Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da | BluTv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
158
Cevap
3
Favori
26.319
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yerli Diziler >> Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da | BluTv
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1188 Mesaj
    Kış mevsiminde de sıfır bir izlemek bi başka olur babbbaaa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1448 Mesaj
    4. Sezon bitmiş bile, ben daha 3. Sezonu seyredemedim. Torrent linki filan yok mu acaba? Blutv ile filan hiç uğraşmak istemiyorum. Yardımcı olabilecekseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: takdag90

Arkadaşlar merhaba, diziyi en baştan izlemek istiyorum blutv dışında ücretsiz izleyeceğim bir yol var mıdır? yardım pliiiiiz :)
    15 tl çok büyük para değil alabilirsin
    |
    |
    Şimdi son bölümü izledim dizi gerçekten çok güzel ilerliyor bir 3. sezon kadar olmasa da güzel bir 4. sezon izledik ama finali sönük kaldı ne yazıkki

bu dizide daha fazla ters köşe olmayı beklerdim mesela cihan’ın öleceği kendini 3 bölüm önceden hapishaneden çıkarken dediği sözlerle belli ediyordu ve cionun ölmemesi beni şaşırtırdı yeni sezonda büyük ihtimal bu düşmanları kaçmıştır ama sayıca azaldığı ve hapishanede artık hiç güçleri kalmadığı için onlar kaçıp bizimkiler kovalayacaktır. İşin polis boyutu da var

Dizinin diğer rahatsız edici kısmo polisleri gerçekten çok sönğk kalması yeni sezonda polisler büyük ihtimal daha fazla ön plana çıkacaktır.

Hapishane kısımlarını izlerken dizide OZ’la kıyaslamaya çalışabiliyor insan o yüzden böyle üst düzey ters köşeler beklerdin

Not: kişisel problemler bu dizinin sonu olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Clicker -- 12 Eylül 2018; 16:16:43 >
    |
    |
    IMPEDIMENTA

yeni sezon çekimleri ne zaman başlıyor bilgisi olan ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: destinati0n

Arkadaşlar İnstagram'da Sıfır Bir dizisinin resmi hesabında en az 5-6 kişi ya sezonun tüm bölümlerini yada kendi hesabını verip blutv'si olmayanlara izleme imkanı veriyorlar.

Şimdi madem böyle ben niye aylık 15 lira veriyorum ?

Abim 4. sezonu bitirdikten sonra üyeliği iptal edip ben de bedava izleyeceğim aga biri bedava izliyor biri para verip izliyor yani bizim verdiğimiz 15 lira havaya saçılıyor ama.

Neyse arkadaşlar acısıyla tatlısıyla bir sezon bitti umarız 5. sezon daha kanlı çatışmalı, aksiyonlu ve heyecanlı olur.

Tüm sıfır bir izleyenlere selam olsun
    Sen o parayı o diziyi legal yoldan, emeğe saygı olması açısından mı veriyorsun yoksa nerede olsa izlerim bana fark yapmaz mı diyorsun?

İlk seçenek ise devam etmende sıkıntı yok. Diğer taraf ağır basıyorsa eğer, internet ortamında %99 oranında her diziyi her filmi bir şekilde izlersin zaten. Para vermene gerek yok.
    |
    |
    5 sezon 1 bölümü az önce izledim şok geçirdim yok böyle bir diziye giriş,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Blu tv disinda izlenilebilecek bir adres varmi arkadaslar

Orijinalden alıntı: tugrulkolay

Blu tv disinda izlenilebilecek bir adres varmi arkadaslar
    Sıfır Bir'in instagram sayfasında son fotoğrafa girip yapılan son yorumlarda izleme linki veriliyor.
    |
    |
    4. sezonun berbat finalinden sonra 5. sezon için hiç umudum yoktu ama 5. sezon bonba gibi gidiyor.
    |
    |
    |
    |

Gökhan karakterine daha Cio , Özgür ölmeden önce sinir olanlar vardı ama çok iyi oynuyor rolünü.
    para uğruna dert açtı kendine yalnız cabbarın ölmesi kötü oldu , aynı tayfadan 3-4 kişi daha vuruldu.
    Savaş zor ölür ama nasıl kurtulacak merak ediyorum tahminimce gardiyan veya askerler içeri baskın yapıp kurtaracak.
    |
    |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."

• Yarbay
    7870 Mesaj
    Dizi bitti mi?

|
    |

|
    |

Söyleyecek çok şey var; ben susayım, sen dinle…
  • Çavuş
    98 Mesaj
    1.sezon 1. bölüm den 5. sezon 8. bölüme kadar tüm bölümleri indirebilcegim yer varmı ? torrenrt falan
    |
    |
    diziyi 1 haftadır izliyorum. müptelası oldum. bu kadar samimi ve gerçeğe yakın bir Behzat Ç vardı. bu ise ikinci dizi oldu. milyon TL paraların kazanıldığı kolpa Çukur dizisine 10 basar. kolpa Çukurun kolpa senaristi, Sıfır Bir'i izlesin de bir şeyler öğrensin. Cahil Burak ve Cengonun muhabbetleri beni gülmekten öldürüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

1tl ye 1 haftalık üyelik yaptım. İsteyen olursa söyleyebilirim.
    İDM den indirebiliyormusunuz?

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

1tl ye 1 haftalık üyelik yaptım. İsteyen olursa söyleyebilirim.
    6 aylık iptv aboneliğimle dizinin yarısını izlemiştim ama 4.sezonda dura dura izletmeye başlatınca, sırf Sıfır Bir hatrına 1 aylık Blu TV aboneliği satın aldım. ama 6. sezonu yine iptv üzerinden izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 9 Nisan 2019; 12:6:40 >
    |
    |

Denemedim ama indirilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    besiktas033 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.