Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1290. sayfa)

5 sn
291.492
Cevap
4.666
Favori
47.398.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Strwind

İstanbul-Avek, Ankara-Doğuş sordum yokmuş 1.0 hb.
    Dizeli için 178 dediler telefonda. 0 faizle veriyorlarmış.
    Gerçekten çok da fazla olmayan arabaya kampanya yapmışlar görünen o ki :). Baktığında az satan bir model değil 1.0 neden stoktan çekmedilerse artık.
    1.0 araç yok. vag grubundaki a3 leon arona karoq vs hiç birinde yok. Bayilerde sadece dizel var başka da getirmeyi planlamıyorlar. Eğer 1.0 tsi bulan varsa baya şanslı. Üstte bahsettikleri gibi avrupada amerikada yasaklanan dizelleri türkiyeye getirip bize kakalamaya çalışıyorlar .
  • Strwind S kullanıcısına yanıt
    Hocam doğuş taktiği benim de başıma gelmişti bu kampanyayla müşteri çekiyor ancak gidiyorsunuz araba yok bu parti hepsi satıldı gelecek ay kur düşerse daha ucuz bile alabilirsiniz 1500 lira kapora verin bekleyin araba geldiğinde almazsanız paranızı iade ederiz denir beklersiniz araba bulununca 158 değil karşınıza 165 166 lira olarak fiyat gelir kur kampanyası vardı 10 kuruş revize oldu vs denerek siz de zaten 1 ay araba beklemişsiniz artık neyse ya 158 değil 166 olsun napim der alırsınız bu taktik herkese tutmasa da audi kampanyalı araçlarda hep yaşanan bir senaryo bir satış taktiği maalesef ama tutuyor da
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    hangi bayiden aldınız?
    corollanın en bosu bile diğerlerinin boşuna göre daha dolu.
    bu fiyatla birlikte mantıklı gelmeye başladı
  • evet hocam bende dream manuel var, şirketten bir arkadaşım için vision manuel bakıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purchss

hangi bayiden aldınız?
    corollanın en bosu bile diğerlerinin boşuna göre daha dolu.
    bu fiyatla birlikte mantıklı gelmeye başladı
    Sandıkçı 106.000 tl verdi

Kar Plaza 106.500 tl verdi

aradaki fark için Sakaryaya gidip gelmeye değer mi bilemedim. Diğer bayilerledende teklif alacağım, daha uygun fiyat bulursam size dönüş yaparım.
  • YuSuFBuLDu kullanıcısına yanıt
    1.5 tsi business için 209.000 1.6 tdi için ise 249.000 fiyat aldım. Hangisi doğru acaba?
  • Alonj kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nereden aldınız acaba?
  • Yeni passat standart donanıma araç oluşturucu dan bakabilirsiniz. Business eski comf. aynısı sadece led far eklemiş.
  • Alonj kullanıcısına yanıt
    1.5tsi cam tavan business beyaz renk 207.800 fiyat aldım. Doğuş esenyurt
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Balıkesir yağcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam bursa akkoyounlu da bu fiyatları verdi

vision 106.000 metalik renk farkı dahil
    dream 130.000 meetalik renk farkı dahil

visiona su anlık sis farı takılamıyormuş. o yüzden dream olsa daha iyi olacak ama ötv olayı yüzüden fiyat farkı cok.
  • maximum 80-90 k bütçeyle sıfır araba alınır mı ? ikinci eldede fiyatlar aşırı uçmuş,toyota auris 2012 manuel-dizeli değiştirmek istiyoruz.

Peugout 308-citroen c4 vs arabalarda 2.elde fiyatlar düşermi ?

tercihen;dizel-otomatik vites
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Valla fiyat çok uygun orta paket ise hemen pazarlık atalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam bursa akkoyounlu da bu fiyatları verdi

vision 106.000 metalik renk farkı dahil
    dream 130.000 meetalik renk farkı dahil

visiona su anlık sis farı takılamıyormuş. o yüzden dream olsa daha iyi olacak ama ötv olayı yüzüden fiyat farkı cok.
    Hocam sis farı takım için 1.500 tl fiyat aldım, sis farı üstündeki krom görünümlü çıta takımı içinde 800 tl fiyat aldım.

16 jant ve lastik alıp dışardan dream donanıma çevirmeyi planlıyoruz.

İçten dream'e çevirmek imkansız maalesef en azından dıştan dream gibi dursun.
  • Arkadaşlar henuz 50 kmde 2018 suberb style buldum galeride ama bakım süresi 6 ay geçmiş tırla gelmiş galeriye
    Sıkıntı olurmu
    Başına gelen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrvolkan -- 5 Eylül 2019; 12:50:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bana sis satmıyoruz suanlık dediler.

bana da dreamle karşılaştırınca vision çok boş geldi ya. biraz zorlayıp dreame mi girsem diyorum ama diğer 2 opsiyon da var.

seat style dizel dsg 136 bin tl (kasa değişecek handikap tabii)
    egea hb 1.3 mirror 125 bin tl

belki dream parasına civic elegance tüpsüz de alınabilir.
  • quote:

bana sis satmıyoruz suanlık dediler.

bana da dreamle karşılaştırınca vision çok boş geldi ya. biraz zorlayıp dreame mi girsem diyorum ama diğer 2 opsiyon da var.

seat style dizel dsg 136 bin tl (kasa değişecek handikap tabii)
    egea hb 1.3 mirror 125 bin tl

belki dream parasına civic elegance tüpsüz de alınabilir.
    Ben kendim Dream sahibiyim ve kesinlikle dediğiniz gibi vision'a göre çok çok dolu bir araç

Ben temmuz ayında satın aldığımda Vision 98bin tl, dream 117 bin tl idi. Bende 19bin tl fark verip dream almıştım, fakat şu andaki fiyat farkı 25bin tl'yi bulmuş.

Vision'u arkadaşım için bakıyoruz benim araca bayıldı fakat 130'a çıkamadığı için dream alamıyor. Sizinde dediğiniz gibi sis farı satmıyorlar, ben kendi aracıma yedek parça alıyor gibi alacağım.

Son olarak Leon kasa değişeceği için sıkıntı ayrıca DSG tam bir saatli bomba.

Egea zaten gerçek C segmenti Corolla'nın rakibi olamaz.

Civic Elegance kaç para bilemiyorum ama birebir aynı para ise Corolla yerine tercih edilebilir. Corolla'ya nazaran koltuk ısıtma ve sunroof avantajı var.

130'lu rakamlara çıkarsanız nacizane Corolla Dream ya da Civic Elegance öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 5 Eylül 2019; 13:9:35 >

haklısınız hocam dream olmadıktan sonra pek albenisi kalmıyor aracın benim için.

bugün civic elegance fiyatı da alacağım karşılaştırma yapabilmek için. üstelik hondada 50 bin 0 faiz kampanyası da var sanırım.
    toyota 1.39 dedi kendi finans hizmetleri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

1.5tsi cam tavan business beyaz renk 207.800 fiyat aldım. Doğuş esenyurt
    dsg mi bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corrolla için şahsen flame x-pack alt seviye olmalı diye düşünüyorum eğer vision almayacaksanız. Adaptif hız sabitleyici vs. gibi özellikler bu pakette başlıyor. 145 bin civarı bulabilirseniz şuan en uygun fiyat o sanırım bu model için. Sıfır alayım bineyim bi 15 sene diyenler için bence aradaki fark verilebilir. Bir defa alıyorsunuz sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.