Şimdi Ara

Sigara Ve Dişlerimizz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sigara içip aynı zamanda da dişlerimizi düzenli olarak günde 2 sefer fırçalarsak yine de dişerlimiz sararır mı ? Çok içmiyorum günde 2/3 tane felan yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ULAN BU FORUMDAKİ HER TAKA AKIL VEREN BİNLERİ ANLAMIŞ DEĞİLİM DERDİNİZ NEDİR OĞLUM SİZİN ? ADAMA SORU SORUYORUM ADAM BANA CEVAP YERİNE KONUYLA ALAKASIZ KANSERİ ANLATIYOR EKŞİ SÖZLÜĞE Mİ ÖZENİYORSUNUZ NEDİR 2 GRAM AKLINIZ VAR ONUDA KENDİNİZE SAKLAYIN BİZE VERİP ONUDA BİTİRMEYİN SARARIRMI SARARMAZMI BU KADAR BASİT !!!
  • Bu kadar önemsiyorsan hiç içme az içeceğine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dişlerini korusan ciğerin solar, bunun önünü kesemezsin.

• Haklısın sevgili dostum ancak içiyoruz işte onu mutlaka ne yapalım.

• Sari ne kelime siyah bile olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun şu ki sigara içen insanların diş sararmasından çok daha büyük problemleri oluyor.

Mesela küçük hücreli akciğer kanseri gibi, sigaranın sevgilisi olan kanserdir kendileri, aşırı hızlı ilerler, hasta tanı aldığında çoktan metastaz yapmış olur.

• Hiçbir zaman beyaz olmayacak. Hep sarı kalacak iğrenç.

• düzenli olarak temizlettirecen, yapcak bir sey yok.

bırakcam inş.
  • ULAN BU FORUMDAKİ HER TAKA AKIL VEREN BİNLERİ ANLAMIŞ DEĞİLİM DERDİNİZ NEDİR OĞLUM SİZİN ? ADAMA SORU SORUYORUM ADAM BANA CEVAP YERİNE KONUYLA ALAKASIZ KANSERİ ANLATIYOR EKŞİ SÖZLÜĞE Mİ ÖZENİYORSUNUZ NEDİR 2 GRAM AKLINIZ VAR ONUDA KENDİNİZE SAKLAYIN BİZE VERİP ONUDA BİTİRMEYİN SARARIRMI SARARMAZMI BU KADAR BASİT !!!

• O sigara günde 2 3 taneyle kalmayacağı için ilerde dişlerin sararır. Fırçalamakla bir alakası yok, sigara direkt diş minesine zarar veriyor. Ben de 2 3 tane diye içiyordum, bi süre sonra yavaş yavaş bu bataklığa saplandığımı hissettim. Daha da icmedim. Inan 2 3 taneyle kalmıyor. Sağlığı zaten geçtim, paketine 15 lira vermek insana ağır geliyor.

• Valla bi kız arkadaşım günde yarım paket sarı filtre sigara içiyor dişleri bem beyaz Eğer her gün fırçalarsan 2-3 tane dişleri belirgin sarartmaz, ama 2-3 taneyle kalmaz ilerde

• Birisi çıkıp düzgün cevap vermemiş. Sigaraya bayıldığımızdan içmiyoruz.
    Konu sahibi bazı faktörler vardır. Diş yapın normalde beyaz mı? Mesela benim beyazdır. Bir fırçalarım direk beyazlar.
    Birde ipana marka çay ve kahve içenlere özel diş macunu var onu kullanıyorum. Düzenli fırçalarsan bir şey olmaz.
  • günde 2 diş fırçalama ve listerine advanced white kullanımıyla sararacağını sanmıyorum tabi 2-3 dalda kalınırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Corleoone

ULAN BU FORUMDAKİ HER TAKA AKIL VEREN BİNLERİ ANLAMIŞ DEĞİLİM DERDİNİZ NEDİR OĞLUM SİZİN ? ADAMA SORU SORUYORUM ADAM BANA CEVAP YERİNE KONUYLA ALAKASIZ KANSERİ ANLATIYOR EKŞİ SÖZLÜĞE Mİ ÖZENİYORSUNUZ NEDİR 2 GRAM AKLINIZ VAR ONUDA KENDİNİZE SAKLAYIN BİZE VERİP ONUDA BİTİRMEYİN SARARIRMI SARARMAZMI BU KADAR BASİT !!!
    Helal olsun. Neymiş sigara zararliymis, AA bak ilk defa öğreniyorum bunu. Ağızlarının payını vermişsin veletlere

• Ben gunde 2 paket iciyordum.dislerim bembeyaz ciddi anlamda beyaz. Herkes sasardi hatta o kadar sigara icip nasil beyaz kaliyor diye. ekstra bi ozen de gostermezdim. ben biraktim sigarayi 6 ay oldu herkese tavsiye ederim

• Gunde 2 3 sigara icmek, ileride 10 tane icmek demektir. Sigarayi haftada maksimum 1 2 gun o da haftasonu olmak uzere iceceksin.

• Abim olmuyorlar artık. Bir şey soruyorsun ya dalga geçiyorlar ya tamamen alakasız şeyler zırvalıyorlar ben aptal değilim sigaranın zararlarınıda biliyorum cahil bir insanda değilim adam gelmiş bana metastazı anlatıyor oburu yok içme diyor hasbinallah.

• Haklısın hocam fiyatları gerçekten çok yüksek. yani bir pakete 15 20 lira vermek insanın zoruna gider benim şu anda 1 kartonu 65 tl

• Genetik olabiliyor dostum. Kız arkadaşın aşırı sigara kokuyor muydı peki ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.