Şimdi Ara

Sigmund Freud haklı mı beyler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
7
Favori
13.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir erkek, cinsel ilişki kurmak istemeyeceği bir kadınla yakın arkadaş olmaz. -Sigmund Freud

• haklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklılık oranı yüksek
  • Kesinlikle doğru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'deki versiyonu kanka ayağı ... ayağı olan özdeyiştir.
  • Konu kızları tespit etmek için açılmış, üzgünüm beyler plânı açıkladım galiba...
  • Kesinlikle doğru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freud dediyse doğrudur
  • -Bugün arkadaşım yarın ihtiyacım.
    -Kötü gün arkadaşı.
  • Lisede sınıfın en çirkiniyle yakın arkadaştım.Verse kaçardım.Haksız
  • İyi sallamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızlar tespit edilse iyi olur evet birinizde onu yapın. kendimi çok yalnız hissediyorum böyle.
  • neden yakın arkadaştınız ?
  • Haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: QueenHelen

neden yakın arkadaştınız ?

Bi çok konuda beni anlıyordu.Arkadaş canlısı biriydi.En son bi kavga ettik bi daha hiç görmedim.
  • peki şimdi öyle bir arkdasn var mı
  • Abaza adamın yakın kız arkadaşı olmaz bence bu sig abazaymış bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QueenHelen

peki şimdi öyle bir arkdasn var mı

Şuan hiç verme ihtimali olmayan bi kız arkadaşım daha var ama pek yakın değiliz.Nadiren konuşuruz bi sıkıntımız olunca falan paylaşırız.Bu güzel ama zerre umudum yok ve arkadaşlık bağı daha değişik.O istekli olsa bile ben kabul edemem.
  • kendisi sübyancıdır,dinleyip dinlememek size kalmış .bu tarz görüşler özneldir yani bu adam evrensel bir kuralı açıklamamış kendi fikri bu (özet:bi bok sanıp her dediklerine kanmayın)

not:güzel kızlar mallık edip erkeklerle yaknı arkadaşlık kurmasın bence bi erkek yanınızda osurmadıkça ona tam olarak güvenemezsiniz

dipnot:benim çok çirkin yakın arkadaşlarım vardı,nedense içimden bakmak gelmezdi yüzlerine bi tiksintim olurdu bunuda belirtiyim herkesin öyle amacı olacak diye bişi ypktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fikirist -- 31 Ocak 2014; 0:03:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.