Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4807. sayfa)

5 sn
288.829
Cevap
4.623
Favori
47.002.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48054806480748084809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir iki marka dışında "baz donanım" ve "manuel seçenekli" araç getirmiyor artık bayiler.

Çok gezdim. Ve gördüm ki. 1.4 Egea Cross dışında sıfır araç alan yok gibi. 1.0 ı bile satılmıyor 1.4 e oranla. O para o arabaya verilir mi tartışmasına girmeyeceğim. Sadece bir örnek vereceğim. Bundan 4 yıl önce 2010 model Fabia almıştım. 26 bin tl ye. 12 taksitle zor ödemiştim maaşımla. Şimdi satılıyor 90 a.

İlk aracını alacak kişinin sermayesi genelde olmaz ve bu aracı almak için borçlanmak zorunda kalır. Bu tutarda ödenecek taksit miktarı ortada. Örneği şuanda 90 bine satılan bir araç üzerinden verdim. Hal böyleyken sen bayiye 310 bin liralık, 330 bin liralık araç koyuyorsun.

200 bin bandında araba yok. Bayide sergilenenler, satışa çıkanlar, gelecek olanlar hep donanımlı hep %80 lik dilimde.

Geçen youtube'daki bir kanalda bir arkadaşın videosunu izledim. Golf'ün fiyatını baz alarak diğer markaların fiyatlarını eleştiriyor. Golf 2019'da 220 bindi. Hala öyle diyor. İyi de 220 bine Golf yok ki bayilerde. Hem de kaç aydır yok. Ben 220 den 1.5 TSI Comfortline DSG aldım diyebilen var mı merak ediyorum son 4-5 ayda. Ben en son Ekim ayında sormuştum yoktu. Bayiye de ne zaman sorsam yok diyorlar.

Kafalar karışık.

Sanırım iş takasa dönecek bundan sonra. Aracı olan aracını verip başkasının aracını alacak.

• mordawey M kullanıcısına yanıt

fiyatlama özel olduğundan açıktan yazmadım. sonuçta ben donanımhaber sıcakfırsatçıyım..pazarlık yaparım...bayi ismini özelden verebilirim

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Hocam ikinci el düşünmediğim için sıfırda alabileceğim fiyat bandında her marka modele teste gidiyorum. Tabi elinde araç olmayanları eliyorum veya yakın zamanda gelmeyecekleri. Focus elendi mesela.

Egea hep cepte. Ama Ford, Kia, Toyota, Hyundai, Renault, Dacia vb. marka partizanlığı yapmadan hangisi içime sinerse ona yoğunlaşıyorum. Misal Ford çok isterdim baz donanım olsun uygun fiyata alalım her türlü Egea'ya tercih ederdim. Ancak yok.

Olay istekten bulunabilirliğe doğru kaymaya başladı giderek. :)

Gerçi Egea'da en erken Mart diyor da artık bakalım :)

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    2020 modeli Aralık başı 378 bin demişlerdi
  • sinan3853 kullanıcısına yanıt

tiguan baktığım için sıkıştırmadım pek .

benzinli r line gelicek baya dolu 500 bin dedi(far asistan filan vardı teklif formu araba da kaldı)

tiguan r line 448.750 tl son dedi

tiguan elegance 420 son

skoda benzinli prestij 410 son dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

Bugün Ford'daydım.
    210 bin tl civarı başlangıç fiyatı olduğu için bir ihtimal Focus alırım dedim.
    Focus alacaklara bir bilgilendirmem olsun.
    Manuelde ve otomatikte benzinli TrendX donanım yok. Mart'a kadarda görünmüyor. Mart'ta da kesin değil fiyat bilgisi paylaşılmıyor.
    Ne alabilirim dedim? Otomatik dizel trendx var ne kadar dedim? 310 bin tl dedi.
    Teşekkür ederim dedim çıktım.
    Şu 1 2 3 4 5 6 tuşlu o 2 inç ekranlı trendx den bahsediyorum.
    310 bin tl arkadaşlar. Şaka değil.

Hesap makinesi ekranlı multimedia’ya sahip focus trendx.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Valla çok pahalı be usta ben passat aldım 350 ye impression 1.6 tdi
  • sinan3853 kullanıcısına yanıt

bncede passat pahalı geldi bana da ama r line tiguan uygun geldi martta zam beklioruz dediler bide 2020 model hepsi

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt

lpg taktıracaklara satmıyolarmış..

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Evet.

Sw soracaktım. Niyetlendim. Çok yüksektir dedim "öyle efendim" diyince sedana çevirdim dialoğu.

Komedi değil mi  

201.000 türk lirası karşılığı manuel 5 iler 1.0 Egea Longue+PP

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    Satıyor da kaça satıyor? O liste fiyatı sanırım.. indirim uygulayacaklardır. Ellerinde var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Opel ve pejo konusunda size katılıyorum.

• 3008 1.6 allure 2021 model 370.000₺ sizce almaya değer mi?
    dizeli 410.000₺ olduğu için onu kafadan eledim
  • Timya T kullanıcısına yanıt

O bir golf tiguan değil. Golf 500binde olsa alıcı bulacaktır. Golf 8de kanatlar varmış uçacakmış

• coviden C kullanıcısına yanıt

Liste fiyatından 7000 indirim oluyordu lounge donanımlarda

181000 -1.4 Egea cross Lounge+PP+Metalik

161.000 - 1.4 sedan Lounge+Metalik alanlar oldu

1.3 mjet SW Lounge 212.000 liste 205.000 e alınır sanki  

Urban donanım + PP baya iyi lounge dan da 8000 ucuza geliyor , donanım olarak hayalet ekran + 10,25 multimedya da geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Bu mesaj silindi.

İyi o zaman ,2021 gelen araçlar daha düşük kurdan geleceğinden 2020 lerden ucuza gelecek   

• quote:

Orijinalden alıntı: caldexterr

İlk teslimat haftaya ya da sonraki hafta. 2 haftaya düşer galerici ilanları. Toptan alabilecekleri bir ortam gözükmüyor ama burası Türkiye.

Alıntıları Göster

Yanılıyorsun :)

• Aralık ın son haftası gittiğim Ankara Göral bugün aradı. O zaman 379dan eski kasa 2 adet kaldı dedikleri dizel allure selection hala 379. Eski kasa plaka takılmış active prime 345. Yeni kasa dizel allure 393 ve 150 bin 0 faiz. 1.6 benzinli allure 364 120 bin sıfır faiz.

• webco W kullanıcısına yanıt

Dün biri 200 tane golf geldi demişti . Bu arac grey market büyük ihtimal .

• tipi bozuk mus golfun ,ilk defa yakın çekim resimleri gorunce..yada beyaz mı yakişmamış anlamadın

• 
Sayfa: önceki 48054806480748084809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.