Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ReNeS55 , :ArHaus: , ssemiih , Transporter67 , ghost42 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 42 Misafir (6 Mobil) - 38 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.043.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: werrol

Hocam bunun liste fiyatı 245 ti sonra o listeyi kaldırdılar. Daha da düşüpe verirler belki.

Alıntıları Göster
    Pek bir araç yok Türkiye'de. 250k olanlarda ekstralar var. Belki verirler. Kredi kampanyası cart curt yok.

Performans namına hiçbir şey yok. Ama konforlu heybetli donanımlı araçlar.

Uzun süre kullanacağım diyenler düşünebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 9 Kasım 2019; 16:2:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Şimdi bayiden Çıktım , dediğiniz gibi araç yok dendi , polo trendline için 3 kişi varmış kapora veren ve 95 bin civarı fiyat verdi 😀

• Honda crv 260k elegance. 2019 araç.

Açıkça hayal kırıklığıydı. Beğenmedim. 3008 falan çok daha mantıklı.

• Songoymatlı kullanıcısına yanıt
    İkinci eli sıfırıyla aynı bu arada hatta dod bile sıfırıyla aynı fiyata satıyor , Benin için manuel olması sıkıntı değil , hatta daha çok manuel tercih ediyorum, bunda ekstra trafik sigortasını hediye ediyor n11

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Honda crv 260k elegance. 2019 araç.

Açıkça hayal kırıklığıydı. Beğenmedim. 3008 falan çok daha mantıklı.
    0 faiz kampanyası var mı hocam? executive ne kadar? sert pazarlık yaptınızmı öylesine alınan fiyatmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metburn

0 faiz kampanyası var mı hocam? executive ne kadar? sert pazarlık yaptınızmı öylesine alınan fiyatmıdır?

Alıntıları Göster
    Öylesine alındı. Sıfır faiz falan yok. Nakit kredili arasında fark yok o da ayrı bir saçmalık.

Yalnız araç cidden mantıksız.

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Hurda bayiden fiyat mı bu acaba?
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    208 artik bitti hocam. Yeni kasasi cikti. C3 daha tercih edilesi. 1.2turbo + eat6 guzel kombinasyon. İbiza c3 ten bi tik buyuk ama malzeme kalitesi daha dusuk. İkisini de surmeni oneririm. Hatta kia rioyu da ekleyin. Keske bi kac hafta once alsaydin, polo verdiler bu fiyata. Doluydu ustelik

• Ankara Honda bora Civic 1.5 turbo makyajlı elegance 165 bin renk beyaz. Civic hatchback sordum makyajlı kasa ay sonunda gelecek lansman yapacağız dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: enosar50

Ankara Honda bora Civic 1.5 turbo makyajlı elegance 165 bin renk beyaz. Civic hatchback sordum makyajlı kasa ay sonunda gelecek lansman yapacağız dediler.
    1.5 turbo makyajlı elegance araç manuel mi cvt mi Hocam.
  • Opel astra sedan manuel ve Citroën C3 için fiyat alan var mı

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    ÜStat servisinizde garantili lpg takılması söz konusumu astra ya. Mümkünse fiyatı konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
  • Songoymatlı kullanıcısına yanıt
    İyi günler hangi il hangi bayi acaba?

• 70 bin tl nakit gerisi kredi şeklinde bir araç almak var aklımda. 2019 civic dream boş paket mantıklı olur mu ? Manuel vitesini çok sevdim vites kolunun ufak ve aralarının kısa oluşu pozisyonu fln hoşuma gitti genişte bir araç. Üstüne 50-60 bin faiz kampanyasından çekip ödemeyi düşünüyorum.
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    İyi günler , Samsun özöndü gittiğim bayi

• Passat 1.6 Tdi dsg elegance fiyatları ne durumda acaba ?

• TuNcİx T kullanıcısına yanıt
    R line ile 298.000 ₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakarya otokur bayi mi? Geçen haftadan beri bekliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatchback makyajlanıcak mıydı ? Ne gibi farklılıklar olucak bilgin var mı hocam fiyatları ne olucak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Civil War

70 bin tl nakit gerisi kredi şeklinde bir araç almak var aklımda. 2019 civic dream boş paket mantıklı olur mu ? Manuel vitesini çok sevdim vites kolunun ufak ve aralarının kısa oluşu pozisyonu fln hoşuma gitti genişte bir araç. Üstüne 50-60 bin faiz kampanyasından çekip ödemeyi düşünüyorum.
    işimi görür çok donanım istemem,6 yılda garantisi var zaten dersen olur,neden olmasın
  • 
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.