Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

quote:

Orijinalden alıntı: cuma_01

Kartal dogus audi den a3 icin hb siyah renk için 105 bin fiyat aldım. Ellerinde 2 adet varmış. 1.0 motor test sürüşü yaptım. Motor sorunsuz. Fakat araba cok küçük ve konforsuz geldi bana. Suan kullandigim araç 2016 jetta . A3 e gore daha ferah diyebilirim.

Hemen yanda wv ye geçtik passat a baktik. Passat audi nin yanında daha bir ağır abi gibi duruyor. Kafam karıştı ıyice..

Sedan A3 var mıydı hocam ?

2014 makyajlı jetta 1.4 manuel comfortline dan a3 sedan 1.0 a geçtim iç hacim jettaya göre dar bagaj çok daha ufak bunlar sorun teşkil etmiyor ise kesinlikle geçilir performansdan yana tedirgin olmayın araç çok zevkli ve donanımlı tavsiye ederim. Dynamic araçların zaten hepsi konfor paketli led farlar dijital klima ön arka park sensörleri vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokatfatihi -- 7 Ekim 2017; 23:53:29 >

• valla şu a3 ler leblebi gibi satıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu gün aldığım araç İstanbul'dan geldi, tır'dan inerken gidip baktım.
    Bu arada 121.000'e aldığım araç için yeniden fiyat aldım.

BMW 118i JoyPlus ZF8 Beyaz(Mikro makyajlı) 124.500TL

Çıplak fiyatı 69.700TL ve %50 ÖTV'de. Bir küçük zam yada kur artışı olsa %60'a merhaba demek zorunda kalacak.

hocam şu an aynı fiyata 1.18 var mıdır? ve nereden sordunuz. ben izmitten sordum 131.500 dediler geçen hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt_berk

quote:

Çıplak fiyatı 69.700TL ve %50 ÖTV'de. Bir küçük zam yada kur artışı olsa %60'a merhaba demek zorunda kalacak.

hocam şu an aynı fiyata 1.18 var mıdır? ve nereden sordunuz. ben izmitten sordum 131.500 dediler geçen hafta

Bu gün sordum, Antalya Kosifler.
    Satış temsilcisinin telefonunu PM'den vereyim, yarın bayide nöbetçiymiş arayıp sorarsınız.

ek.

118i joyPlus için 131.500 saçma bir fiyat olmuş. Çünkü geçen hafta 121-122.000(peşin) arasında sattılar.
    Bu hafta Ekim ayı itibari ile araç fiaytı 124.500'e yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 8 Ekim 2017; 1:22:29 >

• A3 testi. bence en iyi test kanali "otopark"

https://m.youtube.com/watch?v=BTaekAMzapQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Ekim Ayında Alınan ve Buraya Yazılan AUDI A3 Fiyatları:

dersadet
    A3 1.0 116 hp sportback Dynamic 106. 000
    A3 1.6 TDI. Dynamic 136 000
    Maslak Doğuş

Panthér
    28.09.2017 tarihinde Antalya Başaran ziyaret edildi.
    A3 1.0 Sportback Dynamic +cam tavan/katlanır ayna/geri görüş kamerası = 126.000TL fiyat verildi.

thekoch
    Audi de kampanya baslamis. Audi a4 1,4 tsfi 150 hp design geri gorus kamerali. Katlanir aynali. Fiyat 176bin tl.
    Bir de bi fiyata 50 bin tl sifir faizli 24 ay kredi kullandiriyorlar.
    A3 sedan doğuşun elinde yok. Kasim sonunda anca gelir dediler.
    Bursa dogus

FcLiberte
    Audi A3 SB 1.0 Dynamic Dsg 106.000 TL Sunroof + Geri Görüş Kamera Katlanır ayna 114.000 TL Ankara Doğuş fiyat alındı.
    Dizellerde 24 ay 50 bin lira sıfır faiz kampanyası var.

turkeril
    Audi A3 1.0 SB + anahtarsız giriş + kamera + katlanır ayna + sunroof 113.5 Tl,

buyukkaptan3
    Audi Maslak HB için 105000 TL. Sedan için 108600 TL fiyat alındı. Sedan için siyah ve beyaz renkli araç varmış ellerinde.

FcLiberte
    Audi A3 1.5 Sb 150 bg dynamic 119.500 TL 50 bin 24 ay sıfır faiz var

turkeril
    Audi böyle. AMa 105 işi yalan oldu gibime geliyor. 105 veren Maslak akşam 108.600 dedi. Sedan kalmamış.
    Avek A3 sedan design 116'ya vermişler ama kalmamış. Sport var 121,750.

FcLiberte
    izmir eröz otomotiv'i arayarak audi a3 sportback 1.0 tfsi için fiyat aldım ben de, 107.000 dediler telefonda. siyah, gri ve beyaz varmış.

DrMobile
    Audi A3 sedan 1.6 dizel , 150.400 giriş paketi (50 bin 24 ay sıfır faiz)
    Audi A4 sedan 1.4turbo , 168.000 giriş paket (koltuk ısıtma,sunroof,deri döşeme vs.) (60 bin 24 ay sıfır faiz)
    Maslak doğuş oto

HiperX
    Doğuş OTO Esenyurt/Haramidere'den sırasıyla A3 1. TFSI Sportback 105 bin ve Bir kaç eksta aksesuar (deri döşeme, 17 inch jant ve krom paket) ile birlikte 111 bin TL'ye satın aldık.

calwincalwin
    A3 sedan 1.0 tfsi 116hp otom. dynamic 109k
    A3 sedan 1.6tdi 116hp otom. dynamic 151.5k

DrMobile
    Merhaba , A3 SB 1.5TSI 119bin tl olayı kesinlikle yalan.
    Az önce Maslak Doğuş ile görüştüm , A3 giriş paketi Türkiye için üretimi daha yok dedi, Sport ve Design paketler var dediler.
    Onların da fiyatı 148.500.

ysuleymany
    Antalya Başaran, telefonda alınan fiyat:
    A3 Sedan 1.0 Dynamic: 112.500
    A3 Sedan 1.6 Dizel Otomatik: 159.000

ogokcek
    Esenyurt doğuş 1.0 motorlu A3 SB spor paket için 112 bin bin fiyat verdi. Farklar 17 jant ve spor koltuklarmış.

rapifay
    Trabzon Audi ile görüştüm 1.0 sportback ellerinde beyaz ve gri varmış 107 bin dedi

izmirlim21
    Doğuş Kartal 1.0 a3 comfort paket için 108 dedi (sedan)

turkeril
    108 Avek'ten ikinci A3 sedanı aldık :) İlki bursa doğuş siyah 117 bin TL ikincisi Avek gümüş gri 116 bin TL.
    Cam tavan, katlanır ayna ve kamera ekli olanından.
    Bu arada Avek'te hazırda siyah Sport araç var 122 mi ne demişti.

gokhan99747
    A3 sportback 1.0 dsg dinamik paket için 106.000 tl fiyat aldım arkadaşlar.

fagala
    A3 sedan 105 bin olan bayii varmı? Antalya başarana gittim. 109 bin sp. Dedi. Sedan için 119 bin tl dedi.

ekiraz
    Bir adet mytos siyah a3 sp 106bine aldım Bodrum Lena’dan

gokhan99747
    Arkadaşlar muson gri a3 sportback doğuş 105700 anlaştım kapora bıraktım kasımın ilk haftası geliyormuş. Fiyatlar degişiklik gösterebilir dediler inşallah 110 falan demezler sonra :)
    Sedan için son rakam 110 bin dediler arkadaşlar. 1000 tl istediler kapora olarak

okanhh
    1.0. motor a3 sedan için yeterli olacak mı ? , Denizli bayi a3 sedan a 110 fiyat verdi isteyen değerlendirebilir.

Lightandwithlove
    Beylikdüzü Doğuşta A3 sedan yok. Sedan için 108750 Tl - 109000 fiyat aldım. Kapora verdim kasımın ilk haftası gelecek. İnş fiyatlarda değişiklik olmaz da alırız yoksa hevesim kursağımda kalacak...sportback versiyon vardı 105 fiyat verdiler. Ayrıca telefonla aradım Avekte miydi Maslak doğuşta mı bir tane gri sedan sport paket vardı 114bin dediler...

websitesindeki fiyatlar 150binlerde burada hatcback 105 sedan 110 gibi fiyatlarda
    bunlar otomatik araçlar mı ve liste fiyatının neden çok altında.

• toyota corolla advance manuel benzinli 85.000 iyi fiyat mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

toyota corolla advance manuel benzinli 85.000 iyi fiyat mıdır ?

liste fiyatı daha dusuk.
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Benzinli otomatik 1.0 Dynamic paket araclar.

Liste fiyati cok yuksek, amai HB olani 105-106, Sedan ise 109-110 civari veriyorlar.

Geri gorus kamerasi, cam tavan, katlanabilir ayna paketi ekletirseniz 7 bin TL civari artiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Megane 4 Sedan 1.6 Joy 67000 TL fiyat alındı.

Hangi bayii birde sıfır faiz kampanyası gibi bişey var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Megane 4 Sedan 1.6 Joy 67000 TL fiyat alındı.

Hangi bayii birde sıfır faiz kampanyası gibi bişey var mı

Kredi 20000 TL'den başlıyor 1.29 faiz orani vardı.

• Arkadaşlar iyi günler, babam için bir araç bakıyorum emekli olacak yılda 10bin km yi geçmem diyor dün 308 için fiyat aldık ve test sürüşü yaptık. 1.2 puretech 130bg eat6 active araca 90k // 1.6 bluehdi 120bg eat6 active araca 107k fiyat verdiler sizce hangisini almak mantıklı olur, daha uygun fiyat alanınız oldu mu, ve başka bir tavsiyeniz var mı bu fiyat seviyesinde?

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Hocam liste fiyatini soyledi adam bana da buraya yazarken yuvarladim biraz . 84550 ye bu arac alinir mi ne diyosunuz?

• Araçlar dsg şanzıman, yani otomatik. Şu audi olmasa insanlar renaulttan yüksek araca binemeyecekler. A3 şuan için tam bir f/p aracı. Geçen sene 84'e satıldı kabul ediyorum ama ötv, kur, enflasyonla bu seviyelerde olması çok çok normal. Yakıtı da üzmez ve araçlar 200nm tork yani 1.0 sadece vergi aldatmacası, araçlar gayet performanslı motora göre. Bence gayet şık bir araç a3. Param olsa bende kesin alırdım

• Geçen yıl da 85'ten yine böyle satılmıştı A3ler. Fakat Manuel yok gördüğüm kadarıyla, yani alınacak araçlar DSG, alacak arkadaşlar ona dikkat etsin, yenilerde sorun var mı bilemiyorum ama yolda giderken elinizde kalabilecek bir şanzıman olduğunu bilmek gerekiyor (arkadaşın Jetta'sı ve kazayı ucuz atlatması ilk aklıma gelen örnek).

Fakat bunun yanında bu fiyata diğer C segmenti araçları da görünce insan ister istemez daha prestijli olana meylediyor. Ama DSG tek başına vazgeçme sebebi benim için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dt_berk

quote:

Bu gün sordum, Antalya Kosifler.
    Satış temsilcisinin telefonunu PM'den vereyim, yarın bayide nöbetçiymiş arayıp sorarsınız.

ek.

118i joyPlus için 131.500 saçma bir fiyat olmuş. Çünkü geçen hafta 121-122.000(peşin) arasında sattılar.
    Bu hafta Ekim ayı itibari ile araç fiaytı 124.500'e yükseldi.

aynen öyle oldu Hocam. Ben bugün sizin pm den verdiğiniz numarayı aradım. Fiyat aldım. Hatta aracı izmitten verebileceklermiş.

İlginiz için teşekkürler, özel mesajınız alıma kapalıydı yazamadım.

• arkadaşlar soruyu buradan sorduğum için özür dilerim. Bayiiler bugün de açık oluyor mu ? Ben de birkaç teklif almayı planlıyorum.
  • Audi a3 için farklı bir konu mu açsanız napsanız acaba

• dt_berk D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

*PM sadece arkadaşlarıma açıkmış farkında değildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

arkadaşlar soruyu buradan sorduğum için özür dilerim. Bayiiler bugün de açık oluyor mu ? Ben de birkaç teklif almayı planlıyorum.

Tam saat kaça kadar açık olurlar bilemiyorum ama 1 tane nöbetçi satış temsilcisi olur, fiyat alıp aracı incelemek mümkün.
  • 
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.