Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (8724. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 101 Misafir (19 Mobil) - 94 Masaüstü28 Mobil3 iOS6 Android
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.999.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 87228723872487258726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Taigo'yu nerede buldunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tureta12 T kullanıcısına yanıt

Yakında istemediğiniz kadar bulursunuz, vw ler arasında bile en az tercih edilen araç taigo'dur diye düşünüyorum. Vw diye almayın özellikle beğenmiyorsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

1.5 motor o zaman? Cam tavan ve 1.5 motor ile çok zevkli bir araba olmuştur eminim ki ama tabi lükse kaçıyor artık bu devirde.

• Kusura bakmayın ama iç tasarım 90 Li yıllar . Kepaze bir araba . Bunlar araç üretirken rakiplerimiz ne yapıyor diye hic bakmıyorlar mi acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Benim de kapılara dikkatimi cekti . Çok kötü kapanıyordu . Yalıtım Tiguan in yarısı kadardır . Lastik sesi geliyor . İç konsol ekranlar güzel . Konsol ortasındaki düğmeler çok eski . Su Kore Japon arabalarında illa böyle sacmaliklar oluyor . Gerçekten almana alışan insana komik geliyor bu arabalar

Arkadaşınızın adı İzzet mi :)

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Bu nasil fiyatlar civic icin

Cidden hic degmez bu fiyatlari bi arabaya vermek.

Ben 400 ve sonrasini pek normal goremiyorum artik. Malzemesi vs vs cok kaliteli olmali ki alinmali ama bu premiumluk da yok.

Disarida kalacak birseye 900k baglamak bilemiyorum. Hemde her an bi degisigin gelip carpma riski bile varken.

https://www.arabavs.com/2021-yeni-honda-civic-turkiye-de-iste-lansman-fiyat-listesi.html

Lansman fiyati gecen yil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 25 Haziran 2022; 8:20:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tureta12 T kullanıcısına yanıt

Doğuş oto kartal’da bulmuştum.

• siegfried kullanıcısına yanıt

Yok hocam 1.0 motor araç. 1.5 dediğiniz gibi lükse girer oldu artık maalesef.

Taigo-T cross yüksek adetli geliyor hafif yükseltilmiş polo kıvamında araçlar.Polo arayıp da bulamayanlar için kötü bir alternatif değil.

• flyingraper kullanıcısına yanıt

Sağolun mesajınız için. Kapora gönderip ayırttım doğuş’tan. Araç gemide pazartesi TR’de olacak inşallah.

Golf life bulamadığım için almayı düşünüyorum ben de. Ama yanlış mı yapıyorum acaba diye de aklımda ciddi soru işaretleri var açıkçası.

Biraz dacia sanderoyu andırıyor onun dışında güzel araç bence.
    şehiriçinde kullanım için tatlı bir otomobil.
    Hayırlısı olsun güle güle kullanın.
    Bulabiliyorsanız turuncusunu tavsiye ederim.

Hocam ben de sizle aynı durumdayım maalesef. Golf bulamadığım için bu modellere yöneldim. En son civic bakıyordum ama o da 800 oldu. Scala ve Kamiq baktım o da yok.
    Ne yapacağız bilmiyorum.

• Honda beklenen zammı gecikmeli olarak yapmış haziran ortası demişlerdi bana. Artık son kurşunu da atmış buralardan hala satıyorsa diyecek kelam yok bende.

• Bayilerde toyota corolla bulabilen var mı arkadaşlar.

• Merhaba, 2019 kasımda 2016 allstar dsg golf aracımı 110 a sattım o günden sonra piyasa inanılmaz ivmelendi (hızlandı demiyorum), üstüne 2020 eylülde golften kalan parayı kredi ile destekleyip 200 bine puma aldım, 2021 eylüle geldik puma 1 yaşında 400bin oldu satayım dedim durduk yerde deger kazanıyor dedim satmadım, 2. Aracım 2001 vectrayı satıp 2022 civic aldım, cıvıc alalı 1 ay oldu üstüne 150 bin koydu, puma 600 ediyor, golfü satmasam o da 550 edecekti. Diyeceğim özetle şu yaşadığımdan anladığım ne alacaksanız hemen alın satacaksanız da almadan, yada kapora vermeden satmayın, son 4 yılda gördüğüm bu fiyatlar durmayacak maalesef

Bu arada bence de civic, puma vb bu paraları etmez ama piyasayı benim gibi düşünenler belirlemiyor ben almazsam sıradaki alıyor keşke bugün itibari ile tüm arabalar yarı yarıya ucuzlasa keşke elimdeki arabalar yarı fiyatına düşse ben de gidip 600 e audiye versem ama maalesef hayal bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmb -- 25 Haziran 2022; 10:44:10 >

• C3 aircross 1.2 otomatik feel sıfır 581 bin.

10 gün içinde teslim. Fiyat sabit.

Araç arayan varsa yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frat_ak -- 25 Haziran 2022; 10:54:33 >
  • İnsanlar albea,palio egea binip sportage 2022 ye laf ediyor........

arkadaşlar Türkiye'ye hoşgeldiniz.

• Suzuki bayilerini tek tek aradım.Sonuç: İlk sevkiyatta her bayiye 2şer adet başlangıç paket S Cross gönderilmiş.Hepsi satılmış.Bir sonraki sevkiyat Ağustos öngörülüyor.Bir kısmı kapora ile sıraya yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ftrhüseyin -- 25 Haziran 2022; 11:19:40 >
  • H.B.V kullanıcısına yanıt

Hala daha bayide araç bulamayacağımıza eminim.

• 
Sayfa: önceki 87228723872487258726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.