Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
82.060
Cevap
1.494
Favori
8.389.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5963
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 26
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1495
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1365 mesaj) CaptainSkyWalker (1213 mesaj) icemy (887 mesaj) Opel Arden Otomotiv (729 mesaj) ysf87 (705 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30044 mesaj) Mobil (43282 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (4281 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
107 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    486 Mesaj
    Beni burada zaman geçiren insanlar bilir diye tahmin ediyorum. 2.5 aylık beklemenin ardından bugün CHR hibrit pasion aracımı teslim aldım. 200 km de yol geldim. Aracı liste fiyatından 241.000 liradan aldım. Aksesuarı da zorunlu tutmadılar. Cam filmi +seramik kaplama ben istedim. Evin önüne getirdim satıyorum. 330.000 lira istiyorum.

Elbette ciddi değilim. Sadece anlık bir sinir oluşsun diye dedim. Al-satcılar için farkındalık oluşturmak istedim. 241 e al 330 a sat vay beee. Neyse aracımı kesinlikle satma gibi bir niyetim yok plakasını dahi para vererek özel aldım.

Aracı anlatayım, sonra bulunabilirliğinden bahsedeyim. 200 km yol geldim. Uzun yolda cok yakar diyorlardı, 4.8 lt/100km yaktı. Aman aman az degil ama abartıldığı kadar da cok degil. Kaldı ki ciddi yokus cıktım yol boyu. Şehre gelince göstergeyi sıfırlayıp sehir içinde sürdüm. Cok dur kalk yoktu (dur kalkta daha az yakıyor) 3.6 lt/100km yaktı. Cok sessiz. Hız sabitleme adaptif oldugu için yol boyu gaz pedalına ve frene dokunmadım desen yeridir. Hatta aktif serit takip de var viraj dönerken dahi şeride sokup götürüyordu. Ellerimi bıraktım. Gayet gitti. Sağdan da topladı soldan da. Bunu defalarca yaptı. Ama uyarı verdi direksiyonu tut diye. Performans olarak da ara hızlanma da gayet tatmin etti, lakin ben cok hızlı araba kullanan birisi degilim yanıltmak istemem.

Aracı uzun uzadıya anlatmayım, sorusu olan varsa cevap veririm. Aracı nereden aldığımı söylemek istemiyorum çünkü çok ilgilendiler,al satcı birisi, galerici birisi ararsa üzülürüm. İlk telefon ettiğim günden bu güne kadar cok cok yardımcı oldular. Kesinlikle bir kisiyi dahi tanımadan uzaktan aradım. Epey bi ilgilendiler. Dün zam gelmis olmasına rağmen yansıtmadılar. Aksesuar zorunlu tutmadılar. Ben şehre Baska yerden otobusle gittim. Arayıp gelip alalım bosa taksite para vermeyin dediler. Bir işlem için bankada 2 saate yakın benim hatam yüzüne beklediler. Bankada birisi satıs temsilcisinin yanına gelip CHR almak istedigini söyledi. Sıra var ve sırayı biz düzenli olarak merkeze gönderiyoruz kontrol ediyorlar. Araya birisi girerse bu neden burda diye soruyorlar dedi. Flame paket ve corolla sordum. Sizlere yazayım diye. Yoksa ben araç arama işini noktaladım. Flame için 2.aya kadar cok cok zor dedi ancak %80'lik dilime girer mi girmez mi bilmiyorum beklemeye değer dedi. Sonuçta kapora almıyorlar. Al satcı galericiye asla araba satmıyoruz, sehir disinanda mümkün mertebe vermemeye çalısıyoruz dediler ki inandım. Velhasıl rüyalarıma girecek kadar heves ettiğim arabayı olabilir en makul sekilde bana sundular. Yine diyorum. Arayıp 2.ay için 3.ay için de sıraya girin. Kapora almıyorlar. Listeye isim yazıyorlar. Durum böyleyken 2.-3. Ay gelmez bir zaman dilimi değil. Al-satcılara fazla fazla verene kadar bir kaç ay beklemek yeğdir. Hatırıma gelmeyen seyler varsa sorarsanız cevaplamaya calısırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzman Mobil
    32258 Mesaj

Anahtarsız giriş-çalıştırma her araca bindiğinde kullanacağın bir şey. Geri görüş kamerası ve uzun far asistanı hayatı çok kolaylaştırıyor. Aktif fren, kör nokta, ve disk frenler zaten güvenlik donanımı, bu tip şeylerin opsiyon dahi olmaması lazım.

Bu özellikleri deneyimleyen biriyseniz bırakmak çok mümkün olmuyor.

Benim tercihim de dolu C3 olurdu.

|
    |
    nyustern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Ticari araçlarda(rifter,berlingo,combo) ötv oranı %15. Yani binek araçlar kadar avantajı olmuyor muhafiyetli alımın.

Teşekkür ederim. Haklısınız.

|
    |

Bayi şuan 275 fiyat çekiyor muhtemelen kasım ayında aksesuarsız fiyat 280 olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    umut5566 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2219 Mesaj

Öyle bir araba yok. Olsaydı bile sıradan vatandaşa verilmezdi.

Active en boş paket kadran iç mekan felan diğerleri gibi değil i cockpit yok gibi ve manuel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murat18100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eylül ortalarında bayiyi arayıp alma niyetimi belirttiğim ve Ekim ayının başlarında kapora yolladığım C3 aircross shine 1.5 dizel otomatik aracın ödemesini bugün yaptım. Yarın faturası kesiliyor kısmetse. Aksesuarlarla birlikte 236.500 TL ödedik. Haftasonu teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdr -- 26 Ekim 2020; 23:58:26 >
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Ümraniye Can Pejo bayisi 1.5 dizel otomatik allure (cam tavansiz) 2008’i şu an 326 bin liraya veriyor, kasım 15 gibi teslim. Benzinli otomatik allure cam tavanlı da aynı para.

|
    |
    muhalif13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Var. Fransa da boykot çağrısı yaptı ama türk kaynaklarda pek yok. Suudi arabistan ülkemize pek bir şey ithal etmiyor.

Varsa kaynak belirtin. Bu gün bile Fransa ticaret bakanına soruldu sizde boykot yapacakmısınız hayır dedi.

Var. Fransa da boykot çağrısı yaptı ama türk kaynaklarda pek yok. Suudi arabistan ülkemize pek bir şey ithal etmiyor.

Suudi Arabistan’a 2019 da 3,3 milyar dolar ihracatımız var nasıl yok.

|
    |
    Makyajlı egea hatchback ve sw’ler yabancı blog sitelerine düştü. Hb modelin Cross olanını da yapmışlar. Dizel motor 120 beygirden 130 beygire çıkmış, yeni 1.0 3 silindir turbo 100 beygir benzinli motor gelmiş. Fiyatlar ne olacak gerçekten merak ettim.

|
    |
  • Yarbay
    2219 Mesaj

Fırsat aracı olan 229 bin bahsettiğim. 1.2 active. O yok piyasada.

|
    |
    mrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu gün fox haberde faik öztrak açıklamaları. Fransa büyükelçisi istişare için geri çekti hatta.

|
    |
    bps kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Bu gün fox haberde faik öztrak açıklamaları. Fransa büyükelçisi istişare için geri çekti hatta.

Faik kaynak olur mu. Bizde sayın Cumhurbaşkanımız açıklama yaptı. Var mı Fransız hükümetinden boykotla ilgili bir açıklama. Yabancı kaynak ta olur. Yok çünkü öyle bir şey yok. Fransa’nın büyük elçisini çağırması öğretmen meselesinden kaynaklı boykotla ne alakası var.

|
    |

Orijinalden alıntı: murat18100

Bu listedeki 229K olan 2008 1.5 dizel fırsat aracı hakkında bilgisi olan varmı?
    80K fark var diğer donanımlarla arasında

Hocam ben o araç için Istanbul Avrupa ve Anadolu'daki tum bayileri aradim, bazisina bizzat gittim, civar şehirlerdeki tüm peugeot bayiilerini aradım. YOK ! YOK ! YOK!

Söylenenler : Bazı bayiler, bize hiç gelmedi derken, çoğunluk, sırada kapora vermiş 5 kişi var , o kadar araç geleceğini sanmıyorum vs dediler ve kapora almadılar.

Sahibinden.com'a bakarsanız gelen araçlar satışa konmuş bile.

Yani normal vatandaşa düşecek araç değil.

|
    |

• Yüzbaşı
    516 Mesaj

Hocam hayırlı olsun. Sonunda aldınız . Tebrik ederim  İyi bir insansınız Allah gönlünüze göre versin inş.

|
    |
    koyumavi12345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cihanair

Muafiyetli araba alacak varsa
    2008 1.5 dizel otomatik cam tavansiz allure lar bu aya ozel kampanyada haberiniz olsun
    Kacirmayin

Ne teklif veriyorlar hocam bu araca ?

|
    |

115 Bin diamon 120 binde hatasız.

|
    |
    nolacak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Artsın abi artsın dedimya sövüyordum 2016 model araçlarını 250'e koyanlara sıra bizde :)) Siz kaça aldınız paket nedir,km nedir.

|
    |
    Golden Gate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun hocam. Hamgi bayii?
    Bende eylül başından beri aynı aracı arıyordum bulamadım halen. Başka bir arkadaşın dediği gibi usul bilmiyorum sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 27 Ekim 2020; 7:47:36 >
    |
    |
    mrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.