Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdan birisi 2010 Focus Comfort 1.6 benzinli aracı 29 Bin tl ye almıştı..Bu fiyata eraların symbollerin,poloların satıldığını düşünürsek gayet süper muhteşem ve deli bi fıyat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Orijinalden alıntı: strify

2010 VW Golf 1.6 TDI 44.500

Adamlar 5 kuruş indirim yapmadılar ya.

Geçenlerde bir konu altında da konuşmuştuk bir arkadaş volkswagen indirim yapıyor demişti, ben de aksini iddia etmiştim.
    Var mı başka volkswagen alan ve aldığı fiyatı paylaşabilecek olan?

550 lira indirim aldık + tüm masraflar ( plaka vs )
  • quote:

öncelikle hayırlı olsun.

hangi motoru aldınız; 90 ps mi 105 ps mi?

sanırım donanım trendline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effendy75

quote:

öncelikle hayırlı olsun.

hangi motoru aldınız; 90 ps mi 105 ps mi?

sanırım donanım trendline.

Haddim olmadan cevap veriyorum fakat 105 ps trendline olması lazım bu fiyatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdcezir

Çok güzel fiyat, hayırlı olsun.

Metalik boya ve 6 cd değiştiricili Bolero farkıyla 57,5'a aldım 2 ay önce. Sizde aksesuar farkı dahil miydi o fiyata?
    Vermişiz parayı hayırlı olsun da daha kassam indirtebilir miydim merak ettim aslında.

Yoksa bayi yakında, her akşam iş çıkışı çay içip fiyat farkını kapatmaya çalışayım bari

Yalnız bu araç alındı ve satıldı :) Alacak arkadaşların bilgisi olsun diyerekten yazdım.

Alınan araç siyah renkli ve 6 cd değiştirici falan yoktu. Aracın standart özellikleri haricinde başka hiç bir hediye yoktu çaylar dışında

• 2007 de almıştık yazayım mı
  • 2005 model jeep cherokee 53.000 euro (3.000 euro indirim yaptilar)
    2004 model peugeot partner(24.000)tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 Model opel astra classic 3 dizel aldim temmuz ayinda 36500+ Konfor paketli. hediye olarak da trafik seti ve paspas verdiler de ben onları hediyeden saymıyorum ALLAH kaza bela vermesin
  • 2010 opel insignia

alınan hediye: hava
  • Kendime özel Siparis ettim araci

2010 Model Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI 140HP 6-Vites DSG Sanziman,
    Renk: Izlanda Grisi, Sedef Boya
    Ic Renk: Alcantara Deri Spor Koltuklar Siyah/Siyah/Siyah

Eklettirdiyim Opsiyonlar;
    - Bi Xenon Farlar
    - Bussines Paketi, icerigi Highline icin = DWA Alarm Sistemi ve bir kac kücük ekstra daha
    - "LeMans" 17" Inch Jantlar
    - Sporpaketi, Icerigi = Sporsüspansiyonlar 15mm alcaltilmis Kasa ve Arka Camlar 65% Karartilmis
    - Radyo Navigasyon Sistemi
    - "Premium" Telefon Sistemi
    - Park Asistani "ParkAssist" (Kendi Kendine Park eden sistem), Parkpilot ön ve arka ve OPS Görsel Park Sistemli
    - Yan Aynalar Elektrikli Kapanmali, isitmali, ayarlamali ve Etraf Aydinlatmali
    - Teker Hava Kontrolü
    - Multifonksiyon Deri Direksyon
    - Arac Teslimati Paketi 1 = Volkswagen Wolfsburg Autostadt´tan Arac Teslimati, Autostadt´a maksimum 6 kisi ile girmek ücretsiz, Volkswagen Üretim Tesisini gezmek ve tüm Yemek ve Icmek Volkswagen´e aittir

Aracin Liste Fiyati + Teslim Alma Fiyati 42.069 €uro (Alman KDV´si dahil), siki pazarliktan sonra cok iyi indirim aldim ve 37.000 €uro yuvarlak hesab yaptik sonunda . Yani Liste Fiyatindan 5.000 €uro ucuza almis oluyorum.

Hediye olarak Arabayi aldigim yerden neler verdiler:
    - Kendi isteyime göre özel Plaka ve tüm Plaka Masraflari onlara ait
    - Yegene bir tane Volkswagen New Beetle Boby Car (80 €uro degerinde)
    - Arka Bagaj´a Orjinal Havuzu indirimli verdiler

(Türkiye´de Pas Pas hediye ediyorlar ama Almanya´da Pas Pas, Ilk Yardim Cantasi ve Reflektörlü ücgen seri donanimda saten )

Volkswagen Wolfsburg´da aldigim hediye (en büyük hediye´lerden ve Sürpriz oradaydi saten);
    - Enistenin araci ile gitmistik Wolfsburg´a (bana 470km uzaklikta, araci Mercedes C220 CDI ile), onun tüm Oto Park Masraflarini Volkswagen karsiladi
    - 50 €uroluk toplam alis veris ceki Autostadt´a
    - "Autostadt" Yazan Plakalik
    - Araci teslim alirken özel Hatira Fotograf, Cam Cercevesi ile birlikte (Resimde Ben ve Annem vardi)

Sanirim bu kadar yeter, fazlasini istemek büyük ayip olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: VW_Passat

Kendime özel Siparis ettim araci

2010 Model Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI 140HP 6-Vites DSG Sanziman,
    Renk: Izlanda Grisi, Sedef Boya
    Ic Renk: Alcantara Deri Spor Koltuklar Siyah/Siyah/Siyah

Eklettirdiyim Opsiyonlar;
    - Bi Xenon Farlar
    - Bussines Paketi, icerigi Highline icin = DWA Alarm Sistemi ve bir kac kücük ekstra daha
    - "LeMans" 17" Inch Jantlar
    - Sporpaketi, Icerigi = Sporsüspansiyonlar 15mm alcaltilmis Kasa ve Arka Camlar 65% Karartilmis
    - Radyo Navigasyon Sistemi
    - "Premium" Telefon Sistemi
    - Park Asistani "ParkAssist" (Kendi Kendine Park eden sistem), Parkpilot ön ve arka ve OPS Görsel Park Sistemli
    - Yan Aynalar Elektrikli Kapanmali, isitmali, ayarlamali ve Etraf Aydinlatmali
    - Teker Hava Kontrolü
    - Multifonksiyon Deri Direksyon
    - Arac Teslimati Paketi 1 = Volkswagen Wolfsburg Autostadt´tan Arac Teslimati, Autostadt´a maksimum 6 kisi ile girmek ücretsiz, Volkswagen Üretim Tesisini gezmek ve tüm Yemek ve Icmek Volkswagen´e aittir

Aracin Liste Fiyati + Teslim Alma Fiyati 42.069 €uro (Alman KDV´si dahil), siki pazarliktan sonra cok iyi indirim aldim ve 37.000 €uro yuvarlak hesab yaptik sonunda . Yani Liste Fiyatindan 5.000 €uro ucuza almis oluyorum.

Hediye olarak Arabayi aldigim yerden neler verdiler:
    - Kendi isteyime göre özel Plaka ve tüm Plaka Masraflari onlara ait
    - Yegene bir tane Volkswagen New Beetle Boby Car (80 €uro degerinde)
    - Arka Bagaj´a Orjinal Havuzu indirimli verdiler

(Türkiye´de Pas Pas hediye ediyorlar ama Almanya´da Pas Pas, Ilk Yardim Cantasi ve Reflektörlü ücgen seri donanimda saten )

Volkswagen Wolfsburg´da aldigim hediye (en büyük hediye´lerden ve Sürpriz oradaydi saten);
    - Enistenin araci ile gitmistik Wolfsburg´a (bana 470km uzaklikta, araci Mercedes C220 CDI ile), onun tüm Oto Park Masraflarini Volkswagen karsiladi
    - 50 €uroluk toplam alis veris ceki Autostadt´a
    - "Autostadt" Yazan Plakalik
    - Araci teslim alirken özel Hatira Fotograf, Cam Cercevesi ile birlikte (Resimde Ben ve Annem vardi)

Sanirim bu kadar yeter, fazlasini istemek büyük ayip olurdu

Maşallah hocam, okurken içim eridi. Kazasız, belasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

• quote:

Arac Teslimati Paketi 1 = Volkswagen Wolfsburg Autostadt´tan Arac Teslimati, Autostadt´a maksimum 6 kisi ile girmek ücretsiz, Volkswagen Üretim Tesisini gezmek ve tüm Yemek ve Icmek Volkswagen´e aittir

Pazarlamada yaratıcılık işte böyle birşey. Bakalım bizim otomobil perakendecileri bu tip hoş ayrıntıları ne zaman keşfedecek.
  • İmzamdaki aracı 29.700tl iken almıştım + metalik boya 30250 ödedim (zorunlu sigorta fiyata dahil)
    Hediyeler: Sesli göstergeli park sensörü - far sensörü - kauçuk-halı paspas takımı - trafik seti - krom egzoz ucu + yakıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bende faydalı bir topic olacağını düşünüyorum

2008 model Peugeot 207 Trendy 1.4 16V 90 HP Manuel Obsidien Siyah----28100 TL----Hediye olarak görüntülü ve sesli arka park sensörü ve karter koruma

2010 model Opel Astra Classic III Essentia 1.4 16V 90 HP Easytronic Teknik Gri----32750 TL-----Hediye olarak sesli arka park sensörü ve karter koruma

paspaslar, trafik ve sağlık seti normalde verilmesi gereken şeyler ama herkes hediye olarak yazınca bende ekleyeyim dedim.Her iki aracada orjinal halı paspas, trafik ve sağlık seti verdiler

• 2010 model renault flucence 1.5 dci dynamique 105 bg 44bine alındı.Hediyeler koltuk koruma ve 1 sene boyunca servislerde işçilik masrafı verilmeyecek.
  • yakın zamanda hyundai alan varmı ?ne kadar indirim yaptıklarını merak ediyorum da
  • kia ceed 115 ps hb dizel motion 36000 tl park sensörü ve koltuk koruma hediye
  • Arkadaşlar koltuk koruma diye bahsettiğiniz nedir acaba koltuk kılıfı mı?
  • güncel mesela son 1 ayda alınan araçlar olursa daha iyi olur faydalı olması açısından.

vaktiniz varsa rengini donanımını vs falanda yazın
  • Araç bilgileri : Ford Connect -2010 model-Yıl başı dönemi alındı.

Şu anki fiyat : (Transit Connect Kombi Standart Şasi K210S 1.8 TDCi 90PS)-29.550 tl

Alınan fiyat : 26.500 tl

Hediye : Tavan barı + perde + paspas..

Tavan barı ve perdeler gerçekten ucuza kaçılmış ürünler değil..

Thnx Ford
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.