Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konunun başlığını okudunuz mu ? İkinci el araç yeri mi yazıyor ?
  • mmoli2001 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.Yanlış anlamayın ama neden satıyorsunuz aracı daha henüz kullanmadan?içinize sinmeyen bir durum mu oldu?
  • 75 bin liraya kadar 2017 model hb arac tavsiyeleriniz neler olur? aracın spor gorunume sahip olmasi ve yakit masrtafinin az olmasi onemli. 2017 model arac icin beklemek gerekir mi bir de onu merak ediyorum. (fiyat acisindan avantajli mi yilbasindan once almak)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır araç teklifleri paylaşımı yapalım.

Konuyu gereksiz şişirmeyin...

• Denizli Peugeot Bayisinden Dizel Otomatik 308
    active 80.400
    style 81.400
    allure 87000 opsiyonsuz beyaz renkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Spirit

75 bin liraya kadar 2017 model hb arac tavsiyeleriniz neler olur? aracın spor gorunume sahip olmasi ve yakit masrtafinin az olmasi onemli. 2017 model arac icin beklemek gerekir mi bir de onu merak ediyorum. (fiyat acisindan avantajli mi yilbasindan once almak)

benim şahsi tavsiyem seat leon 1.2 dsg benzinli olur.hakkınızda hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Merhaba örneğin jetta burda ötv kdv ile 64 bin tl 1.2 tsi manuel gidip almanyadan sıfır jetta alsam kdv ötv ile burdaki aynı fiyata mı gelir maksat hem geziyim hem araba alayım mantığı ?

ülkeye nasıl girdireceksiniz gümrükte vs de nasıl işlemleri halledeceksiniz

ötv ve kdv çıkar belki daha fazlaya gelir aracınız
  • Buraya 109 deyip malum yere 110 yazmış bir de. Zaten dev kar koymuş üstüne hala tırtıklama peşinde. Sırf bu tarz insanlarla uğraşmamak için bayiden sıfır araç aldım borç harç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endüstri_şef

Denizli Peugeot Bayisinden Dizel Otomatik 308
    active 80.400
    style 81.400

Style 78.900 Ankara ABC.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Spirit

75 bin liraya kadar 2017 model hb arac tavsiyeleriniz neler olur? aracın spor gorunume sahip olmasi ve yakit masrtafinin az olmasi onemli. 2017 model arac icin beklemek gerekir mi bir de onu merak ediyorum. (fiyat acisindan avantajli mi yilbasindan once almak)

aracin 2017 model olması için 2017 takvim yılı içinde üretilmiş olması gerekir. Genellikle 2017 modeller şubat mart ayı gibi ülkemize gelir. Imkanınız varsa beklemeden alın.

• fictionpulp F kullanıcısına yanıt
    Yazmanız var da okumanız yok herhalde :)
    Başlığı birine sesli şekilde okutur musunuz :)

İkinci elciler türedi bir de konuda...
  • BURSA inallar bayisinde 1.6 exlusive c-ellyse 55.900 lira. ötv den önce 1000 tl daha ucuzdu. 53.xxx liralara alınabilir. liste fiyatı 75.900
  • Güzel finansal destek lazım bankalar 50 bın ustune yuzde 50 dıyor lehn 50 bının altında araba mı kaldı hahahahah :D Faizler dustu bıraz 2 ay once 1,35 ıdı sımdı 1,09 felan ama yuzde 50 yuzde 70 nihai fiyatına kredi cıkmaktadır ne demek ya :D zaten adamlar 30 bın sıfır faızle kampanya yapıyolar yada 20 bın ne anladım o zaman ben kredı cekmekten 40 50 bın cekecez kı bırseye benzesın. Konuyu takıp edıyorum ama masAllah arkadaslar 110 bınden asagı arabalara bakmıyor herkes o cıvarda fıyat alıyor hakıkatten bu kadar para verebılıyomusunuz bu arabalara :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratKocabey

BURSA inallar bayisinde 1.6 exlusive c-ellyse 55.900 lira. ötv den önce 1000 tl daha ucuzdu. 53.xxx liralara alınabilir. liste fiyatı 75.900

Su aracları da cozemedım gıttı sahıbınden de 70 bınlık arabayı 45 e satan var ya filo indiriminden mı alıyorlar bu kadar ucuza satıyolar bır garip fiyatlar birde 70 kusure lıste fıyatı koyup 50 kusure satmak nasıl bır mantık.Bilgi için teşekkürler.
  • Yine de öyle düşünmek istemedim.
  • Bu günler yine iyi günlerimiz. Elinde ki parayla araba alabilenler alsın ama krediyle araba almak 2017 de büyük risk. Son cetrek kuculme devam edecek 2008 den bile büyük kriz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: endüstri_şef

Denizli Peugeot Bayisinden Dizel Otomatik 308
    active 80.400
    style 81.400

Style 78.900 Ankara ABC.

Benzinli otomatik olanların fiyatını biliyor musunuz? 1.2 Allure otomatik güncel fiyatı merak ediyorum

• ElcaseJaws kullanıcısına yanıt
    haklısın üstad. durum şu zannedersem sene başı filo için alınan araçlarda genellikle boş ve orta paketler satılmış full ü kalmış ellerinde. hatta bunu sordum boş paket almak istesem 58 bin orta paket almak istesem 6x.xxx lı fiyatlardı yanlış hatırlamıyorsam. full araç boş paketten daha ucuza geliyor durumu var. arabadan çok şey bekleyen birisi değilim ama biraz cezbedebilseydi takaslayacaktım ekim ayında.
  • lapry kullanıcısına yanıt
    Clio ile kıyaslayınca çok deyil piyasa bu şekilde ucuz araba yok yılbaşından sonra fiyat artacak zaten bu fiyatbile uygun kalır zamlardan sonra...

• Yeni Citroen C3 64.900TL yazmış Vasitam.com'da Citoren avcar

Link:http://www.vasitam.com/yeni-c3-en-uygun-fiyatlarla-0-km-sehir-ici-4-3-litre-yakit+810.html
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.