Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vw canlı destek üzerinden istediğiniz aracı söylüyorsunuz hangi bayide araç var, hangisine gelecek bilgisini veriyorlar. Biz sorduk aldığımız bilgiye göre de arayıp aracı aldık. Son rakam bu deyip bir kuruş inmedikleri gibi, hediye de yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nkaradeniz kullanıcısına yanıt
    Kaç gündür görüşemiyordum. 3 tane bayii adı verdi. Arayıp soralım bakalım

Teşekkürler
  • bir arkadaşın yukarıda söylediği gibi 2016 model araçlar en erken şubat ortası gelecektir. tabi fiyatları da yukarı yönlü olur.

vw aralık ayında rekor satış yaptı. dizel jetta olmamasına rağmen diğer modeller ile yüklendiler.

1.4 excellence astra 72000tl kadar düştü. ancak bulmak zor.
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. aracınızı iyi bir fiyata almışsınız.
    istanbuldaki bayiler nedense şu aralar Octavia fiyatı verirken yüksek rakamda fiyat veriyorlar.
    siz istanbuldaki hangi bayiden fiyat almıştınız ?

• Dostlar gunaydin, sabah canli destekten cam tavanli golf sordum... İstanbul ve antalya basaranda 1 er tane varmis.. 1.4 tsi highline cam tavan beyaz 83750 aldim.. 750 kapora yatirdim.. Ptesi odemeyi yapacagim bekledigim bi yerden para var gelmezse birine devrederim:))
    İlgilenenler icin antalyada kirmizi 18 jant 87500 diolar telde inmediler... Baskada TR de cam tavanli arac kalmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

Dostlar gunaydin, sabah canli destekten cam tavanli golf sordum... İstanbul ve antalya basaranda 1 er tane varmis.. 1.4 tsi highline cam tavan beyaz 83750 aldim.. 750 kapora yatirdim.. Ptesi odemeyi yapacagim bekledigim bi yerden para var gelmezse birine devrederim:))
    İlgilenenler icin antalyada kirmizi 18 jant 87500 diolar telde inmediler... Baskada TR de cam tavanli arac kalmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyma1972 -- 5 Ocak 2016; 11:46:21 >
  • Evet dostum eft

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Vw canlı destek üzerinden istediğiniz aracı söylüyorsunuz hangi bayide araç var, hangisine gelecek bilgisini veriyorlar. Biz sorduk aldığımız bilgiye göre de arayıp aracı aldık. Son rakam bu deyip bir kuruş inmedikleri gibi, hediye de yok :)

Canli destek tiyosu icin tsk ederim..

• Konu vw opelden başka pek birşey içermiyor. Kimse başka marka model almıyor sanırım.

• Vw arayan arkadaşlar bana bana mesaj atain ama ne olur ciddi alıcılar arasın bakayım hangi bayiinin stoklarında görünüyor
    Eğer benim elemanın olduğu bayide bulursak extra indirim de isteyebiliriz
    AMA GERCEKNALİCİLAR ARASİN LUTFEN
    Eğer Canlı destekten İstanbul Öz Ön Batısından araç bulursanız ERSİN BY var ona ulaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgbayraktar -- 5 Ocak 2016; 12:10:13 >
  • MERHABA ARKADAŞLAR BENİM BİR SORUM OLACAK SIFIR ARAÇ ALIRKEN ANLAŞILAN TUTARIN İÇİNDE TRAFİK SİGORTASI BULUNMUYOR MU BÜGÜN BAYİDEN ARADILAR TRAFİK SİGORTASINI YAPTIRMAMI SÖYLEDİLER BENDE ŞAŞRDIM DAHA ÖNCE SIFIR ARAÇ ALDIĞIM DA BAYİ KENDİ ÖDÜYORDU TRAFİK SİGORTASINI KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI.ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM.
  • Genelde icinde olmaz cunku trafik sigortalari artik pahalandi ve kisiye gore degisiyor eskiden 200 tl di onemsizdi..

• pashacc P kullanıcısına yanıt
    Normalde sizin ödemeniz lazım, ama ara sıra bayiler böyle ikramlarda bulunurlar... Olay bundan ibaret... Pazarlık yaparken baştan kesseydiniz iyi olurdu...
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    HAKLISINIZ BUNU DİKKATE ALMADIK AMA 2011 YILINDA SIFIR ARABA ALIRKEN BUNU BANA HİÇ SORMADILAR BEN DE BAYİ ÖDÜYOR DİYE ÜSTÜNDE DURMADIM İŞ BİZE PATLADI:) TEŞEKÜR EDERİM BİLGİNİZ İÇİN
  • Luuca L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, aslında konudan öğrendim ben de. Sohbet muhabbet derken kim nereden hangi aracı kaça aldı öğrenmek biraz zorlaştı, aslında sohbet yorum olmadan hangi araç kaça alındı yazılsa bilgiye ulaşmak biraz daha kolay olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

Konu vw opelden başka pek birşey içermiyor. Kimse başka marka model almıyor sanırım.

Aynen vw forumu gibi burası

• Volkswagenlere hiç sıcak değilim ama Beykoz Acarlar'da 5 tane düz vites dizel comfortline golf var. En ucuzu 74.150'ye, diğerleri de 2000'e kadar artılı. İlgilenenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 5 Ocak 2016; 17:07:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

Konu vw opelden başka pek birşey içermiyor. Kimse başka marka model almıyor sanırım.

Aynen vw forumu gibi burası

Yasiniz kac ? Kac paraniz var?

Kac tane araba incelediniz?

Herkes aptal birtek siz mi akillisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    ne bu siddet bu celal ?
    Bence arkadasla gayet guzel de bir elestiri yapmislar, ne alaka kac paraniz var , kac yasindasiniz vs ?
    Kendinizi kucuk dusurmussunuz.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.