamıştır. 2018-2019 öğretim yılında Dış Ticaret programı kapatılarak, Yerel Yönetimler Programı ile Emlak ve Emlak Yönetimi programları açılarak öğrenci kabulüne başlanmıştır.

Misyon :
Ülkemizde ve bölgemizde bulunan gençlere eğitim fırsatı vererek evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, sorun çözme yeteneği gelişmiş, çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donanmış, nitelikli, girişimci, yenilikçi, vatanını ve milletini seven, toplumsal değerlere saygılı insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon :
İnsanlığın bilimsel, sosyal, kültürel, teknolojik ve ekonomik gelişimi için bilgi üreten, araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünceye sahip, insan hak ve özgürlüklerine saygılı aydın yöneticiler yetiştiren, üniversite/sanayi/toplum işbirliğini sağlamada öncü, evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimseyen ve sürekli gelişmeyi kendine vizyon edinen bir kurum olmaktır.

Bulunan Bölümler

Bankacılık ve Sigortacılık
Emlak Yönetimi
Yerel Yönetimler
Harita
İş sağlığı ve güvenliği
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 42 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 464
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 58.237 (Bu ay: 790)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 328 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.