Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (395. sayfa)

5 sn
289.161
Cevap
4.624
Favori
47.049.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AMERİKAN BULLDOG

Valla kim ne derse desin ekonomik krizin hikaye olduğunu düşünüyorum ,şu an ibb canlı haritayı açın büyükdere caddesindeki trafiği görün,iş saati millet mercedesler ile boş boş geziyor trafik kilit,müge anlıya çıkan 18 yaşındaki velet honda civiğe biniyor,sonra annesi doğalgazım kesik diye ağlıyor,emekliler,3 ay tatil yapan öğretmenler 20 günde bir minimum 4 000 tl maaş alıyor,kombici esnaf bir seferde 500 tl alıyor,günde 5 yere gitse aylık 50 bin kazanıyordur,köy halkı düğünlerini görüyorsunuz bilezikler omuzlara kadar...Turizimci zaten hep ağlar,oturduğu yerden 6 ayda trilyonlar kazanıyor...

Kısacası Türk halkı ağlar ama akplilerin dediği gibi bence şu an bırakın almanyayı ,isveçi geçmiş bir zenginlik yaşayan halk var,zaten seçim sonuçları bunu gösteriyor hatta ben bu zenginliğe akpnin yüzde 50 almasını başarısız buluyorum, islam ve dinci bir geçmişi olmasa chplilerde çok rahat oy verir,sağladığı bu zenginlikle yüzde 80 falan rahat alır.

Kısacası Türk halkı hep ağlar ama avmlere ,anadoluda yaşanan zevki sefaya bakınca kim ne derse desin şu an isveçi geçmiş durumdayız.

Ben hayatın içinden yazıyorum gençler....
    enrty nick uyumu resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: necati146

Ankara Doğuş Tiguan dsg 1.4 tsi highline cam tavan elektrikli bagaj ısıtmalı koltuk vs telefonda beni aradı 192.400 TL fiyat verdi. Ben trendline sormuştum daha önce. Tek tek arıyorlarmış daha önce Tiguan sorunları.

155.000 TL bütçem var kararsızım. Seat Ateca bakıyordum 1.4 tsi fr ya da excellence paketlerini 150 155 arası sattılar geriye yeni girişli 170 175 arası araçlar kaldı.

Ve Tiguan 1.4 tsi trendine dsg için 155.000 TL fiyat veriyorlar. Ama araç çok boş bu kadar boş araca bu para verilir mi emin değilim.

Vw grubundan vazgeçip Nissan mı düşünsem bilmiyorum.
    Trendline Tiguan daha çok Dustera benziyor. Hatta duster daha şık diyebilirim. Ama highline alabiliyorsanız düşünmeyin bile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla kim ne derse desin ekonomik krizin hikaye olduğunu düşünüyorum ,şu an ibb canlı haritayı açın büyükdere caddesindeki trafiği görün,iş saati millet mercedesler ile boş boş geziyor trafik kilit,müge anlıya çıkan 18 yaşındaki velet honda civiğe biniyor,sonra annesi doğalgazım kesik diye ağlıyor,emekliler,3 ay tatil yapan öğretmenler 20 günde bir minimum 4 000 tl maaş alıyor,kombici esnaf bir seferde 500 tl alıyor,günde 5 yere gitse aylık 50 bin kazanıyordur,köy halkı düğünlerini görüyorsunuz bilezikler omuzlara kadar...Turizimci zaten hep ağlar,oturduğu yerden 6 ayda trilyonlar kazanıyor...

Kısacası Türk halkı ağlar ama akplilerin dediği gibi bence şu an bırakın almanyayı ,isveçi geçmiş bir zenginlik yaşayan halk var,zaten seçim sonuçları bunu gösteriyor hatta ben bu zenginliğe akpnin yüzde 50 almasını başarısız buluyorum, islam ve dinci bir geçmişi olmasa chplilerde çok rahat oy verir,sağladığı bu zenginlikle yüzde 80 falan rahat alır.

Kısacası Türk halkı hep ağlar ama avmlere ,anadoluda yaşanan zevki sefaya bakınca kim ne derse desin şu an isveçi geçmiş durumdayız.

Hangi bayiden aldınız bu fiyatı(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toyota corolla 1,6 advance otomatik inci beyazı 106k kapora verildi bagaj havuzu arka park sensoru paspas hediye
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

toyota corolla 1,6 advance otomatik inci beyazı 106k kapora verildi bagaj havuzu arka park sensoru paspas hediye
    Hayırlı olsun hocam hangi bayii bir de hurda kimden acaba

• AMERİKAN BULLDOG kullanıcısına yanıt
    Ee bunu niye yazdın buraya şimdi noldu?

Bir halk düşünün ki AVM kalabalığıyla, gözüyle ekonomi ölçüyor. Bu nasıl bir cahilliktir yahu. Hayatında İsveç'i gördün mü sen? Avm medeniyet falan mı zannediyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myway20

hyundai erdemir den aldım
    bu arada 132 yazmısım ben 128 e aldım
    pazarlık öncesi rakamı yazmısım
    aracı henüz teslim almadım
    aracı bende test ettiğim kadarıyla biliyorum sımdılık
    fakat alma sebeplerimi yazacak olursam

1 performans
    2 özgün tasarım
    3 4x4 ( kışın dağa çıkıyorum )
    4 rakam ( 143 binlere alanları biliyorum)

yakıta gelecek olursak dediğim gibi henüz teslim almadım ama performanslı kullanmadıgın sürece ortalama 7.5 8 yakar basınca 10 u bulur
    çok dert etmedim gidip dizel diye beni tatmin etmeyecek araca 20 bin daha fazla verene kadar
    mutlu olacağımı dusundugum aracı tercih ettim.

eliti okadar indirceklerini sanmam.
    bütce varsa 115 e kadar zorlayabilirsiniz
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın

Kona'yı duyurulduğundan beri takip ediyorum. Fiyatına göre Perf-Donanım ekseninde güzel araç. Yakıt ve iç hacim şüphe uyandırsa da belirttiğiniz sebepler bunu kapatıyor.

• AMERİKAN BULLDOG kullanıcısına yanıt
    20 günde bir ay'lık mı alıyorlarmış! avantacı bunlar zaten.3 ay yat maaş al.oh ne ala!

• quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

toyota corolla 1,6 advance otomatik inci beyazı 106k kapora verildi bagaj havuzu arka park sensoru paspas hediye
    Hayırlı olsun hocam, Sıfır faizli kredi kullanıldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ershan83

Hayırlı olsun hocam, Sıfır faizli kredi kullanıldı mı?

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam, arka kamera var zaten araçta biz de aynı model kullanıyoruz, park sensorunu öne taktirin oluyorsa bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu tamam her zaman bir çıkınti cikiyor uzun edebi mesajlarla burayi kirletiyor da ben geriye kalanlarin bu uzun mesajlari alintilayarak defallarca gözümüze sokup muhattap alip cevap vermesini agiz dalasina girmesini bir türlü anlayamiyorum arkadaş

• electrone E kullanıcısına yanıt
    sakarya toyota nin 2. elllerine bak sıfırdan pahalı satıyorlar şu ana kadar gördüğüm en sıkıntılı toyota bayisi. bir kaç kez gitmişligim de var.
  • Arkadaşlar ben kendi aracımı satmaktan vazgeçtim. Bayi bilgisini paylaşayım.
    Vw 1.4 Tsi Highline Tiguan-Çekmeköy-Özön Vw 192.000 TL. Hepinize kazasız belasız sürüşler, hakkınızda hayırlı olan araçlara binmenizi dilerim.
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Listede 280 bin gözüken aracı nasıl 192 ye bırakabiliyorlar anlamakta güçlük çekiyorum. Paket içeriğini de net bir şekilde yazarsanız daha sağlıklı olur.
  • ruhe85 kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik vites.

Sıfır fiyatı 110a kadar düşmüş. Ben iyi fiyata sattığımı düşünüyorum. :))

• Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    Zorunami gitti hahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhe85

Eğer aracınız otomatik vites ise fiyat uygunmuş aslında. Hayırlısı olsun.

Alıntıları Göster
    Hocam ne yaptın bu fiyata verdin, bilsem ilanı görsem gelip alacaktım. Üstüne bir de yemek ısmarlardım.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    konu dağılmamasını istiyorsanız böyle gereksiz lafı uzatmayın o zaman.
  • quote:

Sana birsey derdim ama.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.