Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4720. sayfa)

5 sn
288.860
Cevap
4.622
Favori
47.006.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47184719472047214722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garibim alfa'da hala kampanya adı altında 299 bine guiletta satmaya çalışıyor. Çek yüzde %50ye 10 yıllık kasaya 2. baharını yaşat trafikte görelim biraz;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Truth is bitter

Garibim alfa'da hala kampanya adı altında 299 bine guiletta satmaya çalışıyor. Çek yüzde %50ye 10 yıllık kasaya 2. baharını yaşat trafikte görelim biraz;)

Guiletta var mi hala ya:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul avikte superb prestige paket 1.6 tdi otomatik cam tavan siyah renk 430, 150 0 faiz uygulanabiliniyor.

Bunun dışında prestige paket kalmadı bir çok bayiyi aradım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 11 Ocak 2021; 14:19:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J3yPRinCe kullanıcısına yanıt

2021 opel corsaların yeni donanım ve özellikleri

2021 corsa 1.2 100 hp edition otomatik 200,000 tl (75.000 TL 24 Ay %0,69 veya 12 Ay %0 )

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

2021 elegance ne kadar peki? Bir de kur düşüşleri neden sizin fiyatlara yansımıyor acaba "TİCARİ SIR" değilse söyleyebilir misiniz tüketicilerin bilmeye hakları var diye düşünüyorum.

• Renault

Captur icon 1.3 edc 130 - 295 bin TL

Captur icon 1.3 edc 155 - 310 bin TL

Trafik sigortası hariç fiyatlar

Megan sordum 1.3 ellerinde yok
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Ucuz tutmak icin yatirim yapmak istemiyorlar sanirim. 500x icin fiatin stratejisi daha farkli.
  • EgeTurk kullanıcısına yanıt
    Captur için bu fiyatlar çok çok fazla.
  • kaanozdemir46 kullanıcısına yanıt

Otv muafiyeti olana satarlar anca

• kaanozdemir46 kullanıcısına yanıt

touchı veriyorlar heralde yüzde 50den. epey ilan çıkılmış 250 lerden.

• Ford, Tofaş, Doğuş Oto bugün hepsi borsada coştular..

Vergi indirimi, matrah düzenlemesi, faiz kampanyası gibi bir şey geliyor muhtemelen..

Al-satçı ve galericileri üzebilirler...

• 208 hızlı başladı . Kapora verip sipariş alımlarına başlanmış . Leon da hala beklemede , sadece motor seçenekleri ve paketleri belli

• Biradere fiyat aldık
    Skoda superb 1.5 tsi premium metalik renk, cam tavan 372 bin₺
  • Tarila T kullanıcısına yanıt

Alsatçı ve fırsatçı galericilerin biraz kendilerini geliştirmesi lazım artık hep aynı beylik laflar! "Bu ülkede neyin fiyatı düşmüşki" "He bekleyin düşer" "He alırsınız 250den bazzatt" "Araç alamıyorsunuz diye ağlamayın" 4-5 cümle etrafında dönüyorlar hiç kendilerini geliştiremediler biraz yaratıcı ve bilimsel konuşabilseler belki zarar etmezlerdi bu dönem fazla:)

• fiyat bellimiymiş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

Ford, Tofaş, Doğuş Oto bugün hepsi borsada coştular..

Vergi indirimi, matrah düzenlemesi, faiz kampanyası gibi bir şey geliyor muhtemelen..

Al-satçı ve galericileri üzebilirler...

Bayilere haber gelmiş ama ne oldupu belli değil. Kimi ötv muafiyetli araç limitleri değişecek diyor, kimi matrah değişecek diyor. Satılan her 100 aracın yaklaşık 15 i ötv muafiyetli. Ama ne olursa olsun normal vatandaşa olacak yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay once kapora aldi bayiler 208 icin ilk parti araclar atandi fiyat belli degil peyder pey 20 ocaga kadar bayilere kotalar dagitilacak

• Merhaba özel mesaj gönderemiyorum. Peugeot Baykara aktif sedef beyazı var . Allure ,eat8 ve gt paketleri gelecek olan

• Volvo teklifi alam oldu mu?
  • Bugün opel servisine aracımı bakım için götürdüm. Serviste toplam 10 tane lift vardı 5 tanesini kapatmışlar ve oralara sıfır araç park etmişler. Servisin dışı, araç parkı sıfır araç doluydu. Saydım 50 üzeri araç var. Grandland, crosland, corsa en az insignia vardı. En çok grandland vardı.

• 
Sayfa: önceki 47184719472047214722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.