Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

110.181
Cevap
1.791
Favori
13.849.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6977
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1792
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1684 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (816 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (49983 mesaj) Mobil (54973 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5536 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
385 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    7952 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Niye bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum ne diyorlardı düşük kurdan gelen daha düşük fiyattan satılır ,işte fiyatlar bunlar normal napsınlar ??

Leon avrupada bile ucuz ,videoda paylaşılmış

Napsınlar octavia faciası mı yaşasınlar veya 208 kim lır onu 209 baz leon bile en full 308 e 10 basar

Alıntıları Göster
    Style plus dsg leon u bu fiyata aksesuar eklemesi yapmadan, tedarik sorunu yaşamadan piyasaya sürerlerse 208 in fişini tamamen çekmiş olurlar bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Style plus dsg leon u bu fiyata aksesuar eklemesi yapmadan, tedarik sorunu yaşamadan piyasaya sürerlerse 208 in fişini tamamen çekmiş olurlar bence.

Alıntıları Göster

Pejo 208 b sınıfı hocam on kapılar gt donanımla bile sert plastik ya 

Neyi kiyasliyorsun leon nere 208 nere

Ayni plastik egea ile hatta linea ile ayni

Araçların müşteri profilleri farkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudret1 -- 21 Ocak 2021; 22:18:31 >
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Yeni leon için Ankara'da herhangi bir bayiye giden var mı? 1 hafta 10 güne araç teslim edebilecek bayi var mı
  • Yarbay
    6150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

Çocuksuz bir aile olarak mevcut aracımız 2010 model Tucson'un çok büyük gelmesi, 208'in gerek dış gerekse iç cazibesi derken Seat Leon'un FR paketinin fiyatı aklımı çelmişti ama az önce incelediğimde çok fazla kırpılan özellik olduğunu ve bunları opsiyonel tuttuklarını fark ettim. Bu özelliklerden birisi dahi eklense vergi dilimi %80'e girer gibi. Bu nedenle de 208'e yöneleceğim gibi ama araç bulmak sıkıntılı olacak. Bulsak dahi açıklanan fiyatları verecek ahlaklı bir bayiye denk gelmek en zoru olsa gerek...

Hangi özellikler kirpilmis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1344 Mesaj

AHAHAHSGAHSHSHAHSHAHSHSHAH

ADAMLAR 1.5 130 bg fr mis gibi aracı 230 bine satıyor .

208 için rüşvet versek alabilir miyiz çok ucuz çünküüü;)))

aferim doğuşa bide golf sok 230a cil yavrusu gibi dağılcaklar .

bu mesaj silinecektir.

|
    |
  • Yarbay
    7952 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

Pejo 208 b sınıfı hocam on kapılar gt donanımla bile sert plastik ya 

Neyi kiyasliyorsun leon nere 208 nere

Ayni plastik egea ile hatta linea ile ayni

Araçların müşteri profilleri farkli

Alıntıları Göster
    Araç olarak kıyaslamadım. Zira donanım olarakta kıyaslamadım. Fiyat olarak kıyasladım.

Bu fiyata ilgi alanında 208 olan çoğu kişi leon a doğru kayacaktır.

Hatta bazı b suvlar dahil leon a müşteri akışı olacaktır.

Tabi ki tamamen fiyat politikası ve tedarikle alakalı.

• Yarbay
    13177 Mesaj

Bugün ayaküstü soran bir tanıdığa nedense nisan mayıs demişler, otomatikleri mi sordu onu sormadım :)

|
    |
    SorryForAll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Bırakın lansmanı hatta internet sitesinde bile 170 binden başlıyor olsa son tüketiciye gram faydası yok. Çünkü cash nakit param var diyorsun ya araba yok çekiyorlar veya 30 40 bin aksesuar kitliyip satıyorlar. Millet ekonomiden ümidini kesmiş bayilerden medet umuyor. Hala suçlu bayi sahtekar firmlar ekonomi hiç konuşulmuyor. Kafanıza vura vura piyasa bunu anlatıyor.

Alıntıları Göster

Al-satçıların gözü yaşlı  algı kırılmasını başlatan Doğuş ve seat leon a teşekkürler egea da biraz pay sahibi onlarda düzgün fiyatla çıktı biraz daha inerler

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

FR dan donanim kisilmis yazan arkadaslar neyi kastediyor mesela? Hatta bir arkadas FR i FR yapan hicbisey yok demis : ) ben bir eksiklik goremedim cam tavan ve on park sensoru opsiyoneldi onun disinda standart donanimi inceledigimde gayet dolu bir arac gerek konfor gerekse guvenlik donanimlari acisindan.

|
    |
    DukeMew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2633 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Donanımı kırpıp mı 230'a soktular ?
    Yanlış anlamadıysam Frda olmayan geri görüş kamerası fulllink applecarplay kablosuz şarj style Plus da var ilginç şekilde.

Style plusda ise hayalet ekran yok 10 inç multimedya ekranı yerine 8.25” ekran var.

• Yüzbaşı
    798 Mesaj

3 bölge klima olması çok iyi yalnız style plus'da bile. İlginç C segmentinde standart olması.

|
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

Hocam inşallah Nisan mayıs değildir. Eğer ki Nisan mayıs ise şuan fiyat listesi yayınlamanın mantığı ne
    |
    |
    Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj

Ben pek bilmem Leon'u sordum arkadaşa sadece. Belki Civic'i satar alırım 1.0 DSG'yi 231'den gelecekse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 21 Ocak 2021; 22:30:54 >
    |
    |
    espanol toroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj

Hangi özellikler kırpılmış bilemiyorum ama mesela Style Plus'da olan Full link, FR'da yok ilginçtir.

|
    |
    hasanmerto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj

Bu düşük fiyatları gördükçe

bmw 216d yi almayı ertelıyorum her erteledıgımde gidip acaba a200 sedam mı alsam dıye dolanıyorum   bu forum adama alacagı arabı aldırtmıyor yahu daha bekleyelım mı bmw ler ıcınde dusermı fıkrınız var mı  

|
    |
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj

İlginç olmuş o da.
    |
    |
    Daywalkerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    Kim ne derse desin isterse manuel olsun leon fr bu fiyata çok çok iyi. İşin ilginci aynı fiyattan golf gelirse vag grubu içinde de ciddi bir rekabet oluşur. Dış tasarım olarak leon kesinlikle daha iyi golf.den. İçi bir tık golf ama zor tercih olur
    |
    |
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    Pejo forumuydu anında Seat forumuna döndü burası. Leon sen neymişsin be 1 manuel vitesli araç yetti 😀 ?
  • Teğmen
    155 Mesaj

Güzel fiyatlar devam ediyor

|
    |
  • Yarbay
    2286 Mesaj

Fr ve style plus standart donanımlarına baktığımda FR ı 230 bandına sokmak için dediğiniz gibi bazı özellikler kırpılmış. Ama o kırpılan bazı özellikler Style Plusta standart olarak sunulmuş.Esasen otomatik olması ve FR da opsiyonel olarak sunulan bu özellikleri stype plusta almak çok daha mantıklı geldi bana. Hatta style plusa ek olarak sunulan cam tavan ve 17'' jant alınarak güzel bi kombin yapılabilir.

FR da opsiyon Style Plusta Standart olan donanımlar:

• Kablosuz Şarj Ünitesi
    • Geri Görüş Kamerası
    • Full Link Teknolojisi

Son olarak FR ın kırpılması hususunda eleştiri yapan arkadaşlara ithafen bence burada Doğuş doğru bir adım attı ,eğer söylendiği gibi FR ı Fr yapan donanımlar ayrıştırılmadan koyulsaydı bu araç da Octavia gibi bir fiyata çıkacaktı ve biz yine 208 e 240 250binleri gözden çıkaracaktık. Burada kırpılmış da olsa gayet dolu yeni kasa C sınıfı bir aracı alma imkanımız doğdu veya otomatik kısmen dolusunu alabileceğiz. Bu adım diğer markalara ( Honda , Toyota , Peugeot ) güzel bir gözdağı oldu tabi alsatçı galerici arkadaşalarada güzel bir kapak oldu. Artık herkes bineceği arabaya, kullanacağı donanıma para verir eskiden olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 21 Ocak 2021; 22:57:40 >
    Legolas Greenleaf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.