Şimdi Ara

SİGORTA HASARSIZLIK VE YURTDIŞI KLOZU AÇMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar birinci sorum trafik sigortasında 3. yılı hasarsızlıkla tamamladım yaklaşık 2 3 ay sonra 1 yıl arabasız kalıcam trafik sigortam sompo japan 1 sene sonra kaldığım yerdenmi yoksa 4.basamaktanmı başlıycam trafik sigortasına

ikinciside bu sopo japan ne dandik bir sigorta şirketiymiş en azından türkiye için.. müşteri hizmetleri telefonları yok arayınca muhasebeye bağlanıyor. ricam sigortacı arkadaşlar bilgilendirebilirmi bir kloz vs açtırarak ek para ödeyerek falan kktc için kloz açtırıp orada kullanabilirmiyim aracı ?

• Merhabalar
    Yurtdışı için aracınıza yeşil kart denilen yurtdışında sadece kullanabileceğiniz sigorta poliçesi düzenlenmesi gerekmektedir.
    2. aracınızı sattığınız zaman hasarsızlık indiriminiz kaybolmaz 1 yıl sonra alacağınız araca otomatik olarak hasarsızlık indirimi verilir.
    saygılarımla...
  • Merhaba ,

Hasarsızlık trafik sigortası için kaldığınız yerden devam eder aynı tür araç olduğu sürece.

Sompo Japan sigortanın çağrı merkezi numarası 0850 250 81 81 , dandik bir sigorta firması da değildir hocam.
  • @spacewolf hocam, o belirttiğiniz numarayı arayıp tr plakalı aracım var kktc için kloz açabilirmiyiz diye sorarmısınız? :)

B-BEN
    S- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

B-Merhabalar sizden trafik sigortam var kktc ye gireceğim sizden kloz açtırıp kktc içinde de kullanabilirmiyim aracı gerekirse ekstra ödeme yapayım ?
    S-Vallahi bilemiyoruz ?
    B- müşteri temsilcisi yokmu bilgi verebilecek?
    S- yok sadece hasar durumunda yardımcı oluyoruz ??
    B- bu bilgiyi nasıl öğrenebilirim??
    S- bilemiyorum :)

şaka gibi bir firma kimseye tavsiye etmiyorum, hani yani bilgili bir müşteri temsilcisi çıksa deseki hayır sadece tr de geçerli kktc ile anlaşmamız yok eyvallah diyeceğiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp_Tigin -- 5 Mart 2018; 17:33:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp_Tigin

@spacewolf hocam, o belirttiğiniz numarayı arayıp tr plakalı aracım var kktc için kloz açabilirmiyiz diye sorarmısınız? :)

B-BEN
    S- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

B-Merhabalar sizden trafik sigortam var kktc ye gireceğim sizden kloz açtırıp kktc içinde de kullanabilirmiyim aracı gerekirse ekstra ödeme yapayım ?
    S-Vallahi bilemiyoruz ?
    B- müşteri temsilcisi yokmu bilgi verebilecek?
    S- yok sadece hasar durumunda yardımcı oluyoruz ??
    B- bu bilgiyi nasıl öğrenebilirim??
    S- bilemiyorum :)

şaka gibi bir firma kimseye tavsiye etmiyorum, hani yani bilgili bir müşteri temsilcisi çıksa deseki hayır sadece tr de geçerli kktc ile anlaşmamız yok eyvallah diyeceğiz :)

Hocam kusura bakmayında bunu zaten çağrı merkezi değil pazarlama personeli yapar.

Siz acentenize bunu yapın dediğiniz zaman konuyu halleder. Mesela kaskosu içerisinde ayrı kloz olmadan KKTC için de geçerli olduğu belirtilir.

Trafik sigortanızı yaptırdığınız yere talebinizi söylüyorsunuz , onlar hemen bölge müdürlüğü ile işlem yapıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.