Şimdi Ara

Siemens SXG75 Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sxg75 telefon kullanıyorum ve şebekeden gelen bilgi mesajları yarım olarak geliyor. Mesela Turkcell de Ev Paketine üye oldum. Ev numaralarını aradıktan sonra kaç dakikam kaldığını hatırlatan bir bilgi mesajı geliyor ve mesaj yarım olarak görünüyor. Mesajın devamını hiçbir şekilde aşağı kaydırmıyorum. Ve bunun gibi başka gelen flash smsler de sorun oluyor. Bi Ayar var mı yoksa telefonun fw eksikliği mi? Sxg75 Kullanan arkadaşlar Lütfen Yardım Edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn062000

Arkadaşlar Sxg75 telefon kullanıyorum ve şebekeden gelen bilgi mesajları yarım olarak geliyor. Mesela Turkcell de Ev Paketine üye oldum. Ev numaralarını aradıktan sonra kaç dakikam kaldığını hatırlatan bir bilgi mesajı geliyor ve mesaj yarım olarak görünüyor. Mesajın devamını hiçbir şekilde aşağı kaydırmıyorum. Ve bunun gibi başka gelen flash smsler de sorun oluyor. Bi Ayar var mı yoksa telefonun fw eksikliği mi? Sxg75 Kullanan arkadaşlar Lütfen Yardım Edin...

Fw 26 yı bir deneyin.Bu Fw sorunu...

• fw ile alakalı değil aslında verdiğim linkten dosyayı indirip dosya içinde dediğim yere kopyalayın, tamamen çözmesede 16 karakter kazandıracak bunun haricinde başka bi yolu yok

http://rapidshare.com/files/280783517/common.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

fw ile alakalı değil aslında verdiğim linkten dosyayı indirip dosya içinde dediğim yere kopyalayın, tamamen çözmesede 16 karakter kazandıracak bunun haricinde başka bi yolu yok

http://rapidshare.com/files/280783517/common.rar.html

Telefonun kendi yazılımı ile ilgili bir sorun değilse ne ile alakalı bir sorun?

Siemens bu sektörden çekilmeseydi ve düzgün yazılım desteği verilseydi, böyle bir sorunla sonraki fw lerde karşılaşılır mıydı?
  • Arkadasim sen fw 26 yuklemeyi dene demisin bende fw ile cozulecek bir sorun deil demek istedim ondan dolayi fw ile alakali degil dedim.Bana Niye soru soruyon ki telin kullancisi oldugumu bilmen lazim siemens i bilmeyen birine elestiri yapar gibi anladim sordugun soruyu.seninde bilmen gerekirki bilgi mesajlari eksik cikiyor bununda cevabi bir tane baska yok bende bunu belirtmek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 21 Eylül 2009; 22:43:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.