Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota 1.6 touch için fiyat alan oldumu yakınlarda teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarila T kullanıcısına yanıt
    İstanbul
  • Ykaraca kullanıcısına yanıt
    Yazmış Opel Arden yukarı 1.6 CDTI Dynamic Otomatik + KP ile ötvsiz 78.000, buna ötv de eklerseniz 117.000 TL yapar. Demek ki 10.000 civarı inebiliyorlar. Biraz takip lütfen lafım size değil mükerrer soru çok sorulmaya başladı konuyu takip zorlaşıyor.

Ben Astra düşünmüyorum yoksa bu fiyat iyi geliyor bu piyasada bana.

Bu arada başka bir forumda 2018 Honda Civic 1.6 Executive + Birçok hediye ile 107.000'ye alınmış. Hondacılar zorlanıyor anlaşılan araba satmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Yazmış Opel Arden yukarı 1.6 CDTI Dynamic Otomatik + KP ile ötvsiz 78.000, buna ötv de eklerseniz 117.000 TL yapar. Demek ki 10.000 civarı inebiliyorlar. Biraz takip lütfen lafım size değil mükerrer soru çok sorulmaya başladı konuyu takip zorlaşıyor.

Ben Astra düşünmüyorum yoksa bu fiyat iyi geliyor bu piyasada bana.

Bu arada başka bir forumda 2018 Honda Civic 1.6 Executive + Birçok hediye ile 107.000'ye alınmış. Hondacılar zorlanıyor anlaşılan araba satmakta.

Eco( fabrika çıkışlı LPG mi)

• Tolunay35 kullanıcısına yanıt
    Eco değil

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Honda civic otomatik lpg li 97 ye veren vardi (Kayseri bayi olabilir) 2017 model yalniz. Bitmis olabilir

• accyln kullanıcısına yanıt
    Kalbim sıkışıyordu 90 bine clio alacaginizi dusundukce. Rahatladim.

• accyln kullanıcısına yanıt
    Hocam oyak kampanyası var renaultta sizin dediğiniz fiyatın 5 bin altına 2018 model veriyorlar ancak nisan teslim oluyor araçlar , asker bir tanıdığınız falan var ise yada bir aracı vasıtası ile aracı aldırıp ufak bir para karşılığı aracı önce o üzerine alıp sonra siz noterden alabilirsiniz , internette fiyat listesi var bakabilirsiniz .
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Honda markası kendisinden soğuttu hocam. Siz ne model düşünüyorsunuz?
  • Toyota pazarlık usulü ciddi indirim yapmaz. Web sitesindeki fiyatlardan bayide 1-2 bin anca indirim alabilirsiniz ki eğer bu imkan varsa zaten son ne olur dediğiniz anda en son olacağı söylerler. O yüzden web sitesini dikkate alın derim.
    Ancak en az iki kişi birleşip filo kampanyası ile araç almak isterseniz iyi indirim oluyor. Onunda nasıl olacağını bir kaç mesaj geri de yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Yeni kasa çıkınca eski kasaların fiyatı sert düşmez mi acaba? bir o noktada endişem var

mercedes, bmw ve audi'de böyle bir şey olmadı, olmaz da.

2016 sonunda f10 5.20i kampanyalı olarak full donanım 80-190 bin bandında sıfır satıldı. bu araçlara 210-220 isteyenler var.

w213 e250 cdi kampanyalı olarak 240 civarı satıldı. yeni kasa geldi 400bin tl sıfır. şu an w213 e250 cdi temizi 270-280 bine alıcı buluyor.
  • subaru forester 2.0i premium plus eyesight aldım engelli indirimiyle martın başında gelecek inşallah yılda 6000 km ancak yapıyoruz benzinli almam iyi olmuş mu dizel mi almalıydım
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    2 litre motoru olan aracı ötv muafiyeti ile alamazsınız, yanlışınız olmasın

• Herkese merhaba, 2008 trafiğe çıkışlı 2009 model Toyota corollam var az önce Toyota dan arandım.Aracımin Airbag hatasından etkilenen araçlardan biri olduğu ve ücretsiz parça değişimi için servise davet ettiler. Şimdi hatanın on yıl sonra fark edilmesine mi yanayım, yoksa 10 yıl geçsede hatalarının arkasında durup, bunu kullanıcıyı üzmeden çözme çabalarını mi takdir edeyim? Ben ikinci tercihi yapıyorum. Diğer markalarin dsg, ve göçük problemlerine yaklaşımlarına bakınca Toyota gözümde büyüyüverdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

2 litre motoru olan aracı ötv muafiyeti ile alamazsınız, yanlışınız olmasın

Yok yasa değişti ocak 1 de

• -globetrotter- - kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yerine cevap vermiş olacağım biraz ama bu başlığı sürekli takip eden bir insan olarak dayanamadım. arkadas doğru söylüyor,

Başlığın ismine dikkat edin "SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR Buraya" diyor, yani sizden asıl beklenen fiyat teklifi alıp burada paylaşmanız, böylelikle karşılıklı paylaşım olup herkes fiyatlar konusunda fikir sahibi olabilir. Tabi soru illaki sorulacak ama düşünün kimse fiyat almaz buraya aldığı fiyatı yazmaz, herkes sadece "şu araç için en düşük teklif nedir" , "bu aracı kaça bırakıyorlar" vs diye sorar ise sizce başlık amacına ulaşmış olur mu?

Çok büyük ihtimalle sorduğunuz araç için bir fiyat teklifi aldınız, aklınızda fiyat var, onu paylaşmadan direkt fiyat sormak hoş ve paylasimci bir davranış olmadığını düşünüyorum.

Olması gereken davranış bence şudur, "xxx araç için yyy bayiden zzz fiyat teklifialdim, sizce nasıl, daha uygun alan var mı vs."

Böylelikle hem fiyat database genişler hem de insanlar daha paylaşımcı olmuş olur, herkesin işine yarar.

Şimdi ne uzattın arkadaş altı üstü bir fiyat sorduk diyenler olacaktır ancak Umarim aklımdan geçen ana fikri aktarabilmisimdir.

İyi gunler

• laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman ben kaçırmışım o ayrintiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

Hocam oyak kampanyası var renaultta sizin dediğiniz fiyatın 5 bin altına 2018 model veriyorlar ancak nisan teslim oluyor araçlar , asker bir tanıdığınız falan var ise yada bir aracı vasıtası ile aracı aldırıp ufak bir para karşılığı aracı önce o üzerine alıp sonra siz noterden alabilirsiniz , internette fiyat listesi var bakabilirsiniz .

Clio 1.5 DCI EDC İcon için OYAK fiyatı Stepne dahil 88000 TL. dir. Arkadaş 92000 TL fiyat almış. 4000 TL kar etme imkanı var. Araç Haziran sonu teslim. Selametle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 20 Şubat 2018; 11:14:32 >
  • Ayrı bir ARAÇ TAVSİYE ANA KONU ya ihtiyaç var aslında. Böylece burada sadece fiyat paylaşılır, baktık ki konu dağılıyor, diğer konunun linki şak diye yapıştırılır buradan devam edin denir... mesela. Eli müsait bi arkadaş açabilir, kısa bir tanıtım ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yosiduduk

Herkese merhaba, 2008 trafiğe çıkışlı 2009 model Toyota corollam var az önce Toyota dan arandım.Aracımin Airbag hatasından etkilenen araçlardan biri olduğu ve ücretsiz parça değişimi için servise davet ettiler. Şimdi hatanın on yıl sonra fark edilmesine mi yanayım, yoksa 10 yıl geçsede hatalarının arkasında durup, bunu kullanıcıyı üzmeden çözme çabalarını mi takdir edeyim? Ben ikinci tercihi yapıyorum. Diğer markalarin dsg, ve göçük problemlerine yaklaşımlarına bakınca Toyota gözümde büyüyüverdi.

Ne arızası yaw pazarlama taktiği, bayiye çağırıp yeni araç satmaya çalışacaklar bi yandan da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.