Şimdi Ara

::SİEMENS C75 KULLANANLAR BURAYA..:: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
22.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar yeni c75 aldım dca 540 data kablom ve yüklü mpm var ama tema ve müzik yüklemeyi tabi oyunda bilmiyorum detaylı tarif eden arkadaş olursa çok sevinirim
  • ya arkadaşlar bu nasıl c75 ciler sitesi bi allahın kulu nasıl oyun yükleyebileceğimi anlatamaz mı
  • jar dosyasını kızılötesi yada kablo ile telefonuna yolla, dosya yöneticisi ile bul üzerine tıkla oyun ise "oyunlar"ı uygulama ise "uygulamalar"ı seç tamamdır...

temalarıda aynı şekilde yükleyebilirsin... tema için güzel bir adres.:www.modopo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigehalil -- 23 Şubat 2007; 11:43:22 >
  • arkadaslar elimde OD programı var buldum isteyene upload edebilirim fakat usb kablosuz olmuo mu bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex_67 -- 27 Şubat 2007; 2:54:07 >
  • bir sorunum var
    garanti cp şifrematik yükledim uygulamlarda çıkyor ancak bir türlü çalışmıyor.
    yardım decek birisi var mı?
  • arkadaşlar forma yeni üye oldum c75 ile ilgili yazılarınızı okudum bu işleri pek beceremiyorum tema yüklemeye çalışıyorum bilgisayara indiriyorum ( modopo,dan) fakat telefona kuramıyorum biriniz bana ayrıntılı olarak anlatabilirmi teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex_67

arkadaslar elimde OD programı var buldum isteyene upload edebilirim fakat usb kablosuz olmuo mu bu?

oluyor.kızılötesi ile de yapabilirsin.hangi porttan bağladıysan o prtu seçmelisin(sırayla dene olur)
  • Arkadaşlar tema,wallpaper,melodi vs şeyler içinwww.zedge.com içinde çok güzel temalar var yanlız birşey indirmek için üye olmak gerek...
  • Arkadaşlar, ben de c75'im için 540 data kablosu aldım ama, kabloyu telefonuma bağlayınca bilgisayarda "bu bilgisayara bağlı bir usb cihaz çalışmadığı için telefonun modeli algılanamadı" falan anlamında abidik bir yazı çıkıyor.

Bağlantı kurmak için telefonda bir ayar falan mı gerekiyor, değilse sorun ne olabilir??

Lütfen Yardım Edin.
  • korkarım yanıldın...64 kbps 16 khz mono ve 32kbps 8 khz mono ima adpcm wavları çalıyor..
    mp3leri bu programlar kesip wav yapabilirsin;
    http://rapid+share.de/files/11085888/hunter.rar.html
    bunlada siemensin çaldığı wav türüne çevirebilirsin;
    http://rapid+share.de/files/12959777/sox_gui___MA_WAV_a__EV_R__SIEMENS_by_hunter.rar.html
    not rapid ile share arasındaki + ları kaldır iki linkinde.. alıntı

cigerim bu likler no file foun veriyor lütfen yardımcı olurmusun calısanı versen

• beyler bende data kablosu aldım bi iki ay önce adını cismini bilmem data kablosu telefoncu ilk gitimde tek kablo verdi getirdim taktım olmadı sonra geri verdm cd li verdi programları yükledim bütün telefonlar var c75 yoq cd de ki programda şimdi almak istiyorumda nerden nasıl alıcam kablo kablodur önemli olan program deyilmi eger program varsa gönderebilirseniz sevinirim ozaman gidip alırım kabloyu kaplo tek başına bi işe yaramıo bide 10 ytl sadece bi kıytırık kablo yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar simdiden saolun arkadaslar mpm programı olan varsa atabilirmi bide onun için gereken kablo fark edermi ben zaten 10 kagıt sayıyorum kabloya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degld -- 26 Nisan 2007; 20:04:05 >
  • ya hiç gelen giden yoqmu yahhh bi cevap verecek allahın kulu yokmu orda plzzzzzzzz
  • arkadaşım siemens c75 inin CDsini kaybetmiş bilgisayarı formatlanınca gitmiş software, CD de kayıp zaten şimdi resimleri bilgisayarıma atamıyorum diye çıldırıyo

yarım saattir arıyorum her yer program için siemens e yönlendiriyo siemens de eski modelleri kendileri üretmemiş gibi hiç oralı değil

arkadaşın amacı resimleri bilgisayarına atmak bunun için gerekli programı paylaşabilir misiniz rica etsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanalankus -- 15 Ocak 2013; 17:41:15 >
  • valla bende arıorum ama gelen giden yoq yah bu nasıl topik anlamadım gitti kaç gündür bekliorum siemensciler imdatt plzzzz teli bilgisayara baglıcak bi program lütfinnn
  • OD (Open Disk) programını nerde bulabilirim ???
  • Yaw degld kardeş bende MPM nin cd si var da nasıl yapcaz.
    Nette ara belki MPM bulursun olmadı bu sitede ara.
    Oda yoksa rapidlerim linki koyarım.

Bide bazı MPM lerde telefonu görmüyo onuda halletmeyi buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acdesign07 -- 6 Mayıs 2007; 17:32:04 >
  • Yaw mesajı yazdığımdan beri arıyorum OD (Open Disk) programı yok. Bulamadım bi türlü.
    Google da abartısız 6 saat aradım bi buldum onunda içinde trojan çıktı sildim
    !!! ACİL OD (Open Disk) Lazım !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: acdesign07

Yaw mesajı yazdığımdan beri arıyorum OD (Open Disk) programı yok. Bulamadım bi türlü.
    Google da abartısız 6 saat aradım bi buldum onunda içinde trojan çıktı sildim
    !!! ACİL OD (Open Disk) Lazım !!!

indir

• hay a... koyaydım yav canıma yetti artık ben vazgeçtim baglamıom anasını satıyım
  • c75 i bilgisayara baglıyacak program yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu allah rızası için biri bahsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????**
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.