Şimdi Ara

Sigara Başlamak? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vuhuuu

Olmaz olmuyor denendi. Pasa paşa kafayı düzeltmek lazim. Sigara sadece cigerlerini de harap etmeni sağlıyor. Baska bir halta yaramiyor. Dediğim gibi denedik oyle bir etki yok.
    Teşekkür Ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carlion

ne kadar şanslısın o tertemiz vücuda sahip olduğun için. bu zehre sakın bulaşma sakın. yapma kirletme kendini.
    Teşekkür Ederim.Başlamayacağım.
  • Beyni uyustirmaktan baska bur seye yaramaz. 6 yil ictim, havaya ufledigim dumanla gider bmw alirdim cok rahat.

Cebe de zarar, sagliga da zarar. 2 haftadir içmiyorum, cok daha rahat nefes aldigimi hissediyorum. Ayrica ozellikle karnımda hissettigim ağrı da bitti. Cebimde paranin kaldigini hissediyorum artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Ekim 2019; 16:39:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Beyni uyustirmaktan baska bur seye yaramaz. 6 yil ictim, havaya ufledigim dumanla gider bmw alirdim cok rahat.

Cebe de zarar, sagliga da zarar. 2 haftadir içmiyorum, cok daha rahat nefes aldigimi hissediyorum. Ayrica ozellikle karnımda hissettigim ağrı da bitti. Cebimde paranin kaldigini hissediyorum artık...
    Teşekkür Ederim
  • Kardeşim benim aylık giderini hesaplayınca 400 tl sigaraya ayırmak istemiyorsan,kafelerde deli gibi dışarda oturmak istemiyorsan,leş gibi kokmak istemiyorsan,her yemekden sonra zururi bir ihtiyaçmış gibi bir şeylere bağımlı kalmak istemiyorsan,ağzın sureklı kotu koksun istemiyorsan,dişlerin sararsın istemiyorsan,merdiven cıkarken nefes nefese kalmak istemiyorsan, İÇME.. 5 yıldır içiyorum bu mereti bırakmak ıcın elımden gelenı yaptım ama bırakamadım bi başlamdın mı bir daha bırakamıyorsun. Başlarsan 2 ay içmesen sonra tekrar içsen gene eskisi gibi bağımlı oluyorsun.
  • antalyaya yakınsan gel sohbet edelim, rakı sofrası kuralım, sorunlarına çözüm bulalım ama emin ol sigara değil çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E1650F052

Kardeşim benim aylık giderini hesaplayınca 400 tl sigaraya ayırmak istemiyorsan,kafelerde deli gibi dışarda oturmak istemiyorsan,leş gibi kokmak istemiyorsan,her yemekden sonra zururi bir ihtiyaçmış gibi bir şeylere bağımlı kalmak istemiyorsan,ağzın sureklı kotu koksun istemiyorsan,dişlerin sararsın istemiyorsan,merdiven cıkarken nefes nefese kalmak istemiyorsan, İÇME.. 5 yıldır içiyorum bu mereti bırakmak ıcın elımden gelenı yaptım ama bırakamadım bi başlamdın mı bir daha bırakamıyorsun. Başlarsan 2 ay içmesen sonra tekrar içsen gene eskisi gibi bağımlı oluyorsun.
    Teşekkür Ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daia07

antalyaya yakınsan gel sohbet edelim, rakı sofrası kuralım, sorunlarına çözüm bulalım ama emin ol sigara değil çözüm
    İstanbul'dayım hocam.Teşekkür Ederim
  • Daha farklı ve özgün yöntemler bulmaya çalış. kimse derdine çare olur dememiş zaten. bende dahil demem. Sigara dert üretiyor ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omero34

Daha farklı ve özgün yöntemler bulmaya çalış. kimse derdine çare olur dememiş zaten. bende dahil demem. Sigara dert üretiyor ...
    Teşekkür Ederim
  • Mutlak zarar olan, binlerce zehir içeren, hem sağlığından hem de parandan eden bir illete bulaşmak istiyorsan. Hiç durma.
    Akciğer kanseri ve bilimum hastalıklarla elden ayaktan düşüp yatalak olmak, yakınlarına yük olarak ızdırap çekerek ölemeyip sürünmek istiyorsan, senin bileceğin iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Mutlak zarar olan, binlerce zehir içeren, hem sağlığından hem de parandan eden bir illete bulaşmak istiyorsan. Hiç durma.
    Akciğer kanseri ve bilimum hastalıklarla elden ayaktan düşüp yatalak olmak, yakınlarına yük olarak ızdırap çekerek ölemeyip sürünmek istiyorsan, senin bileceğin iş.
    Teşekkür Ederim
  • 18 yıl içtim,sağlığımın bozulması ve maddi olarak sıkıntıya sokmasının yanında hiç bir halta yaramayan ve kişiyi yürüyen bağımlı bir izmarit haline getiren emperyalist yapımı boş bir ürün.mümkün olduğunca kendinizi ve çevrenizi uzak tutun.

• quote:

Orijinalden alıntı: wilym@n

18 yıl içtim,sağlığımın bozulması ve maddi olarak sıkıntıya sokmasının yanında hiç bir halta yaramayan ve kişiyi yürüyen bağımlı bir izmarit haline getiren emperyalist yapımı boş bir ürün.mümkün olduğunca kendinizi ve çevrenizi uzak tutun.
    Teşekkür Ederim
  • Artık f/p olarak hiçbir sigara cazip değil maalesef. Arayisinizi başka f/p si yüksek şeylere çekmenizi rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unique For All

Artık f/p olarak hiçbir sigara cazip değil maalesef. Arayisinizi başka f/p si yüksek şeylere çekmenizi rica ederim.
    Teşekkür Ederim
  • Hocam inanır mısın bende bugün aynı şeyi düşünüyordum
  • Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri daha.

• Aptalliktan diycemde şimdi linç yerim.o yüzden demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Novelido

Hocam inanır mısın bende bugün aynı şeyi düşünüyordum
    Doğrudur hocam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.