Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skoda Superb 1.4 TSi Active manuel, hız sabitleyici, klimatronik ve 17 ' jant opsiyonu ile 74500 e alındı ANkara and otomoyivden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cibuti40

Skoda Superb 1.4 TSi Active manuel, hız sabitleyici, klimatronik ve 17 ' jant opsiyonu ile 74500 e alındı ANkara and otomoyivden.

Liste fiyati kacti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Ferhat D kullanıcısına yanıt
    Liste fşiyatı74800+4000 opsiyon 78800 den inildi. doğus grubu indirimi vardı yüzde 6. yoksa bayiler inmiyor liste fiyatından pek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

2016 208 active benz otomatik 1,2 82 hp metalik boya geri görüş kamerası dahil 54000 tl

2016 208 active benz otomatik 1,2 82 hp metalik boya cam tavan geri görüş kamerası.15 jant dahil 56,500 tl

rakam diğer markalara göre uygun araç isteyen olursa bana pm atabilir konuşabiliriz...

Start stop lu model mi bu ?
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    evet start stop mevcut

• beyler astra 1,6 edition 55,500 fiyat aldım nasıl?
  • Yakin zaman da Honda civin 1.6 elegance modeli icin fiyat alan oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cibuti40

Skoda Superb 1.4 TSi Active manuel, hız sabitleyici, klimatronik ve 17 ' jant opsiyonu ile 74500 e alındı ANkara and otomoyivden.

Bayramdan önde o arac icin 76500 fiyat cekmışlerdi siz cok iyi fiyata almıssınız üstüne birde 800 tl zam geldi 76 bine olursa kapora bırakacagz demiştik yok demişlerdi. Hayırlı ugurlu olsun

• Çok hocam
    Edition plus ı 53.5 ve 54 e alanlar var
    Ankara beyaz opel i arayın

• hocam beyazı aramadım ama opan ve reis aradım 56dan aşağıya inmediler,yarın bide beyazı arıyayım.@mrvolkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BondMax -- 13 Temmuz 2016; 22:29:34 >
  • Sdrive kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.bizde dogus grubu calısanı ındırımımız vardı yuzde 6 indirim ile aldım bnde. bayiler kendileri fiyat indirimi yapmıyorlar amalesef...
  • seat leon 1.6 td style donanım 2016 model konya bayisi 66.300 fiyat verdi. aldığım fiyat nasıl sizce ve daha ucuza fiyat alan oldumu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: deflepard84

seat leon 1.6 td style donanım 2016 model konya bayisi 66.300 fiyat verdi. aldığım fiyat nasıl sizce ve daha ucuza fiyat alan oldumu acaba

300 neymis ya

Liste fiyati neydi hocam?

• leonun liste fiyatı 69.900

• 2015 dizel otomatik titanium ford focus kayseri ünal 0 km. 77.000 tl fiyat aldım. 2016 90.000 tl.

• Ford Focus Trend X 6 ileri PowerShift 71.295 liste fiyatı idi ayak üstü görüşme sonucu 68.000 son olur denildi Unatlar Diyarbakır bayii

• Peugeot 308 1.2 motor 82 hp için fiyat alan var mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

quote:

Orijinalden alıntı: seymetu

1.2 tsi manuel optimal paket 2 ik ay önce aldım. Jetta, corolla, civic ve octavia arasından octiye karar verdim. Bakmanızı öneririm.

Bizde düşündük octavia fakat uzunca bir sure arac yok diyorlar. Dsg dusunuyoruz,donanım kıyaslamasi yapinca biz jetta ya karar verdik. Siz manuel de ne kadar indirim aldınız.

Jetta 1.2 TSI dsg comfortline sanroof+bej renk döşeme beyaz araç için 78000 liraya kapora verdim. Aynı özelliklerde sadece sanroofsuz model için de Doğuş Kartal 75850 fiyat aldım ama ben sanrooflusunu tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalderons -- 15 Temmuz 2016; 10:31:10 >
  • 2008 dizel otomatik orta paket 66000 nasıl arkadaşlar..
  • Çok fazla hocam hic girme bence o modelde indirim gelecek en geç ağustosta.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.