Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    36700 verdik,
    karter koruma, cam kenarlarına krom kaplama paspas trafik seti aldık
  • 2009 mondeo 2.0 tdci titanium 62.500
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Arkadaşlar koltuk koruma diye bahsettiğiniz nedir acaba koltuk kılıfı mı?

Hayır esk'li hemşerim 0 araca veya koltuk temizliğinden sonra kullanılmış aracın koltuklarına sıkılan bir sprey.
    Koltuk üzerinde sizin farkdemeyeceğiniz ince bir film tabakası oluşturarak yüzey gerilimini değiştiriyor ve kirin-tozun derine işlemesini ya da akan sıvının kısa bir süre için emilmesini engelliyor.

Benzer uygulamalar bazı giyim firmaları tarafından dikimden önce daha kalıcı bir film oluşturacak şekilde kumaşa uygulanıyordu zaten ve bu tarz kumaşlardan yapılan kıyafetlerde gerçekten çok kullanışlılık sağlıyor (Kendi nanotech, nanocare pantolonlarımdan çok memnunum). Bu tarz kıyafetler genelde büyük firmalar tarafından outdoor giysilere uygulanıyor. Askerlik yaptıysanız, duyduğum kadarıyla yeni kamuflajlar da benzer özellikte.

Ancak burada bahsedilen şekilde, sonradan aracın koltuğa sprey ile uygulama, bu kadar etkili olmayan, birkaç ayda bir tekrarlanması gereken bir yöntem.

Arabayı aldığımda koltuk koruma hediye kartı vermişlerdi ancak gidip arabayı sprey kuruyana kadar bir kaç saat orada bağlayacağıma Bauhaustan geçerken turtle wax'ın spreyini aldım; gece koltuklara uyguladım, sabaha kadar beklettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mondeoemirhan

2009 mondeo 2.0 tdci titanium 62.500

nasıl yani, liste fiyatı 77.500 gözüküyor aracın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdcezir

Hayır esk'li hemşerim 0 araca veya koltuk temizliğinden sonra kullanılmış aracın koltuklarına sıkılan bir sprey.
    Koltuk üzerinde sizin farkdemeyeceğiniz ince bir film tabakası oluşturarak yüzey gerilimini değiştiriyor ve kirin-tozun derine işlemesini ya da akan sıvının kısa bir süre için emilmesini engelliyor.

Benzer uygulamalar bazı giyim firmaları tarafından dikimden önce daha kalıcı bir film oluşturacak şekilde kumaşa uygulanıyordu zaten ve bu tarz kumaşlardan yapılan kıyafetlerde gerçekten çok kullanışlılık sağlıyor (Kendi nanotech, nanocare pantolonlarımdan çok memnunum). Bu tarz kıyafetler genelde büyük firmalar tarafından outdoor giysilere uygulanıyor. Askerlik yaptıysanız, duyduğum kadarıyla yeni kamuflajlar da benzer özellikte.

Ancak burada bahsedilen şekilde, sonradan aracın koltuğa sprey ile uygulama, bu kadar etkili olmayan, birkaç ayda bir tekrarlanması gereken bir yöntem.

Arabayı aldığımda koltuk koruma hediye kartı vermişlerdi ancak gidip arabayı sprey kuruyana kadar bir kaç saat orada bağlayacağıma Bauhaustan geçerken turtle wax'ın spreyini aldım; gece koltuklara uyguladım, sabaha kadar beklettim.

Sağolun hemşerim, çok güzel açıklamışsınız.

quote:

Orijinalden alıntı: can bora

quote:

Araç 2009da alındığından ötv indirimi dolayısıyla bu fiyata almıştır büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: can bora

quote:

ötv indiriminde alınmıştır büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

ötv indiriminde alınmıştır büyük ihtimal.

quote:

Araç 2009da alındığından ötv indirimi dolayısıyla bu fiyata almıştır büyük ihtimalle.

anlıyorum ama bayi ötv indirimini tam olarak yansıttıysa bile 2.0 litrelik motorlarda ötv indirimi çok cüzi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam %4 gibi birşeydi, bu fiyat 0 km. titanium-2.0 tdci için inanılmaz. 2009 model ikinci elleri bu civarda şu an.
    acaba 2.0 tdi mondeo' larda dramatik indirimler mi var galeride?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 31 Temmuz 2010; 11:41:19 >
  • 2010 makyajlı Toyota Coralla benzinli comfort extra 39.000. liste fiyatı 40.500
    arka park sensörü hediye
    ayrıca boya koruma+cam filmi+iç döşeme koruma 850 tl aldılar.
    bagaj havuzu 85 tl.
    alarm ve yan kapı bantlarını 1.000 km kontrolünde taktıracağız.
  • Almanyada şimdiye kadar aldığım yeni otomobiller:
    Okulu bitirdikden sonra birkaç sene sonra 25 yaşındayken aldığım ilk yeni otomobil W124 1985 200D= 36.500 DM arac Stuttgart Sindelfingen 2 hafta almamı bekledi sonra gidip alabildim, genç yaşda arac boş olsa bilen bi MB sahibi olmak beni çok gururlandırmışdı.

1991 Ford Sierra 2.0L 30.500 DM = Evlendikden sonra Ev yapdırınca MB kullanamadım anca Ford alabildim, Kendi işimi kurup toparladıkdan sonraki araçlarım :

2000 Model V70 Volvo Bi-Fuel = ort. 56.000 DM Doğal gazlı olduğu için Devletten 10.000 DM teşvik parası aldım, kendim 30.000km yapdıkdan sonra hantal olduğu için Hanıma devretdim ve kendime CLK aldım.

2000 CLK 230K = ort. 82.000 DM ısmarlama MB Galaredin

2003 E400CDI = ısmarlama ort. 75.000 € Stuttgart Sindelfingen neredeyse bi spor araca kafa tutan Öküz kuvvetli motor vardı ve epey kişiye direksiyon kemirtmişdi arkasında yazı yokdu

2006 Model Golf goal = Yeni Oğluma Baba hediyesi

2006 Model C230T = Hanıma Hediye çok az kullanılmış

2008 E63AMG = 1 yaşında çok az km yapmış MB Galaredin ve halen kullanıyorum

Hiçbir zaman bi Hediye sormadım, yanlız en son E63AMG otomatik perde olmadığından Fiks arka perde takdılar parasını sonradan almadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex-Diesel -- 31 Temmuz 2010; 14:09:11 >

• 2011 kia cee'd cool dizel 90 bg. 33.750 ye aldım. Park sensörü+trafik sigortası artıları...aslında çok indirim yapmadılar.Zaten liste fiyatı 34.400 dü...:(
  • audi A5 coupe 2,0tfsi 211 ps 3 ay önce aldim. satis fiayti 80.000€ bn 74.000€ aldim. en dolu A5 lerden biridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdervisoglu

audi A5 coupe 2,0tfsi 211 ps 3 ay önce aldim. satis fiayti 80.000€ bn 74.000€ aldim. en dolu A5 lerden biridir

Çok güzel indirimle almışsın.Bu arada güle güle kullanın.Harika araç.
  • quote:

bdervisoglu Tarih 31 Temmuz 2010; 21:20:31
    audi A5 coupe 2,0tfsi 211 ps 3 ay önce aldim. satis fiayti 80.000€ bn 74.000€ aldim. en dolu A5 lerden biridir

çok güzel bir otomobil iyi bir indirim
    hayırlı olsun
  • 2010 haziran : Hiç aklıma bile gelmeyen bir markayı aldım. Buna kısmet deniyor heralde. 206 peugeot sedan 23 000 TL. 1 senelik kasko bedava.
  • Auris, comfort plus , dizel, 2011 Ağustos sonu teslim. İndirimli liste fiyatı 44.300 TL
    Hediyeler veya fiyatın içine dahil olanlar;
    1- Yan ve tampon koruma çitaları,
    2- Sesli arka park sensörü,
    3- Kaucuk paspaslar,
    4- Koltuk koruma.
    Benim anlaştığım fiyat: 42.750 TL
    Benim anladığım siz biraz pazarlık yapınca bayi 40-45 binlik araçta 1500-2000 gibi bir indirim yapıyor. Bu onların eline verilmiş bir koz bence. İyide kullanıyorlar.

Düzeltme: 10.08.2010

Arkadaşlar Bayi beni 06.08.2010 tarihinde arayarak araçlara zam geldiğini ve fark olarak 1500 TL vermem gerektiğini söyledi. Bende tabiki bu farkı ödemeyi kabul etmedim ve anlaşmamız bozuldu. Maddi ve manevi zarara uğradım. Size tavsiyem sıfır araba alırken mutlaka bayiden yazılı bir şey alın. Daha iyisi sözleşme yapın. Yoksa sözlere itimat eden benim gibi mağdur olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkansan -- 10 Ağustos 2010; 8:56:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Maşallah hocam, okurken içim eridi. Kazasız, belasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tesekkür ederim
  • hadi yazalım bakalım belki birine faydası olur

2010 yılı başında alındı corolla dizel liste fiyatı 43150 tl idi 41200 aldım , yanında kendileri trafik seti yangın söndürücü ve o üçgen şey reflektör sanırsam 2 tane verdiler . benim istediklerim , (ücretsiz ) kapı ve tampon bantları sesli park sessörü ve bagaj havuzu. içinde halı paspas vardı zaten onlar mı verdi orjinalde mi vardı bilmiyorum .

sonrasında 80 tl ye kauçuk paspas aldım ve 100 tl ye kaput filmi yaptırdım

ilk yağ değişiminde işçilik alınmadı
  • Araç almadım ama aldığım güncel fiyatı yazayım
    0km 2010 model Opel Astra HB Classic 1.3cdi + KP = 36.500 TL... (Liste Fiyatı 38.134TL)
  • martta liste fiyatı 64.000 tl olan 1.4 tsi elegance superbi 58.700 tl ye aldım

1 ay öncede liste fiyatı 35.500 tl olan 1.4 tdci titanium fiestayı 32.500 tl ye aldım.
  • mayıs 2010 da fiat linea 1.3 dizel active plus donanımında liste fiyatı 33.500. ben 31.500 e aldım. trafik sigortası, 6 aylık bandrol,paspas ve trafik seti dahil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.