Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (774. sayfa)

5 sn
289.117
Cevap
4.623
Favori
47.039.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baktım 1.5 dizel cool otomatik focus hb almanya satış fiyatı 25000 Euro bizde ötv indirimi yokken ki fiyatı 150 bin Tl olması gerekiyor gidin verin alın nede olsa ford..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineert

Çalışkan oto 155 teklif vermişti. Bi arasanıza ?

cumartesi çalışkan otomotivdeydim ellerinde olmadığını söylediler 1.6 tdi modelinden gelicek dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

6 ay uzadıysa tüketici için kötü oldu.İndirimleri daha düşük tutarak satışları zamana yayacaklar

Zaten Aralık ayı fiyatları çok kötü.Güzel fiyat hiç göremedik.Bir numara olduğu belliydi.
    6 Ay daha uzadığıı kesin mi ? herhangi bir kaynak var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

6 Ay daha uzadığıı kesin mi ? herhangi bir kaynak var mı ?

Alıntıları Göster
    Yukarıda arkadaş yazmış.Kaynak o.Zaten olma ihtimalinden bahsettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

Hükümet sagolsun 6 aya cıkarmasa cok guzel fırsatlar gorecektık. Yıne kazık attılar buyuklerı korumak için. Hatta yakın bi bayi arkadaşım 192 bandı için yeni a4 ler gelecek diyordu 6 ay olayı sonrası iptal etmiş doğuş mesela
    Kaynak var mı ? kesin mi bu durum , herhangi bir habere rastlayamadım
  • Arkadaşlar , Audi A3 Dynamic Dizel Manuel araçlar tekrardan gelecek mi, bilgisi olan var mı?

• soul_spear S kullanıcısına yanıt
    Milletin kafası karışmış. Bu bahsettiğin 6 ay süre bayilerin araçları gümrükten çekme sureleri olsa gerek. ÖTV indirimden bahsetmiyorsun di mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Contra_34

Arkadaşlar , Audi A3 Dynamic Dizel Manuel araçlar tekrardan gelecek mi, bilgisi olan var mı?
    bildiğim kadarıyla sadece Trabzon audi bayinde 1 tane kalmıştı geçen hafta forumda bahsetmişlerdi, Türkiye'de araba kalmadı son araba benim elimde diyormuş.
    istersen arayıp sorabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerso

xtrail de sıraya girmiştim. 1-2 güne cevap gelecek. Araç fazlalığı olacak gibi burdan paylaşırım. Bu araç fiyat performans olarak nasıl? diyelim ki a4 buldum 188 e hangisi alınır. sportage a 170 vermektense 22 daha verip xtrail almak daha mantıklı değil mi? Sınıf farkı da var.

Aynı fiyatlara 2016 model 40.000 km de hatasız Mercedes E ve BMW 520i var. Bunlar da kafamı karışıtırıyor. Bu araçlar için ne dersiniz? Hangisi mantıklı.
    Mercede E serisiiiiii.. Kimse xtraile ole bakmaz mercedes baskadir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Engineert

Milletin kafası karışmış. Bu bahsettiğin 6 ay süre bayilerin araçları gümrükten çekme sureleri olsa gerek. ÖTV indirimden bahsetmiyorsun di mi ?
    gümrükten çekme süresi 6 ay uzayacak. zaten mantıksızdı. adama satmayacağı malı gümrükten çek sonra da plaka çek diyorsun. otomatik olarak 2.el araç oluyor. ötv indirimi uzar mı hangi oranda olur? haftaya belli olur.
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Gümrükten çektikleri araca plaka çıkarmak zorunda değillerdi, yanlış bilgilendiriyorsunuz. 1 ocak 2019 tarihinden itibaren 2018 yılı içerisinde üretilmiş bir aracı ithal edemezsiniz yani gümrükten çekemezsiniz, hükümet distribütörlere bu konuda imtiyaz tanıdı ve 6 ay ek süre verdi.
    Distribütörlerin tek kazancı, aracı çekseler araçların değeri üzerinden %18 KDV yatıracaklarfdı bu yükten kurtulmuş oldular. Distribütörlerin ÖTV yükümlülükleri zaten yok, çünkü ÖTV araç son kullanıcıya faturalanırken aracı alanın adına vergi dairesine yatırılıyor. Şimdi araçlar yurtdışındaki sahalarda bekliyor, iç piyasada araçlar satıldıkça ihtiyaç oranında içeri çekerler.
  • Golf midline 1.0 benzinli Manuel 98k gibi bir fiyata geliyor alınır mı kararsızım

• Engineert E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. Seat Ateca için Xelennce veya Fr donanımda Apple Car Play opsiyon ile satılıyor. fiyatı hakkında bilginiz var mı?
  • ibtstu İ kullanıcısına yanıt
    Bin tl civarı diye biliyorum. Yanlış bilmiyorsam özellik full link diye geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibtstu

hayırlı olsun. Seat Ateca için Xelennce veya Fr donanımda Apple Car Play opsiyon ile satılıyor. fiyatı hakkında bilginiz var mı?
    1300tl ye açıyorlar. o kadar para öde üzerine de basit bir işlem için 1300:( resmen soygun..
  • Arkadaşlar iyi aksamlar. Bugun esenyurt dogus, avek ve dogusoto maslak i aradim ellerinde 1.4 tsi passat trendline manuel yok dediler. Elinde bulunan bayi bilen var mi?

• bayucuz kullanıcısına yanıt
    Ebay almanyadan kod alip vagcom ile acabilirsiniz, daha ucuza gelir.

• ibtstu İ kullanıcısına yanıt
    Bugün aracı opsiyonladığım bayi aradı apple car playi anlattı. Böyle bir özellik ister misiniz dedi. Ben de teşekkür ederim çok iyi düşünmüşsünüz tabi ki isterim dedim. 😁 normalde 1500+KDV imiş 1000+KDV dedi. Biraz daha düşürüp alacağım, Goldur 2500e açıyorlar, insigniada beleş olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihmetu

Bugün aracı opsiyonladığım bayi aradı apple car playi anlattı. Böyle bir özellik ister misiniz dedi. Ben de teşekkür ederim çok iyi düşünmüşsünüz tabi ki isterim dedim. 😁 normalde 1500+KDV imiş 1000+KDV dedi. Biraz daha düşürüp alacağım, Goldur 2500e açıyorlar, insigniada beleş olması lazım.
    Bu fiyat iyi, disarida bile bin tl ustu fiyati var. Serviste yaptirin en kolayi.

• Merhabalar ;
    Vw Passat impresion 1.6 tdi fiyat alan varım arkadaşlar bu hafta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.