Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o konu ile alakalı nasıl bir düzenleme yapabiliriz ve sisteme nasıl entegre edilebiliriz diye bir bakalım.
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, beklentileri karşılıyor ve gayet düzgün çalışıyor. Yoğun bir insan olarak benim çok işime geldi bu site.
  • le cola dan sonra gördüğüm en yaratıcı marka tebrikler. le cola da kesin sizin yan markanızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

o konu ile alakalı nasıl bir düzenleme yapabiliriz ve sisteme nasıl entegre edilebiliriz diye bir bakalım.
    Stokta alanını işaretlesin hocam onu ekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Otomotiv Sektörünün içinden biri olarak görüşlerimi bildireyim;
    7 adet araç için teklif istedim, 2 adeti için dönüş alabildim,istediğim modeller türkiyenin en çok satan ilk 2 markasının ve diğer marka ise en fazla c sedan satan markalarından biriydi.
    Gelen 1 modelin teklifi biter rakamlara nispeten yakın olup (8.000 TL fark ) diğer markanın teklifleri ise 2 bayiiden de birebir aynı gelmiş ve bitebilecek rakamdan 15.000 TL civarı yüksek gelmiştir. Burada bayiiler verebilecekleri en ucuz fiyatı afişe etmekten kaçınmak da istemiş olabilirler çeşitli haklı sebebplerle fakat bunun önüne geçebilmek için teklif alırken bir seçenek eklenerek tercihe bağlı olarak araç ile ilgili telefonda nihai fiyat almak isterim vb. gibi seçeneği eklenirse belki bayiiler biraz daha agresif olabilir.
    Tabii ki bir de bu sistemde hem sistemin verimli işlemesi hem site sahiplerinin kazanabilmesi için acilen bayii sayısının arttırılması lazım. Mevcutta Gelen tekliflerin tamamı istanbuldaki bir kaç bayiiden gelmekte.

Sevgiler.

• düşünce güzel olmuş umarım dahada genişler, tüm bayileri tek tek arayıp şu araç var mı en son ne kadar olur diyene kadar daha pratik olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i30 için 127 bin teklif aldım.Gayet iyi teklif (edit: arayınca öğrendim ki manuel için vermiş bunu.Ben oto dizel seçmiştim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 26 Ekim 2018; 14:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

i30 için 127 bin teklif aldım.Gayet iyi teklif (edit: arayınca öğrendim ki manuel için vermiş bunu.Ben oto dizel seçmiştim)
    Hangi bayi bu düzenbaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Hangi bayi bu düzenbaz?

Duzenbaz demeyelim de.Corlu Hyundai

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Hangi bayi bu düzenbaz?

Duzenbaz demeyelim de.Corlu Hyundai

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bilgi için.

@legarajcom :))

• Cet article présente une frise chronologique d'événements notoires de l'histoire de ... 1668 - Ferdinand Verbiage fabrique un véhicule automobile, considéré ... important fabricant d'automobiles au monde, avec 400 automobiles et 3 200 moteurs
  • Konu sahibi ilgi firmanın verdiği cevaplarda bile kalite akıyor. Fikir çok güzel çok işlevsel. Bayi sayısının artması ile dahada güzel olacağına inanıyorum. Ayrıca mobil uygulama ekleyin tam olsun.(appstore da göremedim)

Emeğinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 27 Ekim 2018; 16:18:56 >
  • fikir güzel isim kötü

size bedavaya isim buldum değerlendirmenizi umuyorum

-------www.teklifiste.com-----
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    Hahaha kendinizi amma değerli görmüşsünüz.

• High Quality kullanıcısına yanıt
    bunun üzerine çalışıyor olacağız.
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    bizde öyle umuyoruz, ilginiz ve geri dönüşünüz için çok teşekkürler. ios ve android yazılım üzerine çalışmalar başladı yayınlandığında sizlere mail olarak geri dönüş sağlayacağız.
  • REVENT0N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bahsi geçen yada geçmeyen bir kaç firma bizden sonra ne mutlu ki peşimizden geliyorlar. legaraj.com
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederiz. otomotiv sektörünün online bir platforma ihtiyacı vardı umarız bu açığı kapatabiliriz.
  • simsekutkua S kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Öncelikle bayi sayısının azlığından bahsedelim; aslında oldukça bayimiz var ancak bu bizlere(legaraj.com ve üyelerine) yetmez anlayışındayız her zaman. Ancak otomotiv sektöründe kötü bir dönemden geçiyoruz haliyle her bayinin elinde her istenen araç olmuyor dolayısı ile her araca teklif veremiyorlar. Haliyle zaman zaman yetersiz sayıda kaldığı da oluyor. Bir diğer konu ise haklı olduğunuz sıcak satış, bayilerimizin mevcuttaki yönetimleri pazarlama konusunda sıcak satışa yoğunlaşmış ve bunun üzerinden yol alan diğer satış taktiklerine alışamayan bir yönetim benimsemiş.

@simsekutkua "araç ile ilgili telefonda nihai fiyat almak isterim vb. gibi seçeneği eklenirse belki bayiiler biraz daha agresif olabilir" cümlenize istinaden;

Mevcuttaki potansiyele baktığımızda öz eleştiri yaparak nasıl daha iyi hizmet verebiliriz anlayışı ile telefon konusunda bir süre önce yatırımlarımızı yaptık.
    legaraj.com olarak üyelerimizin bilgilerini hiç bir şekilde 3. kişilerle paylaşmıyoruz.Bu bizim kırmızı çizgimiz. Dolayısı ile öyle bir sistem kurmalıydık ki bayileri üyeler ile görüştürmeli ancak iletişim bilgilerini yinede bilmemeliydi. Sonunda bunun üzerinde gerekli kurallar yazılarak, serverlar santraller ve yazılımlar tamamlandı. Yakın bir zamanda bayiler üyelerin Garaj ID numarasını tuşlayarak kurulan sistem üzerinden bizim koyduğumuz kurallar çerçevesinde arayabilecek, eş zamanlı olarak üyeler bayilerin Garaj ID numarasını tuşlayarak hızlıca müşteri temsilcisine bağlanabilecek.

Umarım yardımcı olabilmişizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 31 Ekim 2018; 9:9:16 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.