Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4368. sayfa)

5 sn
288.894
Cevap
4.622
Favori
47.012.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43664367436843694370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakınlarda honda civic eco elegance yada executive teklifi alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

Yani liste fiyatından alan oldu ama yok bu fiyat pahallı biz size 50-80 bin indirimli satalım dediler öyle mi? Liste fiyatını neden oluşturuyor bunlar ?

Komik olmayın işte liste fiyatından satamadıkları için mecburen afedersiniz seve seve fiyatı düşürmek zorunda kaldılar.indirim yapmasaydılar görürdük kaç tane satabiliceklerdi.

Haala neyi savunuyorsunuz anlamadım

Bu arada piyasa böyle devam ederse o fayatlarda aşağıya inecek ve daha az kar etmeye razı gelecekler.

Alıntıları Göster

Piyasada araç kıtlığı varken bile VW liste fiyatından %15-17 ucuza veriyordu araçları. Halen de öyle.

Satılıp satılmamasından ziyade satış politikası bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: turnkiller

icon mu 179? touch olmasın hocam 179 a aldığınız?

Alıntıları Göster

Evet touch aldik iconlar o fiyata cok zor.

• X20XEV X kullanıcısına yanıt

Tavan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt

2016 yılından beri peugeot fiyat listesini takip ederim hiç bir zaman liste fiyatından satış yapmadı. Bilgi sahibi olup konuş ki böyle gülünç duruma düşme. Evet liste fiyatının açıklandığı günden beri bahsettiğim fiyatlardan satıldı. Peugeot takip eden herkes biliyor.

• ultiMance kullanıcısına yanıt

Cidden komik bir yer oldu burası.

LPG li civic ler yüzde yüz fabrika montajdır bizzat yerinde inceledik ve motorlarında yaklaşık 200 parça farkı en başta da subaplar çelik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1cem1 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Peki bu aracı tecrübe eden ve mı? Şanzıman da gayet başarılı duruyor PSA grubunun şanzımanı var. Lütfen araç olarak değerlendirin yazacaklar cevaplasın. Yok satılmaz 2. Eli ölü gibi yazacak olanlar okumadan teyit geçsinler rica ediyorum.
  • Arkadaşlar X1 dizel m sport fiyat alabilen var mı ? Ancak düz m sport arıyorum ekstra paket istemiyorum. Bayilerde hiç rast gelmedim.

• onder46 kullanıcısına yanıt
    Evet hala komik olmaya devam ediyor. Civic'in 1.6 motoru ezelden beridir çelik alaşım supap zaten. 200 parça değişik demişsiniz. Neyi değişik yerinde incelemişsiniz söyleyin de bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 22 Aralık 2020; 14:56:56 >
  • texmo kullanıcısına yanıt

Flame x packler sunrooftan dolayı iç mekanda tavan alçak kalıyor.İyice incelediniz mi?

• mymaxmy M kullanıcısına yanıt

Belirttiğiniz karşılaştırmaya Polo'yu da eklerseniz belki daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Corsa'ya herhangi bir ön yardım yok. Kullandığım araç elektronik park frenli yeni araçtı. Kişisel olarak keyif alamadım kullanımdan. Bu arada Clio ve Polo arasında kaldığımı da belirteyim araç alırken.

Belki kullandığım araçtan olabilir, kalkışlarda titreme ve zıplama yaşadım Corsa'da. Size önerim bence, I20 haricinde üç araçla deneme sürücü yapmanız.

Bu arada geri görüş kamerası ve ön park sensörü Icon Clio'da da yok maalesef.

Polo da her iki sensör de mevcut. Kamera olması tabi ki daha iyi olabilirdi.

Corsa'nın kullandığım paketinde ufak ekran mevcuttu Polo'da 8 inç mevcut.

Corsa ve Clio için elektronik park freni olması hoş. Clio iconda anahtarsız çalıştırma da büyük artı.

Bu arada DSG şanzımanı iş yerinde 3 arkadaşımın DSG li aracı olması sebebiyle aldım. Otomotiv firmasında çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Evet PSA dizel motorları özellikle yük altında gürültülü çalışıyor diğer dizel motorlara göre.

Alıntıları Göster

@ultiMance

Bundan önce yine PSA'nın 1.6 bluehdi 120 hp dizel motorunu kullanıyordum, o böyle sesli değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dumanlı84

2016 yılından beri peugeot fiyat listesini takip ederim hiç bir zaman liste fiyatından satış yapmadı. Bilgi sahibi olup konuş ki böyle gülünç duruma düşme. Evet liste fiyatının açıklandığı günden beri bahsettiğim fiyatlardan satıldı. Peugeot takip eden herkes biliyor.

Hiçbir zamanın içinde bu sene de (özellikle haziran/temmuz/ağustos ayları )da var mı? Liste fiyatından düşük vermeyi bırak bu dönemde zorla bir şeyleri ekleyip sattılar.

• dumanlı84 D kullanıcısına yanıt
    Eski mesajlarımda , liste fiyatı ilk belirlendiği gün şehrimdeki Baykar ve Şentürk bayilerini aradığımda araçların geldiğini ve lansmana özel sadece 7500 TL indirim yapıldığını söylediklerini söylemiştim . Dediğinizde haklısınız , fiyatları bende dün pejo bayisinde gördüm .ben lansmanda öyle konuştular şimdi bakın 7500 değil daha düşük indirdiler diye söyledim .
  • inceledim ,arka taraf cok kullanılmadıgı için sıkıntı yaratmayacak

• gorush G kullanıcısına yanıt
    Ankara Opal Opel bayi fiyatları Ocak ayı için araç kaldıysa çok daha avantajıydı.
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt

2 hazirandaaldım liste fiyatinin çok çok altında fiyata aldım. Temmuz ağustos aylarını bilemem . Temmuz ağustos ayları hiç bir araç firması (bayi) için makul mantıklı satışın yapıldığı aylar değildi. Uç örnek. Eylül ayında liste fiyatının çok altında alanlar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanlı84 -- 22 Aralık 2020; 17:23:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin palermo

Pejo 208 bekleyenler için önümüzdeki ay geliyormuş tüm paketler alt dilimde...

ilk 3 ay baya hareketli geçecek gibi golf,leon,a3...

bayilere kota dağıtımları başlamış dediğiniz gibi ocak ortası lansman ve araç teslimi düşünülüomuş..

• ugarb kullanıcısına yanıt

hangi bayi hocam arayıp sorayım

• ugarb kullanıcısına yanıt

ne kıyı otomotiv ne cihan otomotiv ikisi de telefon açmıyor engelledilermi ne?

• 
Sayfa: önceki 43664367436843694370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.