Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1600. sayfa)

5 sn
288.866
Cevap
4.622
Favori
47.007.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReisülKüttap

Megane 1.303 Otomatik touch benzin 155
    Megane 1.303 manuel benzin joy 117
    kadjar 1.5 dci manuel touch 172
    kadjar 1.5 dci otomatik touch 194 müthiş bir indirim olduğunu söylediler fiyatlar super
    faiz indi honda elegance lpg daha üretilecek bıdı bıdı 163

şimdi şu piyasada sıfır önereceğiniz 150 bine ne var arkadaşlar
    http://mazda.inallar.com.tr/fiyat-listesi/15/1

1.0tsi manuel midline plus golf 125bin tl civari

Bulabilirsen dizel otomatik 308, leon 140-150bin tl bandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Hocam böyle bir mantık olamaz az satmayı istemek gibi:-)

Zaten çok satamayacaklarını bildikleri için ancak böyle atıp tutabilirler.
    Böyle ultra lüks spor otomobil olsa dediğiniz mantık düşük de olsa olabilir elle üretilenlerde vb.

Peugeot bu bildiğimiz pejo.

Ds 7 mesela mükemmel bir SUV ama o fiyatlara satamıyorlar ikinci el tamamen ölü.
    Ds bayisi 2. El araba satmak İçin 1 gün arabayı denemem için tahsis etmeyi teklif etti. Varın siz düşünün durumu.

Passatla aynı fiyata Peugeot satarsan Türk insanı passat alır bu kadar net. Herkes de bunu biliyor.
    Passatla aynı fiyata araba satmaya çalışırsan sonuç kesin fiyasko.
    Bir kere hiç arabadan anlamayan annem teyzem vb arabaya gram ilgilisi olmayan insanlar passat ismini biliyorsa iş bitmiştir

Meraklısına satabildikleri kadar satacaklar olacak olan o.

Ben peugeotu severim ama Türk insanı sevmedi sevmesi de pek mümkün gözükmüyor.
    3008 de suv dizel otomatik vag grubu muadili az olduğu+tipi de yakışıklı olduğu İçin çok sattı
    ama Tiguan dizel otomatik aynı fiyata verse kaç kişi Peugeot alır ? Yoldan 100 kişi çevir 90 vw der.
    Dsgnin potansiyel problemlerine rağmen ona rağmen buna rağmen.
    Az satma iştahı karlılık ile açıklanır Hocam. Firma daha karlı modelleri ithal etmek ister. Belki 301,308 veya 3008 çok daha karlı durumdadır. Tamamen Fransa'nın verdiği fiyatlarla doğru orantılı değişir.

Az muadili var dediğiniz 2 vag markasında da dizel+otm seçeneği var. Ne kadar daha olmalıydı ?

Pejo işte dediğiniz firma 7 serisi modelleriyle ayağına sıkmış bir firma. Tarihi ve güncel modelleri başarılarla dolu.

3008 için yakışıklı o sebeple satıyor yazmışsınız aynı şey 508 için de geçerli...

• Saçma işte 508 de gtline ile allure arasında baya fark var.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Allure ile gt line ne alaka onlar donanım paket değil r line donanım değil paket yukarıdaki mesajında r line demişsin sonra donanımları yazmışsın bussines ile elegance karşılaştırın r line olmazsa passat 286 bine alınır 508 gt line ile aynı fiyat oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 9 Kasım 2019; 13:12:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 t astra sedan 113.000 tl,

1.0 tsi seat ibiza veya skoda fabialar var, aynı paralara zannedersem..

sizce hangisi daha mantıklı olur dostlar? kusura bakmayın 508 muhabbetinin arasında biraz fakir karışım oldu ama idare edin :)
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Astranın yakıtı yüksek geldi bana açıkçası. Bende 1.o trendline poloya niyetlendim gibi n11.com dan denk getirebilirsem.92 bin . Bayide kaç lira sormak lazım

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Mazda liste fiyatlarında indirim yaparmı genelde. Hiç görüşmedim daha önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Hocam 99bib krediyi nasıl aldılar acaba. Ben gittim bana 50 bin kredi verilebildiği söylendi.

Alıntıları Göster
    Hocam aylık gelire göredir muhtemelen iki bordro istemişler zaten(karı-koca) öğretmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Pejo işte dediğim ifade Türkiye için geçerli.

3008 i dizel otomatik kombinasyonu geldiği zaman üzecek tek araç tiguandı onu da getirmediler ısrarla sebebini bilemiyorum. Vag grubunun Audi hariç diğer markaları vw ile karşılaştırılamaz.

Pejoyu severim hatta 9 ay 308 kullandım dizel otomatik allure güzel bir araçtı.

Şöyle örnekler vereyim mesela 307 peugeotun efsane modellerinden çok sattı ama şuan mesela 2004-2005 modellerine bir bakın fiyatları ne civarda 30-40bin TL (geçen bir tanıdık hatasız az kullanılmış 2004 model dizel 307 yi 33 bin TL’ye aldı oradan şahit oldum) bandında
    2004 model vw golflere bakın minimum %30 fiyat farkı vardır arada ( kabaca baktım 40-50 bin tl yazmışlar sarı siteye)
    insanlar alırken büyük bir keyifle sağlam araba ömürlük araba gibi ifadelerle alır

Aynı örneği pejo 407 için de verebiliriz ilk çıktığında tipi çok beğenildi insanlar çok iştahla aldılar
    Şimdi aynı model passatlarla karşılaştırdığınızda inanılmaz farklar olur arada

Bunları sağlayan en büyük faktörlerden birisi firmanın kararlı duruşunun olmayışı müşterisini koruyamaması
    Mesela bir önceki kasa 508 ile şimdiki 508 tamamen farklı
    Aynı örneği bir önceki 3008 ile yeni 3008
    Bir önceki 5008 ile yeni 5008 arasında da verebiliriz
    Peugeot firması müşterisini modelini korumuyor

Vw modelini korur mesela
    kasalar arasında inanılmaz tip değişimleri genelde yapmaz benim gördüğüm eski tiguan ve yeni tiguan arasında çok fark vardı onun harici başka bir araçta görmedim muhtemelen eski tiguanın bir türlü beğenilmediği ve rakiplerinin gerisinde kaldığı içindi

Peugeot a bildiğiniz pejo dememin sebepleri bunlar hocam bu değişmez bütün modellerinde geçerli olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Songoymatlı

Astranın yakıtı yüksek geldi bana açıkçası. Bende 1.o trendline poloya niyetlendim gibi n11.com dan denk getirebilirsem.92 bin . Bayide kaç lira sormak lazım
    n11 kampanyasındaki araçlar çok boş hem de manuel. ikinci elleri de uygun fiyata bulunabiliyor aslında.

poloyla, ibiza & fabia arasında değerlerde bir değişiklik var sanki. incelediğimde 1.0 tsi dsg şanzımanla, 95 hp polo, 115 ibiza ve fabia. Neden öyle, hangisi daha iyi olur bilmiyorum.

bu arada bayiye sorduğumda vw de araç yok her zamanki gibi.

otomatik araç olarak baktıklarım, citroen c3, pejo 208, ibiza, fabia ve astra.. hepsinin fiyatı birbirine yakın ama astra yakıt ve vergi olarak çok iyi durmuyor. bir de j kasa, eski.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_dikici

Mazda liste fiyatlarında indirim yaparmı genelde. Hiç görüşmedim daha önce
    arayayım bakayım ben bi ya, merak ettim. mazda eskiden satılmayan araba, elde kalır derlerdi. fava aldığım araçlar teker teker gidiyor. 1 tane düzgün kalmadı ikince elde.

edit: aradım, görevli diyor ki elimizde veya herhangi bir bayide manuel araç yok. o 124.000 TLye olan araca 140.000 tl de verseniz yok, türkiyeye gelmiyor.

en uygun olarak 2 tane araç var, 1.cisi mazda 3 p.s. modeli, dizel otomatik 176.000 tl,

2.cisi de cx3 , dizel otomatik 165.000 tl .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şagop -- 9 Kasım 2019; 14:55:44 >
    İzmir bayisi 112 dedi telde arayın bı, pazarlıkla biraz daha düşer belki , aydın da aynı bayi sahibinin. Araç yok gelecek yalnız 25 Kasım gibi Opel için

O zaman gececen o isi :) ikisinin de o fiyata alternatifi var

Astra sedan, ibiza ve fabiayi detayli biliyorum. Fabiayi direkt ele zaten hocam.

Astra sedan bizde var. Lpg ye uyumlu turbo benzin motor ve tam otomatik sanzimanla piyasa icin emsalsiz bence. Yakit 9-10lt.leri gorur. Ancak donanimi cok az. Bizdeki sport elegance full paket.

İbiza son platformla oldukca buyudu, konforu beni en cok sasirtan kismi oldu. Tsi dsg yakit yonunden oldukca ekonomik ve keyifli. Donanim tatmin edici

Ben ibizayi da astrayi da oneririm, onemli olan senin ihtiyacin. Ben astrayi secerdim. İbiza yeterli diyorsan buyuk araca gerek yok. İbiza icin garanti uzattirmayi unutmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 9 Kasım 2019; 15:14:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

İzmir bayisi 112 dedi telde arayın bı, pazarlıkla biraz daha düşer belki , aydın da aynı bayi sahibinin. Araç yok gelecek yalnız 25 Kasım gibi Opel için
    teşekkür ederim hocam, burda da daha pazarlık yapmamıştık belki düşerler.
  • discrepancy kullanıcısına yanıt
    dosya masrafı standart binde beş

kasko zorunlu değil

kredi koruma hayat sigortası zorunlu o da kişiden kişiye değişiyor.
  • İlgilenen olursa

Koleos 19 inch jant cam tavan falan filan 250k.

2018 araçlar. Türkiye'ye artık gelmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Astra sedan, ibiza ve fabiayi detayli biliyorum. Fabiayi direkt ele zaten hocam.

Astra sedan bizde var. Lpg ye uyumlu turbo benzin motor ve tam otomatik sanzimanla piyasa icin emsalsiz bence. Yakit 9-10lt.leri gorur. Ancak donanimi cok az. Bizdeki sport elegance full paket.

İbiza son platformla oldukca buyudu, konforu beni en cok sasirtan kismi oldu. Tsi dsg yakit yonunden oldukca ekonomik ve keyifli. Donanim tatmin edici

Ben ibizayi da astrayi da oneririm, onemli olan senin ihtiyacin. Ben astrayi secerdim. İbiza yeterli diyorsan buyuk araca gerek yok. İbiza icin garanti uzattirmayi unutmayin.
    fabia'yı direkt eliyorum üstat o zaman.

astra alırsam lpg taktırmak gerekebilir, bir de j kasa olması yüzünden çok sıcak bakmıyorum, bir de biraz fazla uzun. Ama harika bir motor var.

ibiza ise, hem 115 hp olması, hem de lpg ye çok gerek olmaması yüzünden tercih edilebilir gibi. bir de ibiza dolu paket gibi.

aslında citroen c3 ve pejo 208 de baktım yine aynı paralara, cam tavanlı falan araca 107 lira dediler. hepsinin içinden tercih edecek olsanız, 2.elde değer kaybını da hesap edersek, hangisi daha iyi olur?

• A3 sportback 1.5 fiyatı alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

İlgilenen olursa

Koleos 19 inch jant cam tavan falan filan 250k.

2018 araçlar. Türkiye'ye artık gelmeyecek.
    Hocam bunun liste fiyatı 245 ti sonra o listeyi kaldırdılar. Daha da düşüpe verirler belki.

• 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.