Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bir uygulama, öncelikle emeğinize sağlık... siteye giriş yaptığımda mail adresi aktivasyon kodunu girin diyor ama mail adresime öyle bir kod gönderilmemiş tekrar kod isteyebiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz.

Lütfen mailinizdeki SPAM kutusunu kontrol ediniz. Yine yoksa tekrar bizi bilgilendirir misiniz?
  • Site güzel bir ihtiyaçı gidermek için kurulmuş, ben de üye oldum fakat kayıtlı bayi sayısı çok az genellikle İstanbuldan dönüş oluyor, kısa süre içerisin de bayiler ile anlaşılmaz ise sadece bir iki büyük şehir harici pek kullanıcısı olmaz.

• Subaru markasını da sisteme eklerseniz memnun olurum.
    @legarajcom
  • Honda civic hb hatalı. Sporttan teklif alıp sport+'dan da teklif almak istediğinde teklif alındı diyor. Aynı şekilde tam tersi. Tek donanımmış gibi.

• SEAT eklemeyi düşünüyor musunuz acaba ? Listede göremedim
  • İlla telefon isteyince üye olmadım. Ne alaka benim telefon numaram neden gerekiyor size? Mail adresi yazıyorum...

Ek : haklı gerekçesi varmış. Lazım olursa üye olurum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 25 Ekim 2018; 13:29:59 >
  • loloyd kullanıcısına yanıt
    Hocam o indirim fazla değil mi? Bu işin altında bi bit yeniği olmasın? Yani bildiğin 40 küsür bin lira indirim yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

yeni espirilere çalışalım lütfen :)
    bence güzel espri

bu tarz oluşumlara inanmam, kimse bedava yapmaz bu işleri , dod wowwo gibi 2. el araç satan yerler hep düdükleme peşinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Oldukça geniş bir bayi ağına sahibiz ancak dahada çok geliştirmek ve her noktadan sizlere teklif iletebilmek için arkada hummalı bir çalışma var. Umuyoruz ki kısa zamanda tüm alışkanlıkları bozacağız :)
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Subaru gibi talep gelen bir kaç marka ile daha görüşmelerimiz devam ediyor. ilerleyen zamanlarda aktif hale getirmeyi planlıyoruz.
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Bu hatayı ne zaman aldınız acaba ? Şuanda öyle bir hata olmaması gerekiyor.
  • corpixx kullanıcısına yanıt
    görüşmelerimiz devam ediyor. umduğumuz gibi giderse yakında aktif hale getireceğiz.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Olayın reklam ile ilgisi olmadığının altını çizmek istiyorum. Alıcıların gerçek birer kişi oldukları yetkili bayilerin arkada ilettikleri yüzlerce teklifin muhattabının olduğunu ve bu işlemleri yaparken ya da sehven yapılan yanlışlıklarda müşterilere ulaşabilmemiz gerekmektedir. legaraj.com, olarak yaptığımız işe saygı duyulmasını ve olabilecek sahte hesaplarla sistemi manipüle etmesini engellemek adına bu tarz önlemleri almak durumundayız. Maalesef bilgisayar karşısında herkes sizin kadar iyi niyetli olmuyor. Bu tarz prosedürlerden dolayı sizi böyle bir hizmetten mahrum bıraktığımız için kusura bakmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 25 Ekim 2018; 12:24:7 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    bu tarz oluşumlar dediğiniz ve emsal olarak gösterdiğiniz hiç bir firma ile benzer yanımız bulunmamaktadır. legaraj.com sıfır araç satışı yapan bir site değil, sıfır araba almak isteyen müşterilere avantajlı fiyatlar sunarak doğrudan yetkili bayilere yönlendiren bir hizmet sunmaktadır. dolayısı ile aldığınız hizmet şimdi ve sonrası için "TAMAMEN ÜCRETSİZ"' olarak hizmet etmeye devam edecek.
  • Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ kullanıcısına yanıt
    hocam bayi ile görüşüyosun benimde aklımda soru işaretleri vardı. acaba doluda hasar mı gördü vs gibi. ancak bayi ile görüştüm araba tertemiz hiç bişey olmadığının garantisini veriyorlar. sistem oyüzden güzel alternatif fiyatlar yakalayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

Bu hatayı ne zaman aldınız acaba ? Şuanda öyle bir hata olmaması gerekiyor.
    Düzeltilmiş.

• Bir de ellerinde olmayan araçlara teklif veriyorlar. Burada gelen teklife güvenip gittim bir bayiye, araç yok ama getirtrbilirim dedi. Sonra ertesi gün aradı, gelir ama fiyat o olmaz maalesef dedi. Şunu bir yoluna koysanız? Elde yoksa ya da teklif ettiği fiyattan tedarik edemeyecekse teklif vermesin.

• loloyd kullanıcısına yanıt
    Hocam bende biraz önce talep oluşturdum aynı araç için 122.700 fiyat verdi Hyundai Hunko muydu size fiyat veren firma?
  • tncyy T kullanıcısına yanıt
    galiba hunkoy du satış danışmanı Kemal Mizrahi olması gerekiyor. ama o araç çoktan satılmıştır durmaz o fiyata. bazen bayilerden yakalıyosun işte boyle ama denk getiremiyince puff. :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.