Şimdi Ara

*** sıfır ürünler kdvsi benden istediğiniz herşey*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet aynen bu şekilde teşşekkür ederim.. açıklama iyi olmuş..

quote:

Orjinalden alıntı: qzwxec

küçük miktarlarda gerçekten uğraşmaya değmiyor. mesela 100 ytllik ürünü doğrudan exadan, havale ile alırsanız, kargosu bedava olarak 95 ytlye geliyor, arkadaş ise 85 ytl'ye satıyor. kargonun ortalama 8 YTL tuttuğunu varsayarsak 2 ytl kar elde edilmiş oluyor.
    ancak alacağınız ürünün fiyatı arttıkça, kargo payı sabit veya sabit bir değere çok yakın kaldığı için, elde edilen kar, hem rakamsal hem oransal olarak artıyor. 1000 YTLlik bir ürünü exadan kendiniz alsanız 950 YTL, arkadaştan alsanız 850 YTL+10 YTL kargoyla birlikte 860 gibi bir rakama alabiliyorsunuz. Böylece %2 olan kar marjı, bir anda %9 olabiliyor.
  • Gürkan Beyden 1 adet NEC M370-A53 laptop ve 2 gb kingston notebook rami aldım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. İstanbuldan Ankaraya yaklaşık 18 saatte ulaştırdı. Herşey için çok teşekkür ediyorum kendisine. Güvenilir ve çok dürüst bir insan. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu konuda çekinen arkadaşlar var ise gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirler. Normalde 710 lira ödeceğim ürünleri 580 liraya aldım. Kaçırılmayacak fırsat.
  • ben pm attım ama cevap gelmedi
  • PM
  • pm
  • Güvenilir Satıcı.. Ben de bir ekran kartı aldıydım bir süre önce, elden alışveriş gibisi yok..
  • aga fatura üzerinde isim soyisim vs yazıyormu arızalı ürünle gittiğinizde kesinlikle fatura istiyorlar ben bikere ürünle gittim barkotlar boş çıktıda yani illaki fatura dediler de
  • pm ayrıca fatura mevzusu hakkında arkadaşın sorduğu bilgiyi bende merak ettim
  • exa, genellikle fatura veya fiş gibi bişey istiyor. ancak faturanın kim adına olduğu önemli değil. kudretx nickli arkadaştan aldığım hddler, garanti dönüşünde benim adıma kesilmiş değişim faturalarıyla geldi.

Bu arada exa, oldukça sağlam firmadır. smart disk hatası olan, normal çalışmada ve default bios ayarlarında sorun olduğu anlaşılmayan HDDyi, distribütör firma arızalı değil deyince, exa kendi rafından başka distrübütörün ürününü sıfır olarak tarafıma yolladı.
  • pm
  • hocam pm attım cevap bekliyorum
  • pm...
  • arkadaşlar fatura evet kesiliyor fakat ..kdv ödemediğiniz için doğal olarak çok düşük bir meblağ ile gösteriliyor örnek 1 usd.

ancak garanti için fatura değil parça üzerindeki barkod önemli..+ olarak ben herzaman burdayım.sadece malı satana kadar değil sattıktan sonrada her türlü desteği elimden geldiği kadar veririm.

herhangi bir arıza durmunda parçaları bana yollayabilirsiniz.ben gereğini sizn adınıza yaparım..

bu şekilde forumda bir sürü arkadaş var benden parça alıyolar arızalanıyo onlar yerine ben takip ediyorum.ama dediğim gibi hem faturanız olacak hemde ürün üzerinde zaten barkod mevcut..

bu arada pmler cevaplandı.

meblağ düşüyor alıcaklar acele etsin..bi günde 3000 usd mal sattıldı valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 10 Eylül 2008; 10:40:26 >

• acele ediyoruzda maalesef yanıt vermiyorsunuz :(
  • gurkan bey e ulaşmak için aşağıdaki msn adresini kullanabilirsiniz.

gurkanyaran@hotmail.com msn..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fightingtheworld -- 11 Eylül 2008; 15:59:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fightingtheworld

gurkan bey e ulaşmak için aşağıdaki msn adresini kullanabilirsiniz.

gurkanyaran@hotmail.com msn..

teşekkür ederim
  • Pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: cathedral
    ancak garanti için fatura değil parça üzerindeki barkod önemli..+ olarak ben herzaman burdayım.sadece malı satana kadar değil sattıktan sonrada her türlü desteği elimden geldiği kadar veririm.

herhangi bir arıza durmunda parçaları bana yollayabilirsiniz.ben gereğini sizn adınıza yaparım..

fatura exaya aitse, araya girmen dahi gerekmiyor. ürün sahibi, faturanın fotokopisiyle doğrudan exaya başvurabilir. zaten exanın servisine girdikten sonra da yeni ve 0 ytllik faturayı ürün sahibi adına kesilmiş olarak yolluyorlar. bu açıdan exa çıkışlı ürün, benim için her zaman tercih sebebidir.
  • pm
  • tel numaram.0533 716 48 98
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.