Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: voyager_71

Resmi facebooktanmı aldınız hocam.Bende bulamadım bu fiyatı.Fiyat çok iyi bence nemo için

Ctesi günü İzmir'deki Kavuklar Citroen'de de aynı kampanyanın afişi vardı. Fiorino hem makyaj gördü hem de kardeşlerine oranla muazzam kredi olanaklarıyla satılıyor. Baylas mecburen yapmıştır bu kampanyayı.

Ayrıca illa Nemo isteyenler için Turkcell kampanyasından alınmış bir dolu sıfır araç vardı 35 civarına. Birkaç tane var halen sahibinden'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Yeni Suzuki Vitara için fiyat alan oldu mu?
    İndirim yapıyor mu bayiler?

fazla indirim yapmıyorlar. 300 500tl. Aykon suzuki için geçerli bu dediklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ferhat

Passat en baz model 1.4 TSI icin 79.250 fiyat nasil.

Superb bakardim ben olsam

Onun baz modeli de 75 civariydi. Ama passat daha piyasali ve tipi bence daha guzel kardesim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat araştırması yapıyordum telefon ile alınan fiyatlar,

renault florya ;clio icon benz 1,2 otom 59,000 tl metalik 59,900
    clio icon dizel otom 67,500 tl metalik dahil

vw mez :polo 1,2 tsi dsg comfortline 54,500 tl metalik 55,500 tl

seat altur:ibiza 1,0 tsi dsg style 51,500 tl metalik farkı yok
    ibiza 1,2 tsi 90 hp manuel 44,900 tl metalik farkı yok

hepsinde trafik ve kasko hariç...
    yüzyüze biraz daha fiyatlar düşebilir.....
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    1.2 82hp atmosferik o araç için uygun değil. Bu motor kombinasyonu ile sunulması bile yanlış.

• Arkadaslar 2016 yaris x trend 58.450 nasil beyaz otomatik.

• quote:

Orijinalden alıntı: AHATYAKUP

Arkadaslar 2016 yaris x trend 58.450 nasil beyaz otomatik.

pahalı, 51500'e 1.0 ecotsi 110 hp ibiza veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 20 Temmuz 2016; 13:18:25 >
  • bu arada sabah face de gördüm.civic 2016 benzinli baz modeli manuel 62400-otomatik 65400 bence ikinci el fiyatları bu seviyedeyken değerlendiriebilir.ki hem şı bi araç hemde baz da olsa gerekli özelliklerin çoğu mevcut.
  • zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Yenisi geliyor, o yüzden. Elegance için kampanya yapsalar bir hayli satılır. Arada uçurum var (65400-84000).
  • Arkadaşlar Opel Astra Sedan Edition Plus için fiyat araştırması yapan var mı? Bayiler liste fiyatından kaça düşüyorlar? Uygun bir fırsat var mı? Bir yakınım almayı düşünüyor.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    55k dediler en son.

• quote:

Cam tavan var mı yok mu?

Fiyat uygun gibi. Özellikle cam tavan varsa fiyat çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTS*

Yenisi geliyor, o yüzden. Elegance için kampanya yapsalar bir hayli satılır. Arada uçurum var (65400-84000).

doğrudur hocam.aslında bende aracımı değşitirme arefesindeyim sitelerden fiyatlara baktığımda 60-65 aralığında 30-40 binde araçlar var.böyle düşününce 60000 e kullanılmış almaktansa sıfır al temiz temiz bin kazalımı boyalımı arıza varmı derdin olmaz.ne kadar baz model olsa da artık güvenlik özellikleri standart geliyor araçlarda.üst modellerde biraz lükse dayalı özellikelr var.
  • Cam tavan 900 artısı var dedi galiba...çevre ıller o fiyatı veremedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

quote:

doğrudur hocam.aslında bende aracımı değşitirme arefesindeyim sitelerden fiyatlara baktığımda 60-65 aralığında 30-40 binde araçlar var.böyle düşününce 60000 e kullanılmış almaktansa sıfır al temiz temiz bin kazalımı boyalımı arıza varmı derdin olmaz.ne kadar baz model olsa da artık güvenlik özellikleri standart geliyor araçlarda.üst modellerde biraz lükse dayalı özellikelr var.

Üstad benim aradığım öncelikli bloototh, hız sabitleme,
    Bu özellikler var mı acaba?

• ford tourneo courier titanium plus için fiyat alan ya da araç alan var mı? Binek ile ticari arasında araçta ne farkı var? aynı donanım sadece fiyat farkı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

quote:

Üstad benim aradığım öncelikli bloototh, hız sabitleme,
    Bu özellikler var mı acaba?

blluetoohu bilmemde yeni çıkanların çoğunda hız sabitleme sınırlama esp standart oluyo diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

pahalı, 51500'e 1.0 ecotsi 110 hp ibiza veriyorlar

Değil.

Performans olarak Ibiza bir tık önde olsa da kullanılan malzeme kalitesi, baş ve diz mesafesi en önemlisi şanzımanıyla Yaris bir hayli önde.
    Güzel fiyat almış arkadaş.
  • quote:

Hangi bayiden aldınız acaba fiyatı?
  • Düzce hızel 58 e indirdi bu sabah henede vazgectim hocam..

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.