Şimdi Ara

SIFIRDAN FARKSIZ BIOSTAR H110MHC ANAKART !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    -Toplamda 10 saatten az çalıştırılmıştır.
    -Türkiye garantilidir, faturası bulunmaktadır.
    -En son bios yüklenmiş olup 6 ve 7.nesil intel işlemcilerle kullanılabilir.
    -Kutu içeriği eksiksizdir, sata kabloları, kasa braketi, kullanma kılavuzuna kadar full kutuludur.
    -Uzun süredir kutusunda beklemektedir, anakart pcbsinde zor zerresi bile bulunmamaktadır.

FİYAT: PAZARLIKSIZ 180 TL dir.
    SIFIRDAN FARKSIZ BIOSTAR H110MHC ANAKART !SIFIRDAN FARKSIZ BIOSTAR H110MHC ANAKART !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celeste -- 23 Eylül 2019; 13:52:11 >

• fiyat takip
  • Kardeşim takıntılısın sen anakartın pinlerine kadar fotoğraf çekmemi istiyorsun bende sana diyorum ki muntazam bi şekilde anakartı paketledim tekrar açtırtma ya da benden alışveriş yapma ben bu işi para kazanma amaçlı yapmıyorum sattığım şeyler kendime ait kullandığım şeyler. Referanslarıma bak diyorum önemli değil benim için referans diyorsun. Aşırı takıntılı bir tipsin sıkıntı çıkarmadan bas git konumdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celeste kullanıcısına yanıt
    Hocam 150 TL uygun olursa alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCBudur

Hocam 150 TL uygun olursa alabilirim.
    Maalesef fiyatım şuanda budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

Kardeşim takıntılısın sen anakartın pinlerine kadar fotoğraf çekmemi istiyorsun bende sana diyorum ki muntazam bi şekilde anakartı paketledim tekrar açtırtma ya da benden alışveriş yapma ben bu işi para kazanma amaçlı yapmıyorum sattığım şeyler kendime ait kullandığım şeyler. Referanslarıma bak diyorum önemli değil benim için referans diyorsun. Aşırı takıntılı bir tipsin sıkıntı çıkarmadan bas git konumdan.
    Dostum senden anakarti alıyorum dedim mi dedim prensipte anlaştık mı ? Anlaştık , bu saatden sonra anakart benimdir prensipte , sen paranı alıp cekileceksin , sana birde rica ediyorum aldığım anakarti görmek için , başlangıçta benim CPU soketi ram vs gibi bir talebim yoktu siz 2 kere neresinin resmini istiyorsunuz diyince bende sizden emin olmak için farklı yerlerini yazdim onada tamam dedin , onun üstüne 2 gün geçti tamam dediğin hicbirseyi yapmadin , ozaman baştan şöyle anakarti açamam de beni niye oyaliyorsun bir haftadır beni bekletiyorsun hem suçlusun hem güçlü ayıptır senin şu hareketlerin ac yazışmaları birdaha oku

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ürün tarafımdan alınmıştır, satıcı ilgili ödeme yapıldığı gün mesaj konusunda geç kaldım kargoya veremedi ancak istersem ücret iadesi yapabileceğini iletti, ertesi gün göndermesini istedim ve kargo yaptı elime güzel sarılmış bir şekilde ulaştı, ürün sorunsuz kullanımdadır.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.