Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akguler Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 63 Misafir (5 Mobil) - 58 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman opsiyonsuz business 198-199 civarı bir fiyat olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 ateca dizel otomatik için fiyat alan oldu mu arkadaşlar hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: uma350

2019 ateca dizel otomatik için fiyat alan oldu mu arkadaşlar hiç ?
    Geçen hafta Sakarya’da
    Exellence 1.6 Dizel otomatik
    Cam tavansız 200bin TL
    Cam tavanlı 209bin TL

Fiyat aldım, ÖTV teşviki zamanı 2018 model cam tavanlı araç için 167bin teklif almıştım aynı bayiden
    Müşteri temsilcisi
    Hatta Haziran sonuna kadar aynı aracı 170bin TL den sattıklarını belirtti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

karoq için fiyat teklifi alan oldu mu?
    tdi dsg style için 197 civarı (hurda onlardan) fiyat veriyor bayiler.
    sizce mantıklı mı?
  • Az önce gördüm 1.5 TSI fiyatına 1.6 TDI DSG Business Passat. İhtiyacı olan değerlendirebilir. 207.000 Tl
    SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Cam tavan ve app connectle 207ydi 200 altı olacaktır.

• Arkadaşlar;
    Yeni passat business 1.5 tsi dsg +app connect 191000
    Yeni passat business 1.6 tdi dsg +app connect 209000

Hurdalar bayiiden ,%50 ötv ye getirmişler arabaları.

• merhabalar.
    vw hurda indirimi kampanyasi hakkinda ne dusunuyorsunuz.
    1 litre tsi 6 ileri duz vitesli model icin 115bin lira kampanya yapilmis.dogus ta ayrica 12 ay sifir faiz 50 bin lira kredi cikartiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Araç 2017 model ama sıfır plaka takılmış ama bakım vs görmemiş araç
    Bakalım kararsızım comfort dizel otomatik vardı yeni sattım 40 bindeydi bi gaza geldim sattım ama alacak araba yok
    passat tdi dsg comfort aracınızı satıp tekrar passat tdi dsg imp. almak istiyorusunuz? nakit ihtiyacı yoksa araçta bir sıkıntı mı var dı?
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    Satış patlaması yapacaklar Opsiyonlu araç var mı bilgisi olan var mı? Cam tavan app hariç.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

merhabalar.
    vw hurda indirimi kampanyasi hakkinda ne dusunuyorsunuz.
    1 litre tsi 6 ileri duz vitesli model icin 115bin lira kampanya yapilmis.dogus ta ayrica 12 ay sifir faiz 50 bin lira kredi cikartiyor.
    hocam, bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz model (1.0 TSI 115 PS midline plus) özel kampanyalı fiyatta. bu model için 50bin 12 ay sıfır faiz kampanyası geçerli değil. diğer modeller için geçerli.
    Onun dışında hurda bayiden ve 50bin 12 ay sıfır faizle 1.6 TDI DSG comfortline GOLF'ü 160bine bırakıyorlardı geçen ay.
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Hiç bişey yokdu satıp 5.20 yada ev alırım diyodum ama gözum kampanyalı passata kaydı yine😀

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Araç girişleri yeni başlamış ay içinde sormak lazım.Ben de katlanır ayna ve geri görüş bekliyorum.Opsiyonlar benzinli de ötv yi de değiştirmez.Benzin li için kaporamı gönderdim

• ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    değiştiriyor hocam şimdi sordum. dizel opsiyonlu 241bin benzinli 235 civarı dediler tabi benzinli araç yok net fiyat değil.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    ÖTV değiştikten sonra opsiyonun anlamı yok.Çok kasmamak lazım.Dizel bu konuda daha şanssız.
  • Fotoları var ama gidip bayide inceleyenler passat için ne diyor çok fark var mı eskisine göre? Güvenlik donanımları hepsinde standart olması güzel olmuş.
  • 70 binden başlayan fiyatlarla clio renolarda tabi hutda teşvikiyle diye haber vardı dün radyoda. liste fiyatı 92 bin lira clio başlangıç paket. hurda araç 4 bin liraya bulunuyor görünüyor nette, alım satım masrafları nedir bilmem ama fiyat alınca hurda ile birlikte 78 bin demişler, hurdadan kar ediyor adamlar bi de
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Aynen audi 0 alındıysa mutlaka yetkili servisten şaşmamak lazım 2. el alınacaksa da periyodik bakımlar yetkili servisinde yapıldı mı kontrolü yapılıp şayet yetkili servis bakımlıysa iyi niyet garantisi devam edeceğinden rahatlıkla alınır sorun yok parça ücretini Audi Almanya karşılıyor sadece değişim işçilik ücretini ödüyorsunuz bir çok tanıdığım bu şekilde yararlandı dsg konforu için değer açıkçası
  • FIRSAT ARAÇLARI

opel Mokka X 1.6 136hp Dizel AT 120YR 165,000 tl (gümüş gri sunrooflu ) (beyaz kış paketli)

Opel Astra HB 1.4 150hp Benzin AT Dynamic 140,000 tl

45,000 tl 15 ay 0.99 faiz oranıyla verebiliyoruz.

irtibat : 05495231012

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opel Arden Otomotiv -- 6 Eylül 2019; 12:10:22 >

• Passat elegance fiyatı alan varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.