Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3600. sayfa)

5 sn
289.053
Cevap
4.621
Favori
47.031.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 35983599360036013602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Trend dönüyor gibi artık.

• airmen A kullanıcısına yanıt
    Ne kadar batarya fiyati

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

257 dolu corsa bulursan kaçırma, piyasadan haberin yok herhalde, %80 ötv dilimine girdi. 300 bin oldu dolu corsa

• denodeno1988 D kullanıcısına yanıt

Daha önce cam tavanlı bir araç kullanıcısı olarak cam tavana takılmayın derim cam tavan dıştan görünüş olarak güzel ama içten kullanışlı değil çok zaman kullanmıyorsunuz bile ayrıca zamanla su alması ve arıza yapmasıda cabası diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Trend dönüyor gibi artık.

Araç bulunamaz durumları yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor. Favoriye aldığım ilanlar da azar azar fiyat indirmeye başladı, galeriler ve al-satçılar şişti, ellerinde çok araba var. O sıkışık dönem herkese iyi kazanç bıraktı, bulunamaz dönem aralığını yakalayanlar fırsatları değerlendirdi. Hep böyle gideceğini sananların da yanıldığını anlama vakti geldi.

Bu dönemde araç fiyatları gereksiz yere mantık dışı artışlar yaşadı, artık bollaşsa dahi fiyat düşmesini beklemek hayalcilik olur. Ancak kampanya, indirim, 0 faiz gibi durumlara dönülür.

*Ben yeni Tiguan'a bakıyorum, sürekli T-Roc/Passat var diyorlar? Yakında bayilerin depolama alanlarında bekleyen araçlar görmeye başlarız. Her yükselişin inişi olur...

Gördüğüm kadarı ile bayilerde araba mevcut ve yavaş yavaş mecbur kaldığınızı değil istediğinizi almaya başlarsınız, kimse üşenmesin gidip baksın/sorsun.

Ek.

Şu 30~50 gibi şişirilmiş aksesuar ile alanlar ne olacak onu merak ediyorun? Elbet araç bulunur hale gelecek kimseye “zorunlu aksesuar” ile satış yapamayacaklar, haliyle liste fiyatına dönülecek, bu elbet gelecek, 2. Elde aksesuarlıların durumu ne olacak bakıp göreceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 22 Ekim 2020; 13:21:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Corolla ve CHr incelemek isteyenler Ankara Toyota efe de inceleyebilirler ama ocak ayına kadar sıraya yazmıyorlarmış.

• Sabahtan beri 4. kez telefonum caldi aracla ilgileniyordunuz ne oldu diye, döviz düşüyor faiz de yükselecek diye ne yapacaklarını şaşırdılar. 0 finans bilgisiyle kendine yatırım aracı uydurursan böyle olur.

Not: konuyla tek alakam eşime bi araç arayışında olmamız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERSUM

Daha önce cam tavanlı bir araç kullanıcısı olarak cam tavana takılmayın derim cam tavan dıştan görünüş olarak güzel ama içten kullanışlı değil çok zaman kullanmıyorsunuz bile ayrıca zamanla su alması ve arıza yapmasıda cabası diyebilirim

Aldığın araca bağlı bide. Renault gibi arka pencerelerin açılmasını bile yıl 1990 gibi manuel yapan yada opsiyonel bir firma, sıfır clio'lara, onlardan sorunsuz cam tavan her zaman beklemek hayal tabi.

• Panthér kullanıcısına yanıt

yoruma katılıyorum, biraz araştırınca bir çok yerden araba bulunabiliyor, panik havası yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

• alan aldı satan sattı. bu saatten sonra böyle devam etmeyecek. sıfır fiyatları tabiki inmeyecek ama zaten inmesine de gerek yok.

sıfır civic liste fiyatı 230 ise o fiyattan alınabilir olacak. 2. elleri de haliyle 200-210lara inecek.

hiç bir malın veya hiçbir emtianın değeri sürekli artmaz.

• CHR 1.2 motoru Yaris Crossa kaydırdıklarını duydum bende hocam. Bundan dolayı CHRda bu motor gelmiyormuş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Bu mesaj silindi.
    O müşteri azarlayan yada zorunlu aksesuar satanlar eski haline döndüğünde, dökülüp beter olsunlar. Milletin yüzsüzce parasına göz diktiler.

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Hepsinde yok ama son dönemdeki 1.4 tsilarda var

Umarım haklı çıkarsınız tek temennimdir.

• pendik05 kullanıcısına yanıt

hibrit olmayan model var mı? ellerinde hocam gördünüz mü. Ben dün ALJ de idim. Bomboş hiç araç yok. En erken Şubat-Mart'a sıraya yazıyorlar

Ben de aracımı sıfır için satma ihtimalimden dolayı emsalleri bir süredir takibe aldım. Hangisi satılıyor hangisi fiyat düşüyor diye, doğru fiyatı belirlemek için.

Bu aralar fiyat düşürme bildirimleri çok sıklaştı. Eldekini satmak için zirve geride kaldı gibi duruyor. Keza sıfırlarda da öyle olabilir. Ytd 😬

• OreoNewAccount kullanıcısına yanıt
    Otomobilin yatırım aracı ve al sat kurbanı olmayacağı düşüncesindeyim

• Ben yükseliş trendinin kırıldığı düşüncesindeyim ihtiyaç dahilinde alınır ama yatırım için araba alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: OreoNewAccount

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Konu dışı ama piyasalar son 1,5 aydır Biden'ı da fiyatlıyor, Trump'ın seçilmesi bile kurda bir miktar aşağıya düşüşü gerçekleştirir.

• Geçende 200 baz puan arttı, dolar o zamana göre şu anda 10-15 kuruş daha yüksek.

Şimdi 200 baz puan daha artarsa, neden 50 kuruş düşsün dolar?

• 
Sayfa: önceki 35983599360036013602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.