Şimdi Ara

Sıfırı artık uretilmeyen 2016 Kadjar Dci EDC aracimi satmali miyim? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

siyaset için ilgili bölümde yazınız....

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Alintiladigin arkadas boyut yazmis ya

Chrda eksik olan nedir c suva gore ? Seni dinleyelim o zaman

kalite,iç hacim bagaj vs vs. mesela Tiguanla bu aracı aynı kefeye koyup kıyaslayabilir misin rakip diye ? Bana göre B-C segment ortası gibi bir araç fiyatıyla da sunduklarıyla da..

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

kalite,iç hacim bagaj vs vs. mesela Tiguanla bu aracı aynı kefeye koyup kıyaslayabilir misin rakip diye ? Bana göre B-C segment ortası gibi bir araç fiyatıyla da sunduklarıyla da..

Alıntıları Göster

Boyut degil dedin allahtan ha. İc hacim, bagaj :D komik bi forum burasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CH-R ve Tiguan segment olarak aynı segment olmasına rağmen tüketici tercihleri olarak çok farklı yerlerde...

CHR mı alayım Tiguan mı alayım diye düşünen çok azdır. CHR Kült bir tasarıma sahip öyle herkesin sevip alabileceği , Genel kullanıma uygun bir araç değildir.

Yani bir aile aracı olarak pek göremezsiniz. Ama Tiguan ı alıp bir aile aracı olarak kullanabilirsiniz. Çoluk çombak içine doluşur rahat rahat gidersiniz.

Chr da ise farklı tasarımı sayesinde herkesin beğeneceği kullanabileceği bir tasarım değil. Ama kalite olarak muadillerinden bir eksiği yok.

• hocam modeli degil firmasi ortada olmayan chevroletler alinip satiliyor hala. ben iki hafta once 5 yil tepe tepe bindigimiz daihatsu yrv sattim. memnunsaniz neden satasiniz? seat exeo almistim.satisi durdu ben 7 babam 3 sene bindi.gogsumuzu gere gere ayni gun sattik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizelinin gelmemesi tamamen Renault'un saçmalığı. Araçta güzeldi aslında Renault un saçma politikaları yüzünden Talisman gibi tutar gibi yapıp tutmayan modellerden biri oldu. Bana kalırsa satmayın. Hem Kadjar'ın CHR den iyi olması hemde TR den çekilmesine rağmen fiyatı sağlam olan Chevrolet modellerinin (örnek) fiyatları gayet yüksek. Kısaca Kadjar da düşmeyecektir.

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt

Bu arkadaslarin kaliteden anladigi bagaj hacmi, arka cam buyuklugu falan iste :) toros alin size e sinifi gibi gelir

• Euro 5 dCi candır kıymetini bilin. Adblue derdi yok, parçası bol ve ucuz, yakıtı az, bakımı ucuz. Tek eksi yanı 4yıl /80.000km'de bir triger değişimi.

Clio'nun da 2021 için dizeli yok. Sebebi hem blue dCi olması hem de vergi dilimine girmesi. Fiyatı 300.000TL olan Clio'yu kim alacak? Dizel satılmıyor diye ben elimdeki Clio 1.5dCi icon aracımı satışa çıkartmam. Gayet memnunum aracımdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Bu arkadaslarin kaliteden anladigi bagaj hacmi, arka cam buyuklugu falan iste :) toros alin size e sinifi gibi gelir

Hehhh geldi bi totoyacı.....

Arkadaş senin CHR ına küfür eden yok , kötü diyen yok...

Diyoruz ki CHR her aileye her kullanıcıya uyan bir araç değildir. Evin tek aracı olacaksa aile büyükse muadil araçlara göre bazı dezavantajları vardır...

Ama bu yazılanı idrak edecek birileri lazım ki yazdığımızı anlasın...

Evet senin aracının arka camları küçüktür , arka koltuklar ve arka cam birleştiğinde arka taraf kasvetlidir. Aile aracı olarak arka tarafta insanlar fazla rahat etmez. Ama bekar adamsan , çocuk vs yoksa Kadjar yerine Chr tercih eden çok olur. Genç aracıdır janjanı fazladır , parça kalitesi vs olarak Kadjardan , Tigu dan iyidir.

Ama iş ailenin tek aracı Chr mı olsun a gelirsen tercihler değişir listede Chr aşağılara doğru iner...

Toros a da bineriz sıkıntı değil , ihtiyaçları karşıladıktan sonra... Sen tikicanlığına devam et klavyede at tut....

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt

Farkli bisey mi soylemisim ? Bosu bosuna yazmissin, ayni seyleri soyluyoruz zaten

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.