Şimdi Ara

Sığabileceğim arabalar :D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar boyum 1.94-95 yaş 18 sığabileceğim ticari olmayan araba marka model önerirseniz iyi olur troll yorum almayın tır falan diye :D
    edit:bütçe 30 35 arası 2. el

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamaisvu34 -- 11 Şubat 2015; 21:01:06 >

• Arabada yaş konusu çok önemli değilse D sınıfı araçlara bakabilirsiniz. Genç işi olsun, aile ile binilmeyecek, tek kapı olsa da olur derseniz B sınıfı tek kapı araçlar geniş bir iç alan sunar (arkaya daha az alan bırakıldığı için, önleri daha geniştir).
  • Hocam o sıkıntı işte aile arabası olucak benim şahsıma olmuycak tamamen
  • Merhaba,

sığabileceğim araç derken bende 2 metreden fazla, bir kaç yüz kilosunuz sandım. B sınıfı 2006 model Yaris'e bile sığarsınız. Hoşunuza gideni alın. Piyasadaki hemen hemen her araç 210 cm boy ve 110 kilo bir insanı tam olarak sığdırabilmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

Merhaba,

sığabileceğim araç derken bende 2 metreden fazla, bir kaç yüz kilosunuz sandım. B sınıfı 2006 model Yaris'e bile sığarsınız. Hoşunuza gideni alın. Piyasadaki hemen hemen her araç 210 cm boy ve 110 kilo bir insanı tam olarak sığdırabilmekte.

arkadaş belki arka koltuğa oturmayı kastetti? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin261 -- 12 Şubat 2015; 1:56:55 >
  • Kilo sıkıntı değlde boy sıkıntı bacaklar sığmıyor :D Kafa değiyor falan
  • Mpv bakın hocam onlarda rahatça oturabileceğinizi düşünüyorum .
  • Yaris e sığarsınız. (Test ettim 1.90 arkadaşım rahat sığdı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.