Şimdi Ara

Sigara Başlamak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nette dertli şeyler paylaşilip "yak bi sigara" tarzinda paylaşimlar görüp özendin muhtemelen fakat içine duman çekmenin dertlerine bir etkisi olmuyor,herhangi bir rahatlama da vermiyor o tarz bir şey bekliyorsan yanilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Ne alaka merak ettim cidden

Alıntıları Göster
    yav ne demek ne alaka? bir şey içmek ile "dert çözülmesi" arasında nasıl bir bağ kurabiliyorsunuz?

derdin ne mesela? paran yok? sevgilin yok? evin yok? araban yok? baban dövüyor? bunların çözümleri olmayan şeyleri temin ederek, olan problemleri bir şekilde gidererek çözülür. bir şey içerek değil.

22 yaşına gelmiş bir adamın bir şeyler içerek "dert" çözüleceğine inanması kadar trajikomik saçma bir şey olamaz.

istersen bonzai iç, bu kafayla hiçbir şeyi düzeltemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

sigarayı bıraktıracak video seti var ama size nasıl ulaştırırım bilmiyorum.
    Kullanmıyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Nette dertli şeyler paylaşilip "yak bi sigara" tarzinda paylaşimlar görüp özendin muhtemelen fakat içine duman çekmenin dertlerine bir etkisi olmuyor,herhangi bir rahatlama da vermiyor o tarz bir şey bekliyorsan yanilirsin
    Evet o tarz bir şey bekliyordum.Teşekkür Ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

yav ne demek ne alaka? bir şey içmek ile "dert çözülmesi" arasında nasıl bir bağ kurabiliyorsunuz?

derdin ne mesela? paran yok? sevgilin yok? evin yok? araban yok? baban dövüyor? bunların çözümleri olmayan şeyleri temin ederek, olan problemleri bir şekilde gidererek çözülür. bir şey içerek değil.

22 yaşına gelmiş bir adamın bir şeyler içerek "dert" çözüleceğine inanması kadar trajikomik saçma bir şey olamaz.

istersen bonzai iç, bu kafayla hiçbir şeyi düzeltemezsin.

Alıntıları Göster
    Teşekkür Ederim.

• sakın o hatayı yapma. ben yaptım 2014'de. en kısa sürede bırakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

sakın o hatayı yapma. ben yaptım 2014'de. en kısa sürede bırakacağım.
    Teşekkür Ederim.
  • Marlboro light tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

Marlboro light tavsiye ederim
    Teşekkür Ederim.
  • kafana vura vura öğretmeye calısıp kendini tatmin edenlere bakma. sadece tuzak olduğunu bil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

kafana vura vura öğretmeye calısıp kendini tatmin edenlere bakma. sadece tuzak olduğunu bil.
    Teşekkür Ederim.
  • Sigara pişmanlıktır 17 senedir içiyorum cebince para bırakmaz aklına vurdumu içmezsen deli olursun üstün başın leş kokar,hele geceleri gündüzden daha çok içersin..başlamak gibi andavallık yapma kardo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Sigara pişmanlıktır 17 senedir içiyorum cebince para bırakmaz aklına vurdumu içmezsen deli olursun üstün başın leş kokar,hele geceleri gündüzden daha çok içersin..başlamak gibi andavallık yapma kardo
    Yaşın kaç ki 17 senedir içiyorsun 30 'larında mısın hocam.Teşekkür Ederim.
  • özentilik gibi dertten ziyade
  • 4 senedir içiyorum. İlk başlarda keyifli gelebilir ama hiçbir sorunu çözmüyor. Kesinlikle saçmalık. + bana itici geliyor kendimden tiksiniyorum. Düşük kalitesiz biriymiş gibi oluyorsun. Sakın sakın başlama.. Eğer başlayayım dersen buradaki yorumlara bakıp bize hak vereceksin. Saçmalıktan başka birşey değil sigara içmek malesef..
  • quote:

Antideprasan almak daha büyük hata değil mi ? hocam

Alıntıları Göster
    antidepresan almak niye hata olsun. atesin yukseldiginde ates dusurucu icmek hatamidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

özentilik gibi dertten ziyade
    Yok öyle bir durum ben de.
  • quote:

Teşekkür Ederim.

Alıntıları Göster
    Bunu bıraktığım zamanları anlatırken kullandığım şu ifadelere bak sonra psikolojinin ne hale geleceğini düşün. "Önce saatleri sayıyorsun sonra günleri derken bir bakıyorsun aslında bu bir geri sayımmış bir kaç günlük aradan sonra çektiğin ilk fırt sana büyük bir orgazm hissi yaşatıyor. Ama bu mutluluğun ardından bir yenilmişlik saplanıyor ruhuna. Bu aşamaları bilerek tekrar denediğinde ise daha sinsi bir dirençle karşılaşıyorsun, sanki sen sigara içmediğinde hiç bir işe yaramıyorsun gibi en büyük vasfın sigara içmekmiş gibi hissediyorsun."

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

4 senedir içiyorum. İlk başlarda keyifli gelebilir ama hiçbir sorunu çözmüyor. Kesinlikle saçmalık. + bana itici geliyor kendimden tiksiniyorum. Düşük kalitesiz biriymiş gibi oluyorsun. Sakın sakın başlama.. Eğer başlayayım dersen buradaki yorumlara bakıp bize hak vereceksin. Saçmalıktan başka birşey değil sigara içmek malesef..
    Teşekkür Ederim
  • bence sen kafaya koymuşsun, burada ne yazarlarsa yazsınlar önce ikna olmuş gibi davranacaksın sonra stresli olduğun bir zaman bir deneyeyim diye içeceksin, öyle gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.