Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grey_fox

quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey1103

2018 1,2 Tsi Dsg Style Leon 96.600 TL,ekstra bir şey yok araçta.Büyük ekranlı olan 99.900 TL.

Bu 2018'lerin bayilerdeki 2017 ler ile farkı var mı acaba. Bazı bayilerde hayalet ekranlı getirmiş 2018 ekranlı leonları

Model yılı hariç yok diye biliyorum,zaten bayilerde 2017 benzinli pek kalmamış İstanbulda.Dediğiniz ekran opsiyon oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Grandland de Benzinli var mı acaba? Exellence donanım? Dizel excellence donanım fiyatı varsa onu da öğrenebilirmiyim?

• Hurda indirimini hangi markalar yapıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

quote:

2018 1,2 Tsi Dsg Style Leon 96.600 TL,ekstra bir şey yok araçta.Büyük ekranlı olan 99.900 TL.

Bu 2018'lerin bayilerdeki 2017 ler ile farkı var mı acaba. Bazı bayilerde hayalet ekranlı getirmiş 2018 ekranlı leonları

Model yılı hariç yok diye biliyorum,zaten bayilerde 2017 benzinli pek kalmamış İstanbulda.Dediğiniz ekran opsiyon oluyor.

Evet hocam fark yok işte ama gel gör ki bir FR istedik indirimli 92'di şimdi son fiyat 106 çekiyorlar aynı arabaya. Sadece 2018 oldu diye. :) Style içinde durum benzer

• daldiy D kullanıcısına yanıt
    İmkansız

• Volvo araçlar için 1.5l benzinli t3 motorlu fiyat teklifi alan oldu mu mart ayı içinde? S60 veya v40/v40 cc olabilir fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yyigityy -- 7 Mart 2018; 17:14:44 >
  • Volvo s60 2.0 dizel, 200 bin

• s700 kullanıcısına yanıt
    benzinlisi cok tutmayacagi tahmin edildiği ve üretimin %95 i dizel oldugu için ne yazık ki benzinli kalmamıştır. dizel otomatik enjoy cam tavanlı olan modeller 142 bin TL

GRANDLAND X EXC 1.6 120HP AT6 Siyah Tavan+19"A.Jant+Tavan Rayı 175,000 TL

GRANDLAND X EXC 1.6 120HP AT6 Siyah Tavan+Cam Tavan+Deri Döşeme 182,000 TL

• INSIGNIA GS EXC 1.6 AT6 136HP +SR+PTP+KP+PARK GO ENGELLİ indirimi ile birlikte 121,000 TL

INSIGNIA GS EXC 1.6 AT6 136HP+SR+ SİYAH DERİ ENGELLİ indirimi ile birlikte 109,000 TL

INSIGNIA GS EXC 1.6 AT6 136HP NAVİ + SİYAH DERİ + SR ENGELLİ indirimi ile birlikte 113,000 TL

• turkeril kullanıcısına yanıt
    dizel manuel ne yazık ki bu donanım araclarda cok tercih edilen bir secenek degil ki TR de bu aractan nerdeyse yok diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

Kendi kendine park eden corsanın arka camları manuel . Vardır bundada bir mantık dicem ben bulamıyorum.

Süpermiş 😂😂

• Artık bayiler de alıştı engelli fiyatı veriyor

• freeboy74 F kullanıcısına yanıt
    Bu hangi bayi, bilsem ben alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeboy74

Volvo s60 2.0 dizel, 200 bin

ÖTV muafiyetiyle alımabilecek en iyi araçlardan biri. 99750 TL'ye almıştı bi yakınım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

2015 Aralık'ta 1.2 tsi Leon 54bin, Corolla 1,33 52bindi. 2000tl fark vardi. Fiyatlarda makas çok açıldı. Leon kazandırdı 1.33 zarar ettirdi.

Seat tüketiciyi öptü öpüyor Toyota daha şerefli davranıyor diğer yönden bakınca da... Toyota corollanin TR de en yüksek oranla yapılan araba olduğu gerçeği de tabi bunu etkiliyor muhakkak(yüzde 60 i burada yapılıyor arabanın)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Sizin ilinize bakarak, Beyaz Sunroof'suz, ön kamera opsiyonlu olan S60 diye düşünüyorum. Onu kaçırdığıma çok pişman olmuştum. Çok iyi tercih.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Bu hangi bayi, bilsem ben alırdım.

Hocam Samsun otokoç tan aldıklarını okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigityalcin

Volvo araçlar için 1.5l benzinli t3 motorlu fiyat teklifi alan oldu mu mart ayı içinde? S60 veya v40/v40 cc olabilir fark etmez.

V40 126.500 teklif aldım.t3 2018.momentum+elit paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiger25ist -- 7 Mart 2018; 23:14:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

quote:

Orijinalden alıntı: freeboy74

Volvo s60 2.0 dizel, 200 bin

ÖTV muafiyetiyle alımabilecek en iyi araçlardan biri. 99750 TL'ye almıştı bi yakınım.

İnsignia ile arasında kaldım bende. Kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Arka camların manuel olma nedeni araç denize düştüğünde boğulmamak için. Tabi bunu bayilerdeki satış elemanı söylüyor. Fiesta'da neden arka tekerde kampana var diye sorduğumda adam bana diskler ağırlık yapıyor, bu da arabanın yakıtını arttırıyor gibi saçma bir cevap vermişti. Cehl -i Siyah

Şakadır herhalde.. yani şaka olmalı.. şaka değilse bunlar insanımız zekasına hakaret resmen !..

• 
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.