Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14495. sayfa)

300.830
Cevap
4.859
Favori
49.000.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1081 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Tiguan balonu söner 1-2 aya. Sırf yeni diye saldıran çoktur eminim. Zaten 10bin mi ne satış hedefi varmış. Şimdiden 3bine yakın satmış. Bu fiyata kimse almaz diyordum ama bizim millet seçimlerde hep şaşırtıyor. Golf zaten yeni kasa gelse de boş. 1.0 motor zaten bitecek. Yeni donanımlar da eklenince iyice kazık olacak. Satışları daha da düşer.

Chery tiggo 4 le yerini iyice güçlendirir hatta ilk 3ü zorlar.

• Mayıslar bizim
  • jazzIII kullanıcısına yanıt
    2 aydır böyle,torres can verdi Ssangyong'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEVENİNTEORİ -- 3 Mayıs 2024; 14:49:6 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt

daha arabayı kullanmadan ve bu kadar insan alıyor diye rakip firma fanatikleri kötü diyor onun için dedim. fiyat performans aracı chery bence.sabah akşam kötülüyorlar onun için dedim .bunu yapanlarda rakip firmaların adamları yada fanatikleri sırf satış iyi yapıyor diye.

• Tiggo 4 atmosferik motorlamı geliyor
  • magicbass kullanıcısına yanıt

özelliklede togg un içinden geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tiguan balonu söner 1-2 aya. Sırf yeni diye saldıran çoktur eminim. Zaten 10bin mi ne satış hedefi varmış. Şimdiden 3bine yakın satmış. Bu fiyata kimse almaz diyordum ama bizim millet seçimlerde hep şaşırtıyor. Golf zaten yeni kasa gelse de boş. 1.0 motor zaten bitecek. Yeni donanımlar da eklenince iyice kazık olacak. Satışları daha da düşer.

Chery tiggo 4 le yerini iyice güçlendirir hatta ilk 3ü zorlar.

Tiguan çok iyi satmış gerçekten. Ne kadarı filo satışı acaba? Ama araç güzel..canlı görüp incelemek lazım fotolarda videolarda pek iyi görünmüyor.

• Geçen burada bir arkadaş sarı sitede 1 ayda 100 bin araç birden artış oldu demişti. Aklımda deli sorular.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024
  • THEVENİNTEORİ T kullanıcısına yanıt

Saçma sapan köyden bozma bir ilçede yaşıyorum. Burada bile 2-3 tane gördüm Torresden . Çok heybetli kendine baktıran bir araç

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Chery tiggo 4 getirince listede lider olacak
    Aylikt satış rakamı asla 5 binin altına düşmez hatta kampanya ile 8/10 bini zorlayacak bence
  • leftercan1907 L kullanıcısına yanıt
    Ben bu güne kadar chery gibi piyasada çıkış yapan marka görmedim cesit seçenekler herzaman iyidir
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Opel ,Honda ,ww,artık bu markalar kendine yeni liste sırasında yer bulacaklardır rekabetçi bir durum böyle olur ne kadar çok marka o kadar kampanya demektir
    Toyota ninda bekledim düşü gelmiş
  • VW liste fiyatından indirim yapıyor muydu?
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Toyota yine iyi satmış ben çok daha kötü bekliyor dum
  • Kim ne derse desin Chery'in gelişi son kullanıcı hayrına oldu. Yoksa Avrupa'lı, Japon, Kore liler dayayacaktı son kullanıcıya tepeden. Şimdi ne oldu rekabet etmek için bir şey yapmak zorundalar. Buna rağmen bazı markalar Türkiye pazarından gidici duruyor Kia, Honda gibi. Kia ilk 40 a 1 tane bile araç sokamamış, Honda ise sadece City var ilk 40 da.

• Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İlanlarda 2000k altında bulunmuyor. İyi fiyat bence
  • commandx C kullanıcısına yanıt

9.5 aylık hedefleri 12 bin adetti. 15 günde 3000 satılmış Tiguan.

Bundan sonra ayda 1000 satsa bile hedeflerine ulaşıyorlar.

Baktılar satamıyorlar, yaparlar indirimi. Kasımda 1550'ye Life, 1870'e Elegance Tiguan satıldı(eski kasa)

• !!!HYUNDAI IONIQ 5 Advance Kampanya!!!

Bir ST arkadas bu sabah foruma ozel Hyundai IONIQ 5 icin kampanya yapabilecegini ve dip fiyat verebilecegini soyledi.

Paket: Advance

Stok Adet:4

Fiyat :1580 TL

Kredi Kartina 12 Taksit yapabiliyor. FaizOrani 2.90.

Arac fiyatinin tumune kredi karti cekebiliyor .Sadece Bireysel Kartlara ozel..

Ilgilenen arkadaslar bana yazsin ST ismi ve Telefon paylasayim.

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Doğru, ama forumda alsatçı tayfanın işine gelmediği için en kötü araba Tiggolar.

Ateşi Chery yaktı ama ona da rakip lazım, Geely haberleri çıkıyor inşallah distribütör ile değil de firma olarak kendisi gelir.
  • Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt

Teslaya göre halen avantajlı değil. Çünkü Tesla yazılımından, donanımına kadar full paket. Ayrıca adamların işi otomobil üretmek değil, elektrikli otomobil üretmek.

Bu fiyata satılabiliyorsa tek sebebi Tesla nın hemen teslim olmamasıdır.

araç güzel araç ama pahalı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.