Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2819. sayfa)

5 sn
289.210
Cevap
4.628
Favori
47.056.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28172818281928202821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyfiican

Onumuzdekı hafta teslım 172 bın tl, hocam yol tutusu olarak geyık testınde baya basarılı gordum aslında, acıkcası hıc o acıdan kafamda soru ısaretı olmadı sımdıye kadar. Ben zaten 2 bın kapora vermıstım daha once, lıstedekı fıyattan sadece 400 tl dustuler bı de kaucuk paspas vs alıcam. Paket elegance tekno, fıyat olarak prestıge ıle arasında 10 bın var ama donanım farkı sunroof, ısıtmalı koltuk ve anahtarsız calıstırma sadece, sahsen o donanımlar ıcın 10 bın fark verılmez dıye dusunuyorum.

Bu arada corsa veya fıesta bulabılsem onlardan alacaktım ama yok hıc bulamadım hele fıesta ıcın 2021 e tarıh verdıler.

F/p olarak gayet başarılı görünüyor. Bence sunroof, koltuk ısıtma ve anahtarsız çalışma için 10 bin TL fark gayet normal. Ben olsam onlarında olduğu aracı alırdım.

Bu arabanın tek handikapı zayıf 2.el talebi. İlerde satmak istediğinizde satışı daha zor olur sadece onun harici şu piyasa koşullarında gayet iyi. Hayırlısı olsun.

Not: Aracı hiç kullanmadım, ne yol tutuşunu biliyorum, ne rüzgar sesini ne motorunu .. Tamamen fiyata ve verdiği donanımlara göre yorum yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 4 Ağustos 2020; 13:7:38 >

• Corsa için kimse fiyat vermiyor. Clio 9-10. ayda gelecek.
    1 hafta içerisinde teslim edilebilecek Micra ve Rio var, onlar da liste fiyatından yardımcı olabiliyor indirim yok. Hatta 1-2 bin lira zam da gelebilir dediler
  • Temmuz sonu bayilere 332 adet seat leon 1.0 ecotsi style visio özel paket araç gelmiş ve tabiki hiçbirisi kalmamış şuan sarı sitede 24 adet mevcut temmuz sonu liste fiyatı 173000 tl
    Gerçekten f/p olarak dolu donanımlı bir araç
    Bugün bayilerin birkaçını aradım konuşma tarzlarını duymanız lazım elbet gün gelecek bu piyasalar bu arabalara doyacak veya gün gelecek bu fiyatlara artık insanlar daha çekimser davranacak ve alamayacak veya almayacak bayileri kapanacak satış temsilcileri o işi arayacaklar mutlaka içlerinde iyileri var ama geneli böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Bence de 10 bin fark değebilir. Diğer modellerde de bu civarda fark oluyor.

Ancak araç bu haliyle gayet dolu ve güzel görünüyor. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opelin hala fiyat listesini açıklamaması çok ilginç geldi. Geçen ay Opel Astra sedan aldım. Ancak bu tarz çalışmaları hoş değil bence. Sanki Türkiye de dağınık çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdenboduroglu

Ne kadar saçma bir dönemdeyiz. Kendi paramızla rezil olmak deyiminin yaşandığı bir zaman.

Peugeot 2008 almaya niyetlendim. Bayileri arıyorum. Kimi sıra var 3 ay sonra söz verebiliriz diyor eyvallah. Kimi bayi yeni gelecek araçlar hakkında sizi bilgilendirelim diyor eyvallah. Konya bayisi de Konya dışına araç satmıyoruz diyor. Ne yapalım ikametgahımızı Konyaya mı aldıralım? Böyle saçma sapan uygulama var mı ? Peugeot müşteri ilişkilerini arıyorum, böyle bir uygulama yapıp yapmayacaklarını bilmiyorum diyor.
    Tek bir ilden bile artık nasıl bir talep varsa. Fıkra gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 4 Ağustos 2020; 13:34:8 >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, otomotiv sektöründe tecrübeli olduğunuz için size bir konuda bir soru sormak istiyorum. PM yazdım ancak iletilemedi.
    Bir araç sipariş verdim ve bayi tarafından bayram öncesi aracın faturasının kesildiği bilgisi paylaşıldı benimle.
    Bayramda da fiyat güncellemesi oldu, bu hafta aracımı teslim alacağım. Kur farkı veya yeni fiyat listesi falan gibi sebeplerle fazla ücret ödeme durumum olur mu sizce?

• Polo77777 P kullanıcısına yanıt
    Polo dan vazgeçtiniz galiba.

• Beyazdiş20 B kullanıcısına yanıt
    Stok Sorduğum yerlerde yok 1 yada 2ay teslim veriyorlar fiyatlarda liste fiyatının 5 6 bin üstünde isteniyor.
  • A3 sedan design agustos zamı audi sayfasinda 22.278 tl olarak gorunuyor. Umarim ulkeye girdiginde bu kadar bir fark yansitmazlar.

• serdenboduroglu kullanıcısına yanıt
    Şubat'ın ikinci haftası 213 bin TLye GT line, focal ses sistemi, ekstra jant ile birlikte almıştım. Nereden nereye gelmiş. Yazık valla. O zaman bu araba 213 bin TL etmez diyordum da 300 hiç etmez.. Üzücü gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Ne sebeple fiyatın artırıldığı sizce beni ilgilendirmeli mi? Bana bir fiyat verilmiş, benim de kafama yattığı için anlaşmışız, araç gemide diyorlar, en geç 10 Ağustos’ta teslim edilecek diyorlar, ben de buna istinaden kapora da veriyorum. Bu şartlar altında fiyat artırmak sizce ahlaki mi? Neden bu kadar çabuk kabulleniliyor böyle şeyler anlamış değilim.
    Siz tuketici mahkemesine giderken vazgecicek olursaniz ben aliyim cam tavan varmi aracta

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Hocam selamlar, otomotiv sektöründe tecrübeli olduğunuz için size bir konuda bir soru sormak istiyorum. PM yazdım ancak iletilemedi.
    Bir araç sipariş verdim ve bayi tarafından bayram öncesi aracın faturasının kesildiği bilgisi paylaşıldı benimle.
    Bayramda da fiyat güncellemesi oldu, bu hafta aracımı teslim alacağım. Kur farkı veya yeni fiyat listesi falan gibi sebeplerle fazla ücret ödeme durumum olur mu sizce?
    Olmaz

• redline25 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun. Eğer vergi dilimi bir üste çıkarsa benim bildiğime göre; Sunroof olsaydı geçiyordu, 250'li rakamlara varabilirdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Şubat'ın ikinci haftası 213 bin TLye GT line, focal ses sistemi, ekstra jant ile birlikte almıştım. Nereden nereye gelmiş. Yazık valla. O zaman bu araba 213 bin TL etmez diyordum da 300 hiç etmez.. Üzücü gerçekten.
    çok iyi zamanda aldınız o kasayı. Şimdi sunroofta getirmiyorlar ona ve ses sistemi olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfiican

Onumuzdekı hafta teslım 172 bın tl, hocam yol tutusu olarak geyık testınde baya basarılı gordum aslında, acıkcası hıc o acıdan kafamda soru ısaretı olmadı sımdıye kadar. Ben zaten 2 bın kapora vermıstım daha once, lıstedekı fıyattan sadece 400 tl dustuler bı de kaucuk paspas vs alıcam. Paket elegance tekno, fıyat olarak prestıge ıle arasında 10 bın var ama donanım farkı sunroof, ısıtmalı koltuk ve anahtarsız calıstırma sadece, sahsen o donanımlar ıcın 10 bın fark verılmez dıye dusunuyorum.

Bu arada corsa veya fıesta bulabılsem onlardan alacaktım ama yok hıc bulamadım hele fıesta ıcın 2021 e tarıh verdıler.

" sunroof, ısıtmalı koltuk ve anahtarsız calıstırma "

10bin'e değer bunlar hocam emin olun. satarken daha rahat satarsınız ileride.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ya aslinda keyif durumundan dolayi oyle bahsettim, yani sollamayi yapamayacak bir motor anlaminda degilde, 1.3 tce edc ye gore daha performanssiz bir motor ve daha zevksiz bir sanziman anlaminda.. O yuzden sakin kullanan biriysen cvt sikinti degil demistim, zaten sakin kullanan adama da cvt gibi konforlu bir sanziman ilac olur.. Zamaninda a6 da da multitronic kullaniliyordu ve makam araci dusuncesiyle baktigin zaman cok mantikli bir sanzimandi.. Fakat a5 ya da a7 e koyarsan o sanzimani pek mantikli tarafi kalmiyor, insan suni degil gercek vites gecisi olsun istiyor.. (bu arada renault da ve son seri civiclerde cvt ler nasil bilmiyorum ama, ilk civicler ciktiginda sollamada filan surekli sabit yuksek devirde bagiriyordu motor, zevkten cok cileye donuyordu sollamalar, audi de multitronic de spor moda alinca suni vites gecisi yapiyordu mesela, eger o suni vites gecisi varsa son uretilen civiclerde ve renault da yine bir nebze keyifli olur tabi ki, sonucta suni de olsa devrin yukseldigini ve laps diye dustugunu gormek ve yeniden yukseltmek insana keyif veren kismi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayır,fatura kesildiği anda fiyat sabitlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: merakliarastirmaci

https://www.arabam.com/blog/otomobil-inceleme/yeni-skoda-kamiq-incelemesi/ okuduk ama bulması zor denemesi zor alması daha da zor :) alacaklara hayırlı olsun
    Ya arkadaşım lütfen yapma artık sitenin reklamını, iyice itici olmaya başladı.

Yorum yapıyormuş gibi yapıp sitenin linkini koyuyorsun sürekli. Antipatik oluyor bu şekilde. Böyle kazanacağın tıkı kazanma daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulanikmantik

Opelin hala fiyat listesini açıklamaması çok ilginç geldi. Geçen ay Opel Astra sedan aldım. Ancak bu tarz çalışmaları hoş değil bence. Sanki Türkiye de dağınık çalışıyorlar.
    Peugeot güncelleme ye almış 3-4 gündür aynı durum. Bir diğer Fiat ise şu anda Bir şey daha yazmamış. Niye bu kadar uzun sürüyor anlamıyorum

• 
Sayfa: önceki 28172818281928202821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.