Şimdi Ara

Sigara Başlamak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2007 yılında başladım sigarayı. 2018 kasım ayında bıraktım. Sigara içtiğim dönemde ne dertlerimi bastırdı ne mutlu etti. Tavsiyem hiç içme. Bir yıldır o kadar mutluyum ki sevdiklerime gönül rahatlığıyla sarılma keyfi paha biçilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtay

içme sakın
    Teşekkür Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Yiyen Bal Porsuğu

Bırakmak isteyen yüz binlerce insan var. Nikotine bağımlı olursun. Sigara içtikçe bağımlılığın yüzünden mutlu olursun. Bunun sonucu dertlerini anlık olarak unutturur. İçmiyorsan başlama hiç. İçkiye de başlama. 2'sini de en fazla ayda 1 yada 2 kere (1-2 dal sigara, 2 şişe bira) içerim. O da arkadaşlarla buluştuğum için. Dediğim gibi. Tek yaptığı kullandığın süre içinde her şeyi unutturmak. Ciddi ciddi dertlerimi unuttursun diye bunlara başlayacaksan (ki bir yerden sonra bunlarda sana dert olur, sigarayı bırakmaya çalışırsın.) Allah korusun uyuşturucuya kadar gidersin. Anti depresanların etkilerini bilmiyorum ama doktorun almanı söylediyse onlara devam et.

Kısaca başlama. Derdine dert eklersin.
    Teşekkür Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sml_akyz

2007 yılında başladım sigarayı. 2018 kasım ayında bıraktım. Sigara içtiğim dönemde ne dertlerimi bastırdı ne mutlu etti. Tavsiyem hiç içme. Bir yıldır o kadar mutluyum ki sevdiklerime gönül rahatlığıyla sarılma keyfi paha biçilemez.
    Teşekkür Ederim.
  • Hocam dertleri unutmuyorsun ama cam sikintisini içtiğim an için alıyor yapacak birşey yoksa içiyorum ben

Ama lustral baslicam işte umarım birşeyler düzelir çok denedim olmuyo kafa yapımı kendi cabamla değiştiremiyorum ne yapiy yani hiç sen söyle

• Eğer tavsiyem işe yaradıysa ne mutlu bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Rid Of Me

Hocam dertleri unutmuyorsun ama cam sikintisini içtiğim an için alıyor yapacak birşey yoksa içiyorum ben

Ama lustral baslicam işte umarım birşeyler düzelir çok denedim olmuyo kafa yapımı kendi cabamla değiştiremiyorum ne yapiy yani hiç sen söyle
    Teşekkür Ederim.Sevdiğin aktivitelere yönel.
  • Aman aman aman pü pü
  • kardeşim önce türkçe başla sonra sigara başlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrr8

kardeşim önce türkçe başla sonra sigara başlarsın
    önce türkçe başla..
    önce türkçe başla..
    önce türkçe başla..

Sonra sigara başlarsın..
    Sonra sigara başlarsın..
    Sonra sigara başlarsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezeboi -- 21 Ekim 2019; 14:18:51 >
  • freezeboi kullanıcısına yanıt
    yani?
  • Bağımlılıktan.

İçen biri olarak söylemeliyim ki hiç bir sorunu çözmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Bağımlılıktan.

İçen biri olarak söylemeliyim ki hiç bir sorunu çözmüyor.
    Teşekkür Ederim.
  • Sorunların ile sigaranın ne alakası var bağlantıyı kuramadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Sorunların ile sigaranın ne alakası var bağlantıyı kuramadım?
    Unutmak için.
  • 2 senedir özgürüm sadece 4 sene içtim sigara içmek madde bağımlılığıdır kişi içmeyi seçmez içmemeyi beceremez. beyindeki nöro plasti nöron mekanizmasındaki ödül sistemini bozarak sizi BAĞIMLI kılar. sigara kişinin seçim hakkını elinden alan bir kurumsal tuzaktır. uzak dur cünkü kimse isteyerek 50 kuruşa saat başı kendini öldürmek istemiyor. içenlerin uzun vadede aldığı tek şey içmeyen kişideki stres keyif motivasyon seviyesine yaklaşıp sigaranın kendi yarattığı dezavantajı küçültmektir. unutma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sigarayı bıraktıracak video seti var ama size nasıl ulaştırırım bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Çözemiyorsa insanlar enden içiyor ?Alışkanlık mı ?

Alıntıları Göster
    22 yaşına gelmiş bi adam şöyle bir cevap veriyosa zaten, iç birader sen. istediğini iç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

22 yaşına gelmiş bi adam şöyle bir cevap veriyosa zaten, iç birader sen. istediğini iç.

Alıntıları Göster
    Ne alaka merak ettim cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

2 senedir özgürüm sadece 4 sene içtim sigara içmek madde bağımlılığıdır kişi içmeyi seçmez içmemeyi beceremez. beyindeki nöro plasti nöron mekanizmasındaki ödül sistemini bozarak sizi BAĞIMLI kılar. sigara kişinin seçim hakkını elinden alan bir kurumsal tuzaktır. uzak dur cünkü kimse isteyerek 50 kuruşa saat başı kendini öldürmek istemiyor. içenlerin uzun vadede aldığı tek şey içmeyen kişideki stres keyif motivasyon seviyesine yaklaşıp sigaranın kendi yarattığı dezavantajı küçültmektir. unutma.
    Teşekkür Ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.