Şimdi Ara

// SİEMENS SXG75 FORUMU VE PAYLAŞIMI // (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.280
Cevap
2
Favori
447.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben haritayı trekbuddy'e yükledim. Koordinat bilgisini alıyorum, haritada o koordinata gelince nokta doğru ancak beni harita üzerinde konumlandırmıyor. yani ben navigasyon tuşlarıyla haritada gezebiliyorum ancak haritada makine beni konumlandırmıyor. Bunun için ne yapabiliriz?
  • Arkadaşlar DCA-540 data kablosunu bilgisayar görmedi. Driver lazım. Bir arkadaş driver linki vermişti ama link kırık. Bu driver'ı nereden bulabiliriz ? yardımcı olursanız sevinirim !
  • quote:

Orjinalden alıntı: antepli1982

arkadaşlar bi sorum daha olacak.
    Ben haritayı trekbuddy'e yükledim. Koordinat bilgisini alıyorum, haritada o koordinata gelince nokta doğru ancak beni harita üzerinde konumlandırmıyor. yani ben navigasyon tuşlarıyla haritada gezebiliyorum ancak haritada makine beni konumlandırmıyor. Bunun için ne yapabiliriz?

5 tuşuna bas.

quote:

Orjinalden alıntı: paradiss_tr

Arkadaşlar DCA-540 data kablosunu bilgisayar görmedi. Driver lazım. Bir arkadaş driver linki vermişti ama link kırık. Bu driver'ı nereden bulabiliriz ? yardımcı olursanız sevinirim !

Yeni donanım bulundu Dediği zaman çıkan sihirbazda internette ara dedinmi en son yazılımı yüklüyor..

• DCA-540 driverı buradan indirebilirsin.
    http://drivers.softpedia.com/progDownload/BenqSiemens-Data-Cable-USB-DCA-Download-16757.html
    bu sayfadan
    Softpedia Mirror (US) a tıklayarak indirebilirsin.
  • toogle merhaba serhatbutes'in verdiği ikinci yama data2 de 1.cisi gibi yapılacak bi yardım edermisin teşekkürler
  • caner sen yadımcı olurmusun toggle çıkmış galiba
  • arkadaşlar hallettim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: osevik

arkadaşlar hallettim :)

Arkadaşım sorununu çözmene sevindim ancak mesajını editleyerek yazarsan görüntü kirliliği oluşmasını engelleyebiliriz.
    Saygılarımla...
  • Arkadaşlar, dünde yazmıştım ama kimse cevap atmamış. Benim tel arama kayıtlarını göstermiyor. Cevapsız aramalarda kimin aradığına bakamıyorum. Yine aynı şekilde son arananlar vs hiçbir arama kaydını göstermiyor. Sebebi ne olabilir ve bunu nasıl çözeriz lütfen yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: zingo
    Arkadaşlar, dünde yazmıştım ama kimse cevap atmamış. Benim tel arama kayıtlarını göstermiyor. Cevapsız aramalarda kimin aradığına bakamıyorum. Yine aynı şekilde son arananlar vs hiçbir arama kaydını göstermiyor. Sebebi ne olabilir ve bunu nasıl çözeriz lütfen yardım

bazen kendiliğinden düzelebiliyor. kapatıp açmak, resetlemek işe yarayabiliyor. ama zaten bunları denemişsin. son kez de pili yarım saat dışarıda bekletmeni önereceğim. yarım saat sonra pili takıp aç, yine düzelmezse yazılım güncellemesi öneririm.

• bende aynı sorun olmadı ma ona benzer mesajları okuyamıyordum yani mesajları gstermiyordu mesaj yok diyordu daha sonra cesitli arızalar cıkardı bende teli servise gönderdim iki gün içinde elime gecti yeni yazılım yüklşemişlerdi fakat yaklasık 7 yada8 gün sora bir daha arıza yaptı u seferde hafıza kartını okumuyor ,armalara kendinden cevap veriyor ,kendiliğinden kapanıyor vb sorunlardan dolayı servise tekrar verdim hala gelmedi siemenssn tellerini inceledm sx1 den sonra en iyi cihaz bizimki ama yazılım problemi var düzeltemediler hala sunu

• 93 sayfada fw 22 var onu yükleyin. ben şuanda onu kullanıyorum ve bir sorunum yok. tek sorun bluetooth ile bişey gönderirken kapanıyor. alımda her hangi bir sorunu yok. telefonda 8 gün önce 1. kattan beton zemine çakıldı, o günden sonrada daha iyi çalışıyor(siz denemeyin, insan kötü oluyor).
  • siemens hastasıyım c25 m35 sl45i sx1 a52 a50 hayatım bu telefonlarla gecti.Şimdide siemens almak istiyorum acaba s88 mi alsam sxg75 mi alsam kararsız kaldım
    duydugum kadarıyla s88 mp3 olarak vasatmıs ama gece cekimi oldukca iyi 2mp kamerası yanında yazılımsal olarak ta fotograf kalitesini ayarlıyor otomatik netleme yapıyormus
    acaba sxg 75 te gece cekimi nasıl mp3 ileri geri rahat bir cekilde sarılıyormu ve en onemlisi telefon calarken fazla ses cıkarıyormu ses bakımından karsılastırabileceginiz bi telefon varsa ornek olarak gosterebilirmisiniz sx1 de ses cok az cıkıyordu kulaklıktada oyle sl45te kulaklarım agrıyodu sesten =) simdiden tesekkurler
  • serhatbutes, spywar... harita yapmakla uğraşan arkadaşlar.

daha önce hybrid harita denediniz mi? ben bir tane deneme amaçlı karayolları haritası çıkarttım googlemv ile. zoom seviyesi 8. renkler çok iyi olmadı ama. renk derinliğini 8 bit seçtiğim için herhalde. gerçi bu halde bile 3 mb tuttu.

bir bakıp denermisiniz arkadaşlar. (tar lı dosyayı açmadan direk atın telefona veya karta)

http://rapid+share.com/files/38120369/karayollari3.tar.html

// SİEMENS SXG75 FORUMU VE PAYLAŞIMI //

• ben denemedim toggle şuan kablo yok yanımda akşam evde atarım yarında denerim
  • telefonun gece cekimi biraz vasat ama genede idare eder. fotoraflarda ışıga bağlı olarak atlamalar var, bunu için merceğin ışık alması gerekli. (resim cekmek istiyorsan sanyo xacti e60 foto mak öneririm.) seside güzel cıkıyor. telofonun en büyük artısı saglam olması. mp3 ileri geri sarması mp3 gecişleri güzel. zaten telefon stereo ses cıkışı var. sesten kulakların degilde kulaklıktan kulaklıkların agrıyacak. bluetooth alımı ve gönderimi yeterince hızlı 6 mb bir dosyayı 20 25 sn gibi kısa bir sürede telefona yüklüyor normal. program yüklemek için jmi kulanman gerekli ve cda-50 kablo sl-45 kablosu uyumlu sanırım. ve gelelim en güzel özelliğine gsp özelliğinin bulunması. tek rakibi n95 oda 1550 liste fiyatı. sxg75 346 liste fiyatı. telefonun tek eksisi yazılım sorunun olmaması. en uygun sürüm 93 sayfada mevcuttur. ekranı 2.2 mgpxl o yöndende güzel. radyosunda rsr desteği var ve radyo yayınlarına göre ideal cekimi var sorunsuz denebilir. öndeki kamerasının görüntüsü süper arkadakinden daha iyi (bence). şebeke sorunu problemsiz. konuştugunda kendi sesini sana dinletiyor(bendeki gsm operatöründen kaynaklanıyor.) konuşuken kulaklıkla konuşuyormuşsun gibi karşındaki kişiye ses gidiyor belki sorun yaşatablir(kız arkadaşın varsa ). ben daha fazla hevesini kaçırtmayım

• biraz izin verirsenin ben deneyebilirim hemen
  • calışıyor
  • serhatbutes...ve diğer arkadaşlar.....
    trekbuddy jar ı verilen linkten indirdim, serhat arkadaşımızın verdiği yamayı data dir bölümüne yazdım,istanbul tar haritasını karta yükledim,fakat ne yaptımsa programı çalıştırdığımda ekran sağ üstteki yeşil nokta gözüktüğü halde ekrana sadece haritadan bir kare çıkıyor(hep aynı kare) 5 tuşuna bastığımda ekran üzerindeki yuvarlak gösterge donuyor ve birsüre sonra birsürü yazılar çıkıyor...harita koordinatları görünmesine rağmen birtürlü bulunduğumyeri konumlandırmıyor ve göstermiyor.....yardım lütfennnn

• Serhat,

Yaptığın 16 zoom istanbul haritası gibi komple Türkiye haritası yapmak mümkünmü?
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.