Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw 1 serisi Joy Plus için cumartesi günü çok iyi bir fiyattan bağlamıştım. Artı ilk yıl bakım, cam filmi ve kauçuk paspas hediyesi ile.

Alıp almamakta kararsızdım ama zaten vergi sınırında olan bir araç ve büyük ihtimalle 130 küsürleri görecek gibi yakın zaman da.

Ya da donanımdan kısıp (otomatik klima, sunrof, v.b.) fiyatı şişirmemeye çalışacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadık_57

Bmw 1 serisi Joy Plus için cumartesi günü çok iyi bir fiyattan bağlamıştım. Artı ilk yıl bakım, cam filmi ve kauçuk paspas hediyesi ile.

Alıp almamakta kararsızdım ama zaten vergi sınırında olan bir araç ve büyük ihtimalle 130 küsürleri görecek gibi yakın zaman da.

Ya da donanımdan kısıp (otomatik klima, sunrof, v.b.) fiyatı şişirmemeye çalışacaklar.

Ne fiyat aldınız? Sanırım bu ara 120-121 gibi fiyat alabilenler olmuştu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Yakın bir fiyat diyelim.
  • Ee neden vazgeçtiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Vazgeçmedim, bugün sonlandıracağız.
  • Aldığım bilgiye göre şuan yoldaki 1 serileri %50lik ötv diliminde kalmak için led far, sunroof gibi donanımları eksiltilmiş geliyor.
  • Mevcut bayide olan araca zam yansittilar mi durum nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Audi bugün yarın zam geleceğini söyledi.
  • Arkadaşın biri sadakat indirimi ile 84 e 1.0 conford golf yazmış tı

10 bin fark mı ediyor

Neymiş bu sadakat indirimi?

Nasıl olıyore

• Cebimde Yüzbin liram olsa,araba falan almam sıkı sıkı sarılırım ülke batarken lazım olacak cünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüro uçuyor zam zam zam

• Yeni Qashqai çıktı fiyat listesi yayınlandı, fiyat alan oldu mu? Lansıman diye liste fiyatından mı satarlar?
  • Bugun bayide mevcut araclar icin ama faturasi kesilmemis olanlara zam yansittilar mi yamsitmadilar mi?

• Çok çok ihtiyacınız varsa işinizi görecek bir araç alın geçin bu fiyatlarla sıfır araç alınmaz.kaskosu sigortası mtvsi bakımı yakıtı öde öde bitmiyor

Özellikle istanbulda araçlar perişan oluyor zaten her yer inşaat toz toprak yollar köstebek yuvası gibi trafik vs

Komple boyalı bu yüzden piyasanın altında satılan araçlar var alıp kullanacaksın en iyisi kafa rahat olacak :)

• ogokcek O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Mayıs ayında audi 1.0 sb için verilen en düşük fiyat 108bin sedan için 113 bindi ama şöyle bir fark vardı ; 50bin lira için sıfır faiz uygulaması vardı 24 ay. Faiz kampanyası nedeniyle cebinizden 10bin lira civarı daha az para çıkıyordu, bu da aslında sb 98bine sedan 103 bine satıldı demek oluyor.

Araçların benim takip ettiğim büyük çoğunluğu sürekli zamlaniyor, elbette bunun istisnası da vardır. Ben de gokselelkn arkadaşa katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 9 Ekim 2017; 14:44:46 >
  • Kapora bıraktığım sb 1.0 araç için 105.700 tl fiyat almıştım. Kesin zam gelecek gibi görünüyor. Fiyatlar ne olur bi fikriniz var mı? 110'u bulur mu?

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayında ben bizzat gidip test sürüşü yaptım ve fiyat aldım 114 bin istediler A3 1.0 SB için. Ankara doğuşun verdiği fiyat bu bana. Sonradan 109 bine alanlar olduğunu okudum. Geçenlerde 109 binden bu aracı alan biri hayıflanıyordu. Eğer sıfır faiz olsaydı hiç böyle birşey yapacağını sanmam. Yine de aradan 6 ay geçti ve ekimde insanlar daha düşük fiyata satın aldı. Yanılıyor olabilirim ama açıkçası 108 bin liraya bu aracı alıp 50 bin lira 24 ay %0 faiz kullandım diyen birini ben duymadım.

Seat Leon 1.2 Tsi için 72 bin lira teklif almıştım Mayıs'ta ve temmuz ayında 69100 liraya satın aldım.

Mayıs'ta Opel astra 1.6 dizel otomatik dizel için 104 bin fiyat teklifi aldım Temmuz'da 102500 dediler.

BMW 1 serisi benzinli için Mart'ta fiyat sordum Joy Plus için 148 bin lira gibi saçma fiyat teklifi sundular. Şimdi 121 bin liraya alanlar var.

Bir çok örnek sayarım size buna benzer.

Gokselkn Mayıs sonrası araçlara %7-10 zam gelecek demiş. Almayı düşünüyorsanız Haziran'a bırakmayın demiş alınlarınızı. Hesabı da enflasyona göre yapmış.

Ben de Euro artarsa fiyatlar artar demiştim. Eğer Euro'nun artacağını düşünüyorsanız araba parasıyla Euro alın koyun daha karlı çıkarsınız yazmıştım. O günlerde 3,9 liradan Euro alıp bu günlerde 4,3 liradan satıp arabalara zam yansımadan alan biri bana göre daha karlı çıkardı.

Kim haklı oluyor bu durumda? Nisan veya Mayıs ayında değilde Haziran'da aldığı için hadi %10 dan vazgeçtim %7 zamlı aldım arabayı diyen biri çıkarsa ben haksızlığımı kabul edeceğim. Haziran'da araçlara gokselelkn nin dediği oranda zam gelmeyince ben bak gördün mü ben haklı çıktım diye bir şey yazmadım. Şimdi üstünden 7 ay geçmiş Euro çok artmış bak gördün mü ben haklıyım arabalara zam geldi diye ortaya çıkıyor.

Böyle boş konuyla insanların vaktini almaya gerek yok. İhtiyaç varsa zaten üçüne beşine bakılmaz ne zaman lazımsa o zaman araç alınır. Yıl sonlarında kampanya her zaman olur ama kur artarsa zam da kaçınılmazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogokcek -- 9 Ekim 2017; 18:40:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Kapora bıraktığım sb 1.0 araç için 105.700 tl fiyat almıştım. Kesin zam gelecek gibi görünüyor. Fiyatlar ne olur bi fikriniz var mı? 110'u bulur mu?

Ben de aynı fiyat için kapora vermiştim

müşteri temsilcisini aradım ve kur farkı olmadan aracı alabileceğimi söyledi ancak yeni araçlar için 110 binden aşağı olmayacağını söyledi. Henüz kesin bir şey olmasa da

• Hocam sonlandırabildiniz mi?

• HiperX kullanıcısına yanıt
    Benim araç kasım ayında geliyor o zaman 110 bin olayı beni etkileyecek gibi.
  • 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.